bugün

mehmet günsüre veririk diye adına grup açılmasından korktuğum yakışıklı .
kim lan bu johnny depp kılıklı herif dediğimde cevabını bildiğim halde sordum bu soruyu ki bu olayı ilginç kılanlardan birisi neyse soruyu yönelttiğim de bir kız grubunun aynı anda mehmeett günsüüürr demesiyle hop abicim noluyo ya dememi sağlayan insan bu insan. karşımda olsa bu devrik cümle için özür dilerdim.
Aşk tesadüfleri sever filmindeki harika görüntüsü olan adam.
Gülüşüne tapılasıdır.
yahu bir insan aynı anda hem çok itici hem de çok yakışıklı olabilir mi dedirten zat. bir yanın tapmak isterken diğer yanın kasıntının teki diyor.olacak iş değil böylesi.
son tarzıyla johnny depp'i örnek aldığını ya da tesadüfi bir benzerlik olduğunu düşündüğüm (ancak yakışmış) son filmi "aşk tesadüfleri sever" filmiyle adından sıkça söz ettiren iyi bulduğum oyuncu.

görsel
(bkz: 50 yaşında belki hayatımın erkeği karşıma çıkar)
aşk tesadüfleri sever'le kadınları eşinden ilişkisinden soğutan insan kişisine mehmet günsür denir.
şarkı söylemeye çalışıyor bu aralar. aman deneme diyorum burdan.
aşk tesadefüleri sever'de insan olmadığını bir kez daha kanıtlamış deyim yerindeyse taş gibi aktör.*
Adam cidden yakışıklı beyler.
pamuklara sarılasıdır.
(bkz: yalarım diyen sevgili)
acaba anne ve babasi bunu yaparlarken ne ictiler... sesi bile güzel adamin.
sesi iğrençtir kanımca. eylül akşamı şarkısını bıraksaydı da tnk'nin solisti caner karamukluoğlu söyleseydi keşke.
kiz olsam vermeyecegim adamdir.. kiz olsam kimseye vermezdim zaten.. ne verecem lan.. simdi erkegim diye hepsi siraya mi giriyo sanki? ben de vermezdim.. giciklik degil mi munakuyim.
(bkz: her eve lazım)
gazetede okuduğum habere göre jessica biel ve blake lively ile birlikte başrol oynayacakmış.

(bkz: devenin nike air jordan ayakkabıları)
ütü reklamına çıkıp yine karısına olan aşkını kanıtlamış beni de dumur etmiş aktör.
dünya yakışıklısı , kendisi insansa diğerlerinin ne olduğu muallaktır.
evli aynı zamanda 2 çocuk babası. Bir insan bu kadar mı güzel ütü yapar ama.
"i love you, ti amo deyişi iyi ama... o seni seviyorum karıcığım demiyor mu yüreğim parçalanıyor"larımı sunmak istediğim taş.
mükemmel gülüşe sahip insan. sabahtan akşama kadar o ütü yapsın ben izleyeyim. ayrıca o insansa biz neyiz biz insansak o ne kalıbını en sonunda benim de kullanmama vesile olmuş sanat eseri.
hem sesi güzel, hem oyunculuğu mükemmel, üstelik gayet de yakışıklı,taş bir adam. hayır çatladım kimmiş bunun eşi diye aradım taradım pek birşey de bulamadım.2 çocuk babası, karısına deli gibi aşık bir adam olarak röportajlar veren, resmini her gördüğümde elimi ayağıma dolaştıran bir karizması var. canımın içidir ooo.
bu kadar özelliğin bir arada bir erkekte bulunması çok şaşırtıcı ve gerçek dışı gibi görünse de böyleleri de varmış dedirten yakışıklı karizma bi kişiliktir. insanın beklentilerini yükseltir. misal; her gören genç kız neden benim sevgilim de böyle değil diye düşünmeye başlar.*
tapılası varlıkmış, dünya yakışıklısı falanmış. tamam anladım türkiye' ye göre sağlam adam ama abartılacak bir yakışıklılığı yok. tabi alıcı gözüyle bakmadığımızdan da kaynaklanıyor olabilir. yorumları okudum afedersiniz 'murat boz gel bizi boz' dan farkı yok. türk kızına yakışmaz, beğenini dile getir ama şehvetle bakma... abaza kızların varlığı doğruymuş.