bugün

bay j ve geveze nasil tutmadiysa zekirdek'e de sans veremiyorum maalesef. sizler radyo insanisiniz, sizi sevenler radyo ile sevdi, lütfen yapmayiniz etmeyiniz kendinizden nefret ettirmeyiniz.
radyoda kalmalıydın zeki. yapma bunu. denedin olmadı işte yapma zeki!
görmeden bilemeyiz de zekinin saçlar nası öyle ya woody woodpecker gibi.

görsel

görsel
en azından beyz showdan daha kaliteli olacağına eminim.
heycanla beklenendir.
radyonun tadını verebilecek mi daha mi iyi olacak bilemediğimdir.
yine de matrax candır ya.
radyo programcıları için hep bir hevestir televizyon programcılığı. lakin bir zaman sonra radyonun onlar için en iyi olduğunu anlayıp televizyon hayatına son verirler. yanlış hatırlamıyorsam ceyhun yılmaz da özenmişti bir zamanlar. ama sonrasında bıraktı best fm'de devam etmekte yayınına. matrax tutunabilecek mi yoksa bırakıp kendi işine geri mi dönecek bunu programı başladığı zaman göreceğiz.
radyodaki dinleyici kitlesini karşılayacak kadar seyirci kitlesine sahip olamayacağı düşünülesi program.
(bkz: göre göre dinleyin duya duya seyredin).
tutacağını pek sanmıyorum radyoda görmediğimizden katlanıyoruz sesine(göz görmezse gönül katlanır hesabı), televizyon programını sakal olmasa çocuk yapıyor sanarsın nasıl otorite sağlayıp da şunu yap bunu yap diye bağıracak, hadi bağırdı onu yapacak olan dinleyecekmi muamma.
tanım:radyo programının tvye taşınmasıdır.

zeki zall'la anlaştın mı başlık inmiyor tepeden.
gerçi bu ğlkede hayrettin bile tuttu bu haydi haydi tutar diye düşünüyor insan.
yakında star tv'de başlayacak ve zeki kayahan coşkun'un sunacağı program.

tanıtım fragmanı : http://www.startv.com.tr/matrax/matrax-548.html
algidanın twister klonu olan bir, ülker dondurma çeşididir matrax.
yakında star tvde yayına başlayacak olan programdır.her ne kadar zekinin televizyona yakışacağını düşünmesemde başarılar kendisine ...
zeki kayahan coşkunun sunduğu bir radyo programıdır. aynı zaman da star tv televizyonlarında yayınlanmaya hazırlanılmaktadır.
3 senedir dinlediğim ve dinlemekten çok zevk aldığım bir radyo programıdır. evet radyo sunucusu olan zeki kayahan coşkun çok ukala ve şımarıkça hareketler içerisine giriyor ama bu onun diğer rayoculardan bir farkı olarak görmeliyiz. böyle olunca daha bi başka ve dinlemesi daha zevkli oluyor. 2 gün sonrada star da tv programıyla karşımıza çıkacak. beyaz dan sonra gelecek en iyi talk show sunucusu olmaya hazır bence.
1 temmuz cuma akşamından itibaren televizyonda yayın hayatına devam edecek olan program. Saracak mı izleyip görecez.
2 sene dinlediğim programdır. artık dinlemiyorum çünkü zeki bir ara tv programı yaptı ve benim gözümdeki bütün karizmasını yerle bir etti. tv programında çok beceriksizdi ve ekrana gram yakışmıyordu. zorlama espiriler. populist hareketler falan filan. boy desen yok, tek kişilik gösterisi de bok gibiydi. radyoda çok iyi ama tv çok başka dünya. şimdi yeniden yapacakmış tv programını, hadi bakalım hayırlısı.
star tv'deki reklamları can sıkmaya başlayan program. zeki kayahan coşkun'u merakla bekliyoruz ayrıca. radyo gibi keyifli olması dileğiyle...
bu adam sadece radyo programı yapmalı. lise dönemimde yurtta geceleri zevkle dinlerlerken yanlış hatırlamıyorsam skytürk le beraber tv ile ortak yayını soğumama neden olmuştur. çeşitli kanallarla tutan ve ilgi odağı haline gelmeye başlayan unsurların illa ki tv yi top nokta olarak görmemeleri gerekir.
daha önceki tv programı gibi olacaksa en fazla 2 3 hafta dayanır. radyoda iyiydi fakat televizyonda gerçekten çok iticiydi soğudum yemin olsun.
Adam şaka gibi ya dün gece alem fmde canlı yayın yaptı bu akşam da televizyona çıkacaktır. Radyodaki programı da devam ettirceğini söylemektedir. Merakla bekliyoruZ.
bu akşam star tv de start alacak program. yine bos beleş bir program olacak kanaatindeyim. radyoda iyisin sen zeki. iyisin işte lan. kal orda.
Gecenin bir yarısında kimse duymasın diye içimden kahkaha atmayı öğreten radyo programı.
boş beleş adamın önde gideni.
star tv de yayına başlayan bir talk show programıdır. sunuculuğunu zeki kayahan coşkun üstlenmiştir. matrax normalde alem fm de süregelen bir radyo programıdır ama yapmcular bu eğlenceli programı ekranlarda göstermek istemiştirler. umarım uzun yıllar devam eder.