bugün

tam anlamıyla bir göt olan yazar. benim haricimde herkesle dışarı çıkıp bana gelince ''başım ağrıyo'' yalanını uyduran sikiktir ayrıca.
kendisine tüm iyi niyetimle dice games öğretmek istediğim yazar*
(bkz: fenere sallayan bjk lıların kaybolması/#12422958)

bu yazdıklarına gerçekten inanıyorsa durum fena. yok taşşağına yazdıysa allah benim belamı versin. *
2000.entry'sini geçtiğini görünce sevindiğim yazar. Sırada 20000.entry var hacı *
(#3014449)
süper sözlük kişisidir. (#12507131)
esenyurt torium avm'de oris marka saatin fiyatını sorması ve aldığı ''1400 frang'' cevabından sonra çocuğunu kesmiştir.
kilo alması gereken pırlanta gibi bir 3.nesil yazardır.
candır. ''de ayrı yazılmalı'' konusunda pek bir titizdir. msn zirvesinde görülen odur ki, paylaşılamaz efendim.
klişeleriyle yaşam enerjimi almış, iliğimi kemiğimi sömürmüş, bir de klişeleri sevdiğimi iddia eden yazar. klişesiz gel bana sayın yazar. * *
sadece ramazan ayında sohbet ettiğimizi fark ettiğimiz, bundan sonra o döngüyü kırmayı planladığım iyi yazar. çok eğlenceli bir muhabbetle saatlerin nasıl geçtiğini anlamamama sebep olmuştur, teşekkürlerimi iletiyorum buradan.

yüzünden kahkaha hiç eksik olmasın! *
iyi yazar.
deli gibi aşık.
kadınların pembe sıçtığına inanan yazar. ayrıca kızla konuşuyor şu an. hani kızla konuşmasa benle konuşacak ama bir adet kızla konuşuyor. hoş sohbetli canım benim.
#12334526 entrysi ile gün için de ikince kez güldürerek tebriği hak etmiş yazardır.
(#13212261)

13 yaşındaki kız çocuğunun yaptığı yazım yanlışını fenerbahçe taraftarına mal edebilecek zekaya sahip ama kendi hatalarını göremeyecek kadar değişik yazar.

(#11092856)

--spoiler--
barcelona'dan yatan iddaa kuponun sahibidir.
--spoiler--

Maşallah Libya'da kaddafi'yi devirenler gibisin. Türkçe'yi devire devire bi hale sokmuşsun. kuponun değil lan kuponunun...

Özel isim eklerini de ayırmayan bir cins.

(#4752859)

nankatsuyu değil nankatsu'yu,

öğretmenim üzülüyoruz.

Ha bir de kendi takımının sitesi imla hatalarıyla dolu haber yazınca da fail diye resmini çekip koydu mu acaba?

(#12431572)

Not: Çok fazla araştırmadım. Bir nickaltı yazılarına baktım bir de en kötü entrylerine.

Edit: işbu entry de hakaret bulan moderatör. Seviliyorsun tarafımca.
(#13212261) Öğretmensin türkçenin yanlış kullanılmasından üzüntü duyuyorsun ama "Fail" kullanıyorsun.

Veliyiz Çocuklarımızın Böyle öğretmenlerce Eğitilmesine Üzülüyoruz.
resmen sözlük yazarlarıyla taşak geçmiş yazar kişisi. bu yazarın yazdıklarını ciddiye almak hayatta yapabileceğiniz en büyük hatadır.
(#9558262) sesli güldüren yazar.
mükemmel bir insan, harika bir arkadaş. her şeyden önce efendi. evet evet saygılı bi kere. delikanlı çocuk.
güzeller güzeli, tatlı bir sözlük yazarı.