bugün

Ulkecigimdeki bir diğer kiytirik üniversitemsi. 2 sene okudum ve gercekten durulacak yer değil. Teroristleri ayri dert mersinin sicagi ayri dert hocalari da ayri bi dert..
Mersinde üniversite mi var lan diye sordurtan üniversite.
Mersin'de bulunan üniversitedir. Evet.
Bu sene bahar şenliklerini iptal etmiş garip bi üniversite.
öğrenci işlerinin bedavadan para kazandığı okul.
Mersin'dedir. Evet bunu bilmiyordunuz ve sayemde öğrendiniz.
mersin üniversitesinde dış ticaret bölümünü okudum okuduğum yıllarda geçen sürede çok güzel anılarım olmanın yanı sıra oradaki farklı ortam sanki başka bir memlekete gelmiş gibi hissetmek tarif edilemez duygu , ve her gittiğim zaman daha çok güzelleşmesi bir dahaki üniversite tercihim olsa düşünmeden mersin üniversitesi yazarım ...
iletişimin kantinine gelin tek yumrukla bayıltayım sizi.
Derdin ne kuzum, neden saldırıyorsun insanlara?
Şu anda "bura nere la?" dediğim, vizelerinden sonra uyku düzenimi bir türlü tutturamadığım okulum.

Tanışmak isteyen olursa fen-edebiyat fakültesindeyim.
geçen yıl çalışmaya başladığım üniversite. aslında kötü bir yer değil, gayet yeşillikli güzel bir yerleşkesi var. dün akşam hazır kimse yokken etrafı bayağı bir kolaçan ettim. mersin meslek yüksekokulunun olduğu bölge çok tatlı, arkalarda kullanılmayan hangarlar vesaire var. biraz özen gösterilse bence çok iyi bir potansiyel barındırıyor.
mersinde üniversite mi olur dediğim üniversitedir. antalya, mersin, aydın gibi yerler benim için tatil yeri.
mersin'de yaşıyorum. buraya okumaya gelen bile başaramadan geri gidiyor. mersin tam bir günah ve eğlence şehri.
Kampüsün yeri oldukça güzel olan üniversite. içini görmedim. Evet.
Mardinden okumaya giden bir arkadaşımın anlattığına göre faşist ve ırkçı öğrencilerin yoğun olduğu orta düzey bir üniversitedir.

Arkadaşıma kürt müsün arap misin diye sormuşlar, ulan size ne anasını s.ktimlerimin, siz kimsiniz!
Mersin Üniversitesi tercihi yapmadan okulunuzun nerede olduğunu bir görün isterim. 4 yıllık bilişim bölümlerinin olduğu üniversite lise gibi... Fakülte yerleri çok ayrı birbirinden.
Bazı bölümleri eğitim kalitesine göre haddinden fazla zordur.
1992 yılında Mersin'de kurulmuş bir üniversite.

Merkez Yenişehir ilçesi, Çiftlikköy semtinde bulunur. Şehir merkezine Ulaşım sürekli olup, Çiftlikköy kampüsü şehrin yanıbaşındadır.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
uzaktan eğitim kararı alan üniversite.

ancak yüksek lisans mülakatları ile ilgili en azından benim görebildiğim bir bilgi yok.
mantıken uzaktan eğitim kararı var ise mülakat da olmamalı.

yoksa şu salgın süreci adana, niğde, karaman, osmaniye, maraş gibi şehirlerden insanlar mersin'e gelecek.
Mayıs aylarında yaşanan korkunç sıcaklar nedeniyle, öğrencilerinde final sınavlarına hazırlanma motivasyonu düşer.
Yaz okulu için gitmeyi planladığım üniversite. Hakkında bir şeyler bilen varsa mesaj kutum açık.
25 temmuzda yaz okulu için orada olacağım. bakalım mühendislik fakültesi nasılmış. tecrübelerimi buradan aktarırım size.
Tantuni yemeyeceksen gelme. de get ötede oku.

not: zaten piyasada bici bici karsanbaçda yok.