bugün

siyasetin çingenidir.
büfe işletecek kapasite yokmuş gibi gözükmesine rağmen

bu herif yıllardır koskoca başkenti idare ediyor..
boş konuşan esnaf tiplemesi takınmakta olan başgan.
olimpiyatlarda 100 metre finalinde koşarken finişe 10 metre kala en büyük rakibi şeytana çelme takmış büyük zeka. zaten şeytanın atası iblise de yarışma öncesi dopingli meşrubat ikram ederek pis sırıtışı ile rakibini elemişti. bu yol çetin 25 sene ayakta kalmak için kıvrak olmak lazım. başarmış insandır.
ankara'nın başının belası. 20 yıldır bitmek bilmeyen işkenceleriyle ve sadece oy aldığı bölgelere yaptığı çalışmalarıyla 'bu adam ankara için çalışıyor' imajı vererek 20 yıldır halkı uyutmuş, eleştiriye tahammülü olmayan, saygısız, seviyesiz itici kişilik.
Twitter'da Kalp Krizi geçirip yoğun bakıma kaldırıldığı söylentisi dolaşan kişi.
biraz twitter adresine bakayım dedim yarım yarım yarıldım. bu ne lan ?

--spoiler--
ibrahim Melih Gökçek ‏@06melihgokcek
Derya seni savcılığa veriyorum. @deryakurtay
--spoiler--

ahahahahah. padişah adam mübarek.

-ayşe yarın bana veriyosun,
-fatma sen jartiyer giy canım.
-lan ali kovuldun aq.

bu nedir arkadaşım ya. attığı mesajlara baktım herkese ahkam kesmiş.
kimsin ulan sen ? benim, arkadaşlarımın oyu ile oraya çıkmış kime ahkam kesiyorsun ?
sokakta görsem suratına tükürmem senin.
en vasıfsız kimi ankara belediye başkanı yapabilirsiniz sorusuna akp'nin: yarı yarıya oyumuz var ama daha kötüsünü yapacak gücümüz yok. budur.' şeklinde cevap verdiği insan.
evlat olsa sevilmezlerden.
demokrasi dediği twitter mecrasında kişilerle polemiğe giren ankara büyük şehir belediye başkanı. olay nedir? anlamak mümkün değil.

--spoiler--
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı BiRBiRiMiZE HAKARET ETMEDEN HERŞEYi KORKMADAN TARTIŞMALIYIZ.iŞTE DEMOKRASi BUDUR...
--spoiler--

https://twitter.com/#!/06melihgokcek

direk kendisi midir? bilinmez.
yaklaşık 30.000 twite sahip belediye başkanı.
cebinde sadece ankaranın tapusu eksik olan belediye başkanıdır.
öle bir adam düşünün ki etrafında hiç normal insan yok,sürekli bürokrasi gençlik kolları kurultay ihale komisyonu yalakalar yardakçılar ....

adam normal bir insanla normal bir muhabbet yapamıyor düşünsenize twitterda bunu buldu şimdi çok mutlu hayatında belediye ve siyasetten başka şeyler oluyor ilk defa. tabi yıllardır bunlarla yaşaya yaşaya kendisi insanlarla normal bir muhabbet yapamıyor o ayrı. ama uzun yıllardır bulunduğu çevreden farklı insanların onla konuşması hoşuna gidiyor bence bu yüzden twitterda.**
edepsizsin melih gökçek tagını tt yaptıran adamdır. "adam mıdır?" o kısmı tartışılır.
klasik akp seviyesine sahip belediye başkanı. işi gücü belaltı çalışmak. hepiniz mi böylesiniz be birader?
ankarayı yiyip bitiren adam aynı zamanda ankaragücü ve ankarasporu da yiyip bitiren adam.
artık birilerinin durdurması gereken adam(!).
ankara'nın sahibidir. tayyip, gül hikaye, ankara'da i. melih gökçek'in borusu öter;
maalesef.

çok sevdiğim memleketimin ağzına eden adam.
kendisinin son yaptığı artık edepsizlik değil, bunun da ötesi de bir şeydir.

hayır yani ne olacak? birkaç gün geçecek, unutulacak.

--spoiler--
Ankara için bir kez daha müstahak vakti #EdepsizsinMelihGokcek
--spoiler--
kendisinden çok ona oy verenlere acıdığım şahsiyet. yazık.
#edepsizsinmelihgökçek tabelası altına aleyhinde yazanları, dava açmakla tehdit edip zorla özürdilettiren kişidir. tabela altında aleyhinde yazanların yanı sıra, sergilediği çirkin tavrına rağmen yalakalıklarını yapanlar da vardır. melih gökçek türkiye'nin halini, durumunun vahametini böylelikle gözler önüne sermiştir. öyle ki kendisinin hakaret ettiği kişi, tehditleri sonucu özür dilemiştir.
(bkz: i melih gökçek)
günde 5-10 kişiyi "savcılıkta bıdı bıdı mahkemede gıdı gıdı" diye tehtid eden ankara'nın başına gelmiş en kötü şey.
iktidarda olma şımarıklığıyla ona buna saldıran, hakaret eden, küfür eden kafayı iyice sıyırmış şahıs.
ankarada babadan oğula saltanat kurmuş kişidir.