bugün

karabükspor tarafından 1 yıllığına kiralanan galatasaraylı futbolcu.
(bkz: çakma andy carroll)
iyi adam olduğunu düşünüyorum. tam bir ibrahimovic havası var.
25 yaşında genç yetenek olarak galatasaray'a gelmiş futbolcu. *
yerli ibrahim...., gülmekten yazamadım bak, siz anladınız onu.*
karabükspordan tekrar galatasaraya dönmüş oyuncudur.
büyük ihtimalle yine başka bir takıma transfer olacaktır.
yeni nesil hakan şükür. ben demedim 2 sene önce transfer olduğunda galatasaray taraftarı dedi.
(bkz: yiğit gökoğlan)
kiralık döneminde biraz tecrübeyle yontulmuş olmasını dilediğim oyuncu.
daha önce galatasaray'da çok az forma şansı elde etmesi teknik direktörle alakalıdır. ne mutlu ona ki gençlere şans veren ve onların eğitilmesine büyük önem gösteren fatih hoca takımın başında. ayrıca scott piri'nin 1.95lik mehmet'i hayvan gibi çalıştırıp kondisyonunu ve hızını geliştirmesini temenni ediyorum.
(bkz: merakla bekliyoruz)
bu sezon sadece beşiktaş maçında izlediğim, oyuna girdikten sonra takımını 10 kişi oynatmış forvet. ezdiği ve kaptırdığı toplar bir yana, son vuruşlarda çok etkisizdi. bu form grafiğiyle galatasaray' ın şu anki kadrosunda yer alması imkansız gözükse de, diliyorum sabırlı, düzenli, çok çalışarak geçen sezon ve bu sezonun ilk yarısında elinin tersiyle ittiği şansları bu sefer iyi kullanır ve galatasaray' a faydası dokunur.
trabzonspor karşısında uzun süre sonra kadroda kendine şans bulmuştur.
kaçırdığı golle bana saç baş yolduran forvetimsi.
cüneyt çakır'ın emeklerini boşa çıkaran futbolcudur.
kaçırdığı o golü baki mercimek bile atardı. daha kadroya kesinlikle giremez. t.d yılmaz vural olsaydı düşünemiyorum halini.
ucuz etin yahnisi sözünü hatırlatmış futbolcu.
mahalle maçı futbolcusu. *
--spoiler--
ts maçında heder ettiği pozisyonlarla sinirlerimi hop hop zıplatmıştır, sabri ile yanyana oynamasına terim nasıl göz yumuyor anlamış değilim. henuz sabriyi sindiremedik bir de mehmet çıktı.
--spoiler--
acımasız sözlük yazarlarının hışmına uğramış kaliteli topçudur. trabzon maçında oyuna girene kadar pozisyon üretemiyorduk oyuna girince oyunun akışını değiştirdi, bu adama kızmak yanlış olur adam ligin başından beri ilk defa galatasaray takımıyla maça çıktı fakat günah keçisi olmaktan kaçamadı.
allah boy vermiş ama topa vurma yeteneği vermemiş bari şu trabzon maçının son saniyesinde atsaydı da sonra ne bok yerse yesin.
bugünkü maçta bariz gol şansını yok eden futbolcu ama allah için oyuna girdikten sonra kötü oynadı desek yalan olur. yine de kaçırdığı iki tane pozisyon var ikisinde de berbat vuruşlar yaptı. son vuruşlarına daha iyi çalışması lazım yoksa fiziği iyi topu da tutabiliyor ama son vuruş sıfır.
sercan ve mehmet battal.
biri bu çocuklara topa nasıl abanılır öğretmeli.
yoksa kalpten gideceğiz bir gün.
kendisi kadar en az milan baros ve necati ateş e de kusur bulunması gereken futbolcu. gördük ki elmander bu takımda hücum hattının herşeyi. her pozisyonda ikili mücadelede bu kadar ezilen ve top kaybeden bir forvet hattı olamaz. tamam adam net pozisyon kaçırdı ama baros ile necati çok mu iyiydi.
sercan yıldırım dan çok daha iyi topçudur.
şampiyonluğunu giderse muhtemelen baş sorumlusu, mimarıdır.
sabrinin asistini engelleyen futbolcudur. bunun yüzünden sabrinin kontratı beş yıl uzatılmayacaktır.
nalbant a gidip ince ayar cektirmelidr ikili mucadelelerde ustun olmasına karşın sonvurşlarınn kötü olması butun yapyıklarını sıfırlamıstr uamarrım duzelir.