bugün

"memes not mean boobs" , en sevdiğim mizah türüdür , hele o kara mizahlar "dank memes veya dark humor da denir."
görsel
dünyanın en güzel şeyi. anlatmak kelimelere sığmıyor. ne de güzel bir uzuvdur bu meme, memeler. insanın savaş çıkarası geliyor sırf bu güzellikler uğruna. öpmelere, yalamalara ve dahi ısırmalara doyamıyorum. hatunun memelerini dişleye dişleye kendinden geçiriyorum. zevk yüzünden hissetmediği acıları sabah uyandığında hissediyor. dakandaz neden bu kadar çok ısırdın ki diyor. halbuki gece kucağımda onları ısırdığımda başımı daha da çok bastırıyordu süt memelerini. daha sert daha uzun ısırmamı yalamamı istiyordu...
ingilize de caps anlamına gelen kelime.
en tatlış organ.kadında büyüğü makbuldür. böyle dalıp gidersiniz ne olduğunu anlamadan kendinizi kaybedersiniz.. en iyisi mi (bkz: kate upton)
Türklerin beceremediği şey.(cinsel organ kastedilmemiştir.)
Hasret kalınmıştır. Evet
görsel

mevzu farklı ama sonuç olarak cümle içerisinde doğru kelimeler kullanılmış. insanları etkileyen tehlikeli ve zararlı...
görsel
görsel
erkeklerde pek itici durandır.
keşke erkeklerdekine başka bir isim bulsalar.
Dizel motorlarda yakıt enjektörlerinin ucunda bulunan ve yakıtın pülvarize hale gelmesini sağlayan parçadır.
görsel
Belki atan olur diye canlandirdigim başlık.
görsel

Bu yaratığın nesini seviyonuz la, alien film afişi gibi.
Dişilerde süt vermeye yarayan organ ve dokuların bütünü.
Son zamanlarda bazı sözlük kızlarının küçücük memelerini ilgi çekmek maksadıyla bazı başlıklar altında paylaşınca banlanmıyor da nick altına özel mesaj ss i atan kişinin entrysi neden banlanıyor acaba. ikisi de oldukça özel şeyler değil mi neden ben o atılan memeyi görüyorum da o paylaşılan ss i göremiyorum.o zaman o tarz fotoğraflar da ban yesin.
en öpülesi organ.

memeler bir kızın en can alıcı organıdır erkeklerin yüzden sonra ilk baktığı yerdir.
36c idealdir, 40d'den fazlası hava yastığı sınıfına girer. 34b'nin de kendine has bir çekiciliği var. 32a ve altını sevense açık ve net sübyancıdır.
Fillerin Memeleri Ön Bacaklarının Arasındadır.
Reddit'de son derece fazla yapılan resimli mizah.
Huzur veren ele avuca sığan bir organ. Ucu hafif diklesmis beyaz ten rengine sahip olanlar ayrıcalığa sahiptir.
ortamda ciddi bir konu konuşulurken aniden gelen bakma isteği ;

- meme mi lan o ?
emmek lazım hatta uçunu ıssırıp koparmak lazım.
Küçük olanı makbuldür.
görsel