bugün

insanı şaşırtan olaydır. nankörlüktür başka bir şey deği. evet.
Bugün metrobüs'e bindim ve tam ortasında rte'yi eleştirdim, sonra indim.
metrobüse binmiyorum yoluma ters çünkü.

şimdi eleştirebilirim sanırım.

hazır ol!.

o metrobüs paraları senin benim cebimden çıktı, kendi cebinden mi verdi sanki!
tam anlamıyla nankörlüktür. evet.
Nankörlüktür. Evet.
Türkiye cumhuriyetinde yaşayıp Atatürk'ü eleştirmek kadar nankörce değildir.
Doğal olandır. Sen bi cevizlibağdan binmeye çalışta, eleştirme de görelim.
Şaşırtan nankörlüktür. Evet.
he la cebinden veriyor zaten o metrobüslerin parasını
lan ergen sen hiç gaz faturası gördün mü
ya elektrik
ya su
gss lerden ne haber
anca yattığın yerden kurtar dünyayı.
Sanki bedavaya biniyoruz bu metrobüslere, her binişte 3tl bayılıyoruz üzerine bir de balık istifi biniyoruz otobüslere, tayyip benim akbilime her ay para yükleyecekse eleştirmemeyi düşünebilirim.
türkiye'de yaşayıp başbuğ atatürkü eleştirmek kadar aptalca değildir.
Tayyip kendi parasından mı yaptı bu metrobüsü? Tayyip kendi parasından mı akbil doldurdu bize?
Tayyip olmasaydı bir başkası da yapardı.
Yapmakta zorunda, ne diye rütbesi var?
Ayıptır günahtır yazıktır. Evet.
Bir de ülkenin doğu ve güneydoğusunu görmeyip hâlâ metro, metrobüs, havaalanı, köprü diyenler vardır.
arkadaşlar şu konuda bi anlasalim bu devletin başına kim gelirse gelsin ülke için biseyler yapmalı zaten yok köprü yaptı yol yaptı diye havalara girmeyin bunlar yapılması gereken şeyler bunu yaptı şunu yaptı diye bizim önümüze lütuf gibi getirmeyin bunları.
(bkz: sokağına asfalt döken belediye başkanına oy vermeyen tip)

söz konusu metrobüs ise her türlü eleştiriyi hakeder. yoksa siz tayyip erdoğanı hiçbir konuda eleştiremezsin demeye mi getiriyorsunuz? hadi canım ordan.
iki yüzlülükten başka bir şey değildir. evet.
Olmayandurum. Binilemiyor ki kodumun aracına.
Metrobüste değilde marmarayla avrupaya geçerken bir an yüksek sesle tayyipi övdüm dayak yiyordum. Gerçek bir olaydır.
evet beyler protesto hakkımızı kullanıp metrobüs kullanmak yerine toplu olarak kendimizi boğazın serin sularına bırakıyoruz.
Napalım eşeğe mi binelim eleştirmek için. Benden aldığı vergilerle yaptı o metrobüsü. Sanki cebinden cıkarıp verdi.
annesinin köprü olmadığı ülkede atatürkün erdoğandan üstün olduğunu, karşılaştırılamayacağını anlamamak değildir tabi ama.
baska bir mekanda basima gelen seydir. konussan dinlemez dinlesen susmaz. oyle mal gibi dinlersin. allah affetsin.
nankor insan davranisi.

hem erdogan'in getirdigi metrobuse bin hem erdogan'i elestir.

oh ne alaka memleket.
bugün yaptığım en mantıklı hareket. kendisi hak etmektedir.