bugün

eski max payne oyunları kadar samimi bulmadığım oyun. oyunda mantık hataları var mesela her rockstar oyununda olduğu gibi aksiyon dozajını arttırmak için düşman eğer düşebileceği bir alanda duruyorsa vurduğunuz zaman ölü olmasına rağmen bulunduğu yerden aşağıya düşmek için çabalıyor ilk gta 4 de ortaya çıktı bu olay sonra sürekli ekmeğini yemek istediler.

yara izleri çok kötüydü pembe yara izi mi olur hiç koymasaydınız keşke.

yapay zeka bu kadar iyi olmamalıydı oyunun zorluğuna göre değişmiyor yapay zeka hep güçlü ama zorluk seviyesi sadece health bar'a etki ediyor.

çok fazla bullet time kullanamıyoruz ki zaten öldüreceğimiz düşmanlar eski oyunlardaki gibi çok fazla değil.

online oynanmıyor.

aynı yerde çok fazla öldüğümüz için oyun ekstradan 1 painkiller hediye ediyor.

neyse pc de oynamıştım birde ps3 de deneyelim bakalım orada keyif alabilecekmiyim.

zamanında bu oyunu arkadaşla online oynamak için almıştık almıştık ama oynayamadık çünkü rockstar serverleri burada sıkıntılı veya hiç çalışmıyor online kısmında kimse gözükmüyor bu günün şartlarında bile gta v oynamak için çile çekiyoruz.
birinci oyunu daha iyiydi.
Yeni bir hayata başladığı introsu muhteşemdir. Zor olsa da Allah yeniden başlayanların yardımcısıdır.

https://m.youtube.com/watch?v=C3rQhHwwO6U
oyundaki yara efektleri yüzünden ısınamadığım oyun hiç gerçekçi değil.
max payne 1 ile aesir’in basindaki yavsak kariyi oldurmek icin hirs yapmis, 2’de de mona sax’a asik olup, son bolumde olmesine darlanmis neslin evlatlari olarak serinin en sikko oyunudur. Ise rockstar karisinca gta havasina burunmus. Rockstar yapimcilarina De hadi siktir git oradan amina kodugumun it baytari dedirtmistir.
benim için 2 de bitti. RiP...
2 nin duygusallığı ve psikopatlığı gitmiş, boş klişe oyun.
Max Payne oyun serisinin 2012 yapımı oyunudur.
Hikayesi Amerikan filmi tadında, öldürmekten bıktıran, düğmelere basıp, adam öldürmekten başka bir aksiyonu olmayan, atmosferi bombok ama zaman geçirip kendisini tekrar tekrar oynatan oyundur.
sarmayan oyundur. asla 1. gibi olamaz. ayırca ne maxmiş amk başına gelmeyen kalmadı. evet.
Seriyi devam ettirmek icin oynadığım o oyun. Sırf cocuklugumun hikayesi tamamlansin diye oynadım. Olmadı ama. O ilk iki oyundaki siyah paltolu, sağa sola uçan, ordan burdan atlayan paltolu abinin yerini tutamadı yeni kel Max. Sarmadı beni. Ilk oyunlardaki atmosfer bi başkaydı be.
max payne serisi hastası olmama rağmen halen daha oynamak nasip olmadı. yurt internetinden de indiremeyeceğime göre biraz daha beklemesi gerekecek gibi gözüküyor...
2-3 gün de bitirdiğim oyundur. 1 bölümünde aşırı zorlanmıştım sinir krizleri geçirecektim. Bir binayı bomba ile patlattığımız zaman full zırhlı bir karakter geliyordu. Dizlerine ateş ederek öldürüyorduk yanılmıyorsam. Senaryosu güzel. Güzel gelmesinin sebebi bir yandan karakterin acı çekiyor olması aslında kendimize yakın hissediyoruz.
ben hayatımda bu kadar öldüğümü hatırladığım oyun bilmiyorum. Oyunun 3 modu var kolay normal zor. Hadi ben böyle oyunları normal modda basıyorumda bir sahnede 10larca kez ölüyorum, zor modda başlasaydım kaç defa ölecektim. Yani hiç bir savunma yapamıyorsun oyunda. El bombası da yok var da tuşunumu bulamadım anlamıyorum. el bombası nasıl olmaz bir oyunda anlamak zor. Neyse oyundan bahsedersek güzel oyun derim. Sahneler, konu, video geçişleri filan muaazam olmuş. Ben 2013 senesinde oyunu oynamaya çalıştım ama grafik ve bilgisayar kötülüğü yüzünden oynayamamıştım. Kısmet bu zamanaymış diyerek başladım. Bir önceki maxtan baya zaman geçtiği için her biçimde heyecanlandırıyor oyun. Benim gibi orta yaş zamanlarına yakın oyun severseniz mutlaka oynayın. birde çocuklukta bir max maceranız olduysa oynamazsanız ayıp edersiniz.

Yemin ederim bu kadar çok öldüğümü bildiğim oyun aklıma gelmiyor. Belki lol
max payne kafayı kazıtıp fena karizma yapmıştır, elinin altına çok karı düşmesine rağmen göz dikmemiş, delikanlılığını ispatlamıştır.
Bunda ağladıysan ilk iki oyunda başına gelenleri düşünemedim.

Bir oyun.
2 kere bitirdiğim oyundur.
harika bir senaryo üstüne yapılmış oyundur.
ilk max payne oyunundan sonra diğerleri upgrade versiyon olduğu için pek heyecanlandırmadı beni. ilki çığır açtı o ayrı. iPhone gibi bişey ilki, 2-3 ise 5-5s gibi düşünün. öyle işte.
max payne oynadığım ilk pc oyunudur. ilk iki oyununun bir film edasıyla işlenmiş olması zaten diğer aksiyon oyunlarından ayıran en büyük özelliğidir.

fakat max payne 3 için aynı şeyi söyleyemicem. oynanış kısmına fazla yüklenilmiş, grafikler şahane ama duygudan yoksun bir oyun olmuş.

ah ahh mona ölmeyecekti.*
Bitirdiğimde sağlam bir şekilde tatmin etmişti beni. Hikayenin tek kötü yanı kızı kurtaramayışımızdı ki bunu mutlu sonlara odaklanan bir Türk olarak söylüyorum. O yüzden çok ciddiye alınmamalı.

Ancak serinin ilk iki oyunundaki gizemden, kasvetten biraz uzak 3.oyun. E max i Max yapan da o gizem o kasvet esasında.

Darısı olursa 4 ün başına.
steam'de an itibariyle 31 tl olan mükemmel oyun. eğer indirimler takip edilirse yüzde 50 hatta daha fazla fiyatı düşebilir.
yürüyen uçak max.
Özellikle Max'in shotdodge hareketini çok sevdim adam resmen uçuyor 2. oyuna nazaran daha fazla uçuyor.
ilk iki oyunun havasını vermese bile o piyano çalmaları max'in hoş ve güzel bir şey.
Torrent ile indirildiyse normaldir. Yok orjinalse pc yetersiz.
Bir metin 2 değildir.