bugün

2015'in, ilk programına müthiş bir hızla girmiş bulunmaktadır.

http://www.showradyo.com.tr/canli.aspx
4 yıl önce dinlemeyi bıraktığım radyo programı.
milletin stres attığı bir radyo programı.
şu an da dinlediğim , zkc yapımı bir komedi. Yatakta kıkırdamaya sebep olur.
an itibariyle çalan ahmet kaya çek mustafa şarkısı atatürk'e yazılmış izlenimi veriyor.
Bu gece kadınlara özel program yapıp yaşadıklarını dinleyen zekinin programı dır. Dinlesin erkekler ki çevrede bu kadar da oluyor mu diyecek insan kalmasın. Neler oluyor neler...
Her seferinde bu kadar duyarlı bir program, bu kadar duyarlı bir sunucu olur mu dedirten bir radyo programı.

8 senemi verdiğim için gurur duyuyorum.
erkeklerin kesinlikle dinlemesi gerekendir.
babam ben senin popona bakıyorum göz var nizam var bakıcam tabi dedi.
sen ne diyosun ya diye bağırıp odanın kapısını çarptım arkamdan girip beni dövdü gözümü şişirdi. cümlesi geçti.
utanç duygusuna boğulup dinlediğim radyo programı. erkek olmayı bir kenara bırak, bu karekter yoksunlarının bulunduğu bir toplulukta insan olmaktan utandırdı bu gece.
muhteşem bir radyo programı ya..
Ne de cok dinlerdim o programi. Hele o zekinin sivri dili... tavsiye ederim bende ama bulundugum yerde show radyo cekmediginden dinleyemiyorum. Keyifli dinleyisler olsun efendim.
çatacak yer arıyorum bölümü için her gün bir kişi bağlaması gereken zkc'nin programı.
'hala devam ediyo mu' diye sorduğum program. yıllar önce çok iyiydi. sonra bozdu sapıttı. şu an nasıl bilmiyorum.
Yıllar sonra aklıma gelen an itibariyle dinlediğim raDyo programıdır.

Edit: piyano falan çaldılar elitleşmiş program dinlemeyeli.*

Edit2: an itibariyle yaran program.
Yıllardır dinlediğim ama Bulunduğum ilde frekansı olmayan radyonun programı. Kulaklıkla dinlemenin tadından geçilmez. Yatağınız uzun yorganınız kısa gelsin inşallah, çık o yataktan çık çık çık..
bi beş sene kadar öncesinde annemin odanın kapısını sık sık açıp "gece yarısı yavrum kafayı mı yedin sen niye kendi kendine gülüyon" dediği radyo programı.

bir de şu var "başlıcam o zekiye"

şimdi nerde o eski matrax'lar.
2006 yılından 2013 yılına kadar aralıksız dinlediğim radyo programı. Bugün yeni bir başlangıç yapma zamanıdır.
dinledigim radyo programidir.
en son yaklaşık 5 sene önce dinlemiştim. o dönemler geceleri zaman geçirecek tek aktivite o pragramdı. arayan kişileri aşağılamayı çok sever. ama ben insanlara aşağılık muamelesi yapmasını haklı buluyorum. çünkü bu halk daha fazlasını hak etmiyor.

eskiden alem fm'deydi şimdi show radyo'ya geçmiş.
Show radyoda programdır efenim. Sıkılanlara tavsiye olunur Özkan abi efsane.
5 yıldır dinlediğim bağımlılık yapan maskotların hepsini bildiğim katılmadığı günler benim için kötü geçer. Ayten teyze, isa bey, idris abi, bilader abla, derviş abi, kozmi özkan, deli atilla, oflu hoca yeni maskotlarsan derviş ve geçen hafta maskotluğunu ilan edilen özkan abi.
8 senedir aralıksız dinlemeye alışık olduğum ama okula gelince yoksun kaldığım radyo programı.

Ah bu mekteplerin gözü kör olsun.
şuan dinlemekte olduğum radyo kanalı yokmu banada bi yoldaş...
Hafta içi her gün yayınlanan süper ötesi bir program. an itibariyle devam ediyor tabi ki .