bugün

benim bugüne kadar görmediğim insandır. e o zaman da oynayan herkes başarılı oluyor. o zaman neden artistik yapılır şöyle oynadım böyle oynadım diye anlamam.

ama o değil de balıkesirspor'u 4 yılda süper lige çıkardım, bunu yapacak başka bir adam tanımıyorum.
arkadaş ve diğer sohbet ortamlarında herkes "artvin hopaspor ile şampiyonlar ligi kupasını aldım", "oğlum en güzeli tsigalko, senede 250-300 golü var garanti" derken, kendisi "m. united ile küme düştüm" falan der.
türünün son örneğidir. dikkat edilmesi gerekir ki oldukça kırılgandır. karbon kağıdıyla çoğaltılması gerekir.
championship manager 03 04'de barcelona'yı şampiyon yapamayıp kovulan insandır... *
championship manager 03 04'de takımı inter milan ile gayet başarılı giderken birden her şey tepetaklak olup üstüste mağlubiyetler alan, evinde oynayacağı atalanta maçından önce yönetimden "bu senin son şansın iyi kullan" gibisinden bir mesaj alan, fakat mesajı anlamadığını g.meazza'daki 5-1 lik mağlubiyetle belli eden ve kovulan insandır.
tabi aynı oyun man.utd ile devam edilip başarıdan başarıya koşulmuştur.
(bkz: iş kazası)