bugün

Kini bile naif yazar. Böyle kine can kurban.

Kırmaz ama söyler...

Uzatmaz ama laf sokar...

Yirin.

Evet
Tokat manyağı yazardır.
Candır o, can..
sıradan bir yazardır. ama en ön sıranın hemen arkasındaki sıradan. en ön sırada malum oytun vardı rahmetli onun sloganı idi en ön sıradan diye..

ben de sizi seviyorum lan..
Hakkında bu kadar entry girilince moderatör oldu sandım. Zall adamı moderatör yapsana olm.

Çokomel gibi yazar.
kendisine iade-i ziyaret yapmak istediğim, bir yandan çok sevdiğim, bir yandan çok kırgın olduğum değerli yazar.
seviyorum çünkü sözlüğe büyük renk ve kalite katıyor.
kırgınım çünkü abartılı fenerbahçe sevgisi sebebiyle futbol ve fenerbahçe, hatta galatasaray hakkında yazdıklarını objektif bulmuyorum.
abi keşke hiç futbol ve fenerbahçe hakkında yazmasaydın. o zaman da donuz listeme girmezdin zaten. yazar olmadığım dönemde hep galatasaray hakkında üzücü şeyler yazdığını fark edip sana yakıştıramadım. kırgınım sana. saygılarımı sunarım.
Şu siteyi çekilir kılan üyelerden.
futbol dışında her yazdığı büyük kalite içeren değerli yazar. saygı duyuyorum.
nickini eskiden beri gördüğüm yazar. muhtemelen beş yüz yaşında falandır. özelden bunu yazacaktım ama sadece arkadaş çevresi mesaj atabiliyormuş. mesaj atamıyorsam "ben de buraya yazarım. heh." şeklinde söylenerek, buraya yazdım.
Candır.

Evet
Yetkili bi abiye benziyo..
Duruşu olan insanları severiz.
o kim ya? 13. nesil mi? Insallah kizdir.
Verdiler yetkiyi, gördüler etkiyi.
çok üzgünüm. cidden çok üzgünüm.
futbol ve fenerbahçe haricinde mükemmel entrylere imza atan bir yazarı okuyamadığım için çok üzgünüm.
üzgünüm ama... bunun tek sorumlusu ben değilim.
bugün de alıntı yaparak cevap vermiş maçla ilgili bir entryme. yazdıklarını okumadım. daha önce dediğim gibi futbol ve fenerbahçe konusunda yazdıklarını objektif bulmadığım gibi sevmiyorum ayrıca.
hatayspor' a atılan golde fenerbahçe' nin ne kadar rahat orta ve son vuruş yaptığı yanlış mı ? değil.
galatasaray' a deplasmana gelen bazı takımların fenerbahçe maçlarındakinden daha hırslı ve ısırarak oynadığı yanlış mı ? değil.
o zaman neyi tartışıyoruz ki ?
keşke hiç futbol ve fenerbahçe hakkında yazmasaydı, zaten o zaman en büyük takipçilerinden biri olurdum.
geçmişteki güzel entrylerinin hatrına, artık çıkış yaptığımda alıntı yaparak cevap verdiğini görsem de, yanıt vermeyeceğim yazar.
o yine kahraman kalsın, ben kötü adam olmaya devam edeyim. zaten yaşadığımdan bir şey anlamıyorum.
iyi yazmalar diler, saygılarımı sunarım.

not: sözlükten çıkış yaptığım zaman donuz listemdekilerin yazdıklarını görebiliyorum. o sırada gördüm haklı eleştirime yanıt verdiğini, ondan yazdım. neyse sanki yazmasam ne olacak ? beni kim önemsiyor ki ?
Rakı sofrası etrafında oturup yüzyüze sohbet etmek istediğim birkaç yazar var. Gibson da bunlardan biri. Umarım bir gün bir yerlerde yollarımız kesişir kendisiyle.
birader her entryinde oğlum diye hitap etmesen.

Tamam en büyük, en delikanlı, en asil, en kültürlü,
en güçlü, en adil, en terbiyeli, en kodumu Oturtan, en en en en... sensin ama dediğim gibi sen önce bi millete oğlum diye hitap etmesen daha en olurdun...
tamam olm madem oğlum denmesi zorunuza gidiyor etmeyiz. olm diyecem bundan sonra.

eleman millete ana avrat kaydırıyor en ufak bir zorunuza gitme yok ama oğlum kelimesi zorunuza gidiyor. bir laf var ya ibne dersin kızar da s....n aldırmaz diye tam bu olayların özeti işte..
görsel
--spoiler--
tamam olm madem oğlum denmesi zorunuza gidiyor etmeyiz. olm diyecem bundan sonra.
--spoiler--

Çok zorlama kardeşim ne diyelim. Sen enlerin enisin, sen istediğin şekilde hitap edebilirsin. Accaip ensin hem de tarifi imkansız.
kanka bugün bir şey var sizde ama çözemiyorum. senin yarende sürekli bana uzatma falan diyor ama onu diyebilmesi için entry girmesi lazım malum. sen de çok zorlama diyorsun ama bunu entry girerek diyorsun. siz yazana kadar ben bir şey yazmıyorum aslında farkındasın demi ? hani matematikte 2 x 2 = 4 eder ya konu aslında çok basit siz bir şey yazmasanız benim sizinle işim olmaz.

bir de madem ben enlerin eniyim ya abim de ya efendim de ya da hünkarım lordum falan de böyle kardeşimli mardeşimli konuşulur mu lan enlerin eni ile *
donuz listemde olduğu için entrylerini göremesem de az önce şans eseri, galerime eklediği üzücü bir fotoğrafa rastladığım yazar. fotoğraf '' vurun daha ölmedi '' gibisinden notu olan bir caps içeriyordu.
kendisi, futbol ve fenerbahçe hakkında yazmadığı sürece, mükemmel bir yazardır. üstelik de yetkili görevindedir. sırf futbol ve fenerbahçe hakkındaki entrylerini sevmediğim ve donuza eklediğim için bu tip bir fotoyu galerime eklemesini üzücü buldum. kendisinden beklemezdim.
futbol ve fenerbahçe hakkındaki entrylerinden ötürü oluşan kırgınlığım bu yüzden biraz daha arttı. mutlu ama uzak olsun, yine de, futbol ve fenerbahçe dışında, iyi entrylerinin devamını dilerim.
benim için çok kıymetli bir insan, değerli bir ağabey. onunla sohbet etmeyi özledim açıkçası.

mesaj gönderemiyorum çünkü eski nickimi tanıyor ve sanırım mesaj alımı kapalı, bu mesajı okursa bana dm'den dönmesini rica ediyorum.
Futbol ve fenerbahçe hakkında yazdığı zamanlar haricinde mükemmel bir yazar. Çok severim. Ama futbol entrylerini okumak istemiyorum, o ayrı.
çok sık biçimde '' keşke fenerbahçe' yi bu kadar aşırı sevmeseydi ve galatasaray' a bu kadar çok antipati duymasaydı da donuz değil takip listemde olsaydı '' diye düşündüğüm, futbol entryleri haricinde, mükemmel bir yazar.