bugün

hakkında söylenildiğine göre, bir gün şirketlerden birini gizlice teftişe gittiği bir zamanda genel müdürün onu tanımayıp kapıdan kovduğu söylenir. o derece geniş bir adamdır.
Tahmini her ay her gün her saniye kulakları çınlayan şahısıtır. Fatura döneminde patlayacak kadar çok.
şener eruygur ve levent ersöz ile olan yardımlaşmaları ve ilişkisi hakkında kamuoyuna "dürüst" bir açıklama borçlu olan kişi. ayrıntılar için:

http://www.taraf.com.tr/makale/3883.htm
türkiye de darbe ortamının hazırlanması için gereken medya desteğini sağlamak konusunda askerle işbirliği ve yakınlığı bulunduğu iddia edilen medya patronu. ben şahsen ne turkcell'in ne kendi medyasının bu konuyla en ufak, minimınnacık dahi olsa ilgisi olduğuna inanmıyorum. hayır inandıramazsınız çünkü türkiye sivil insiyatifle yönetilen, darbe planlarının yapılmadığı, demokratik bir ülkedir.
gün itibariyle; zekeriya öz tarafından ergenekon kapsamında görüşüne başvurulan işadamı...
mafya babası gibi karizmatik isimli iş adamı.
jandarmacelle bağlan eruygura eruygur bağlansın türkcelle şarkısının bestekarı.
ergenekon un medya ayaklarından sadece bir tanesi oldugu, medyaya düşen ses kasetleri ile anlaşılan medya patronu.
bu aralar taraf gazetesi'nin ordu ile ilişkilerine kafayı taktığı iş adamı.
kanalında ani bir manevra ile başbakan recep tayyip erdoğan'ı çıkarmasını garipsediğim show tv'nin sahibi iş adamı .. yıllarca akp'ye ve başbakana en ağır eleştiriler getiren , turkcell'in gsm operatörlüğündeki hanedanlığına son veren hükümeti yerden yere vuran adam , sanırım ergenekon iddianamesinde adı fazla zikredilmeye başlayınca , başbakanı kanalında konuştururarak , bana dokunmayan yılan bin yaşasın saflarına çekilmiştir ..
'Ne diyeyim, varlığım Türk devletine armağan olsun'
http://www.haberturk.com/...hditle-imza-atiyoruz.aspx
hobisi şirket kurup, onu dev haline getirdikten sonra hiç acımadan onu unutmak olan kişi.
kendindeki çevhere güvenir. bunu kaparlarsa ben yeni bir alanda yatırım yaparım der. yaparda.
sonuç: şaşırtan bir başarı.
patron.
çukurova grubunun patronu kendisini görsel medyada pek göremeyiz ama ismi telafuz edilince bir an duraksarız.

bir turkcell hattınız varsa servetinde payınız var.
istanbul'da kırmızı bir renault clio'yu kullanırken görürseniz şaşırmayın.

nedenini bilemiyorum ama uçak almak için gittiği görüşmeye bile bu arabayla giderek, zengin olduğu kadar değişik bir adam olduğunu da kanıtlamıştır. kendisi dolaylı olarak patronum olur.
turkcell'in hangi paketini kullandığını merak edilen kişilik.
hazırkart filan da kullanıyor olabilir. para adamı şaşırtıyor tabi amk, ne yapacağını bilemiyorsun. belki kontörü bile yoktur.
nihat genc'in patronu, hakkinda ovguyle bahsettigi kisi.

http://www.youtube.com/watch?v=8mjhB6AICzU
4 saat içerisinde 321 milyon dolar harcayan kişi.
(bkz: 2010 süper lig yayın ihalesi)
akşam ve skytürk çalışanlarının maaşlarını inlete inlete öderken, el ski ile gerdeğe giren bir insandır kanımca. *
(#7030373)
son digitürk ihalesinde verdiği mebladan sonra kendisine:

mehmet emin misin oğlum?

demek istediğim şahsiyet.

(bkz: işte şimdi karamehmet oldun)
hakkında ergenekon dahil bir çok karanlık olaya karıştığı söylemleri dolaşan, bu kadar zengin olmasının arkasında hangi kurum, kuruluş veya devletin olduğu merak konusu olan şahıs.bir gün hayatını anlatırsa hepimiz aydınlanırız.
parmağı ile işaret ettiği yerde dolar fışkıran adam.
az buz para değil verdiği para ama, hesabını kitabını yapmıştır. aydın doğan bir ihale öncesi daha yüksekten konuşmuş ama ihale masasında dahi yer almayarak çoğu insanı yanıltmamıştır. yakında digitürk eleştirileri manşetlerde de yükselir.

ama şurası da var...

iyi: digiturk onca yıldır yaptığı yatırımın karşılığını alabilecektir, futbolun tek yayıncısı olarak.
kötü: digitürk abonelerine Allah yardım etsin, parayla tv izlemeyi hep saçma bulduğumdan bana göre hava hoş.
uzun uzun yazmaya gerek yok. ulan mal ! adam zarara girecek olsa niye götünü yırtsın ihaleyi alacağım diye.
ha fazladan 100 milyon dolar fazla kar edecekti olmadı.