bugün

silikon tabancasıyla ateş altına alınması gereken göğüslerdir.
hakkında bu kadar entry girildiğini görünce silikonmuş da patlamış, ne biliyim frikik vermiş falan sandım bir an için. *
(bkz: uludağ sözlük mamografi servisinden beklenmek)
merve sevi'den çok, uludağ sözlük yazarlarını ilgilendiren göğüslerdir.
sözlükteki abazanları deşifre etmemize neden olan merve sevi uzuvlarıdır. Bahsettiğimiz şey göğüs lan.hadi geçtim komple ele alalım.kadın vücudu.evet çok güzel olabilir ama burada ben abazanım, sikimle düşünüp parmaklarımdan boşalıyorum entrileri girmeye ne gerek var. düşünsenize 20 yaşındaki bir kız -ki 27 yaşına girmiş biri olarak benim için hala bir çocuk- acaba benim hakkımda ne yazılmış diye gugıl yaparken bunları okuyor. sizin bacınız olsaydı muhabbeti yapmak istemiyorum lakin yazarken düşünebilmek gerekiyor.

edit:oo maşallah seri şekilde eksileyebiliyosunuz.eksileyin lan karma sikimde olsa bunları yazmazdım.
her biri, ayrı ayrı, kafam kadardır. tabii toparlayıcı sütyenle görüldüklerinde.

normal haliyle yaşlı bir bayanda görseniz "amuhaamuha beline sarkmışlan" diye dalga geçeceğiniz göğüslerdir. hem de bu yaşta. "nerde büyüttün?"den ziyade "nerde çürüttün?" diye sormak icap eder. bildiğin çirkin lan.
merve sevi'nin sevgilisi paşhan yılmazel'i ilgilendiren göğüslerdir.
"amazonizm meme ve estetik" adlı güzide eseri hatırlatan şey. tiksindim lan bi an kendimden.
ayaklarından daha güzel değillerdir. görmek isteyenler internette küçük çaplı bir araştırma sonucu ''bal dök yala'' ayaklarını bulabilirler.
yer çekimine yenik düşmüş memelrdir. tedavisi, 3 yıl boyunca amuda kalkarak yürümektir. kesin tedavi değil tabi.
beren saat'e silikon taktırmasını tavsiye eden biri olarak bu şirin kızımıza göğüslerini küçülttürmesini tavsiye etmek istiyorum. ya cidden çok büyük çünkü be. o ne ya öyle çilek kadar olması hoş değil ama kavun da hiç hoş değil. (ayrıca o aşırı büyüklüğünden dolayı ve yer çekiminin de katkılarıyla dizine inmiş görüntüsü de cabası.)
sarılıp uyuyarak, hayatının eh rahat uykusunun çekilmesi muhtemel göğüslerdir.***
yer çekimine karşı koyamayan göğüslerdir...
sanki vücudunun ortasındadır. **
barış akarsu ile dizisi vardı zamanında. göğüsleri için izlenilesi diziydi. o kadar yani.
üzerine kaymak ve bal sürülmesi tavsiye olunur.
olsa da yesek
çok güzellerdir vesselam.
o kadar büyük ve sarkıktır ki, beline sarıldığınız da meme ucu elinize temas eder.
kalem koysan kalem yok olur.
çok sarkıktır.dalak hizasında meme başı bulunur.beğenen arkadaşlara lafım yok,fekat sizin gördüğünüz meme değil,destekli sütyendir
önemli olan karpuzun kabuğu değil içidir efenim.*
internette küçültmek istediğine dair bir haber okumuştum bir zamanlar... kendisi de sarkık falan demişti yanlış hatırlamıyosam.

oynatmamış heralde. velhasılı kelam ele avuca sığmamaktadır.
peluş yastık gibidir.
valla nasıl olursa olsun, şu sıralar şahan gökbakara nasip olan uzuvlardır.
yok denecek kadar hiçtir.