bugün

* serdar öztop'u programa geçici olarak gitarist almış program.

(bkz: uludağ sözlük magazin servisi)
reklam vakti geldiğinde sinir bozucu bir siren sesinin geldiği program. yakında arkasından alaaarrmaaaaaaaaaaaaaaa da girebilir. * *
an itibarı ile küçüklüğümün kahramanı olan burak kut'u konuk alarak beni sevindirik etmiş program.
seyhan güler adlı bir ablanın an itibariyle okan bayülgene takır takır ayar verdiği programdır.
televizyona yeni ve başarılı isimler kazandırma makinası.
an itibariyle cem adrian'ın canlı performansıyla büyülediği program.
bu gece acayip bir arzuyla konuklari arasinda olup 'esra soyadinihatirlayamadim' a "ya bi s.... git ya" demek istedigim program !
skeçlerinde oynayanların reklamlarda boy gösterdiği program. Klan halinde yaşadıklarından şüphe edilesidir.
kullanicisi fevkalade insan evladi okan bayulgen degil de baska herhangi birisi olsaydi (ki olacak sey degil) bu gece ortaya atilmaya calisilan suni tartisma konusunu rating yumagi haline getirip cirkeflesmek icin kendinden gecerdi diye dusundugum program.
miâdini coktan doldurmus; bunu Okan Bayulgen'de anlamis olsa gerek ki; onumuzdeki sene olmayacak dedigi program. Eskiden sabah 5'lere kadar izletirdi, simdi Memo'nun karsi sahaya hantalca kosmasi su saatte daha eglenceli geliyor.*
cumartesi geceleri sırf sızıp kalmamak için 9 gibi yattığım ve 00:00 a kurduğum saat alarmıyla kalkıp başına koştuğum program.
bedia akartürk'ü konuk alarak gerçekten sevinçten zıp zıp zıplamama neden olan program... konya bülbülümüz gelmiş... güzel insan gelmiş makina'ya...
ses problemi nedeni ile seyredilemeyen program malesef. sen bir hafta bekle, kanal d nin uplink problemi yüzünden mahrum kal okan abiden olur mu yaaa?
(bkz: dalgalı la)*
(bkz: okan bayulgen kehanetleri)
bugun meltem doganay isimli bir bayan i konuk eden program. lutfen benimle ayni fikirde olanlar paylassin; cildirma seviyesindeyim. meltem doganay inanilmaz bir sekilde luna park lardaki balerin etek kadinina benziyor. her sehirde o zikkim balerin etek kadini ayni midir bilmem ama, suan programdaki insan resmen o. olmaz boyle sey. kiyafetine, sacina, basina, makyajina kadar.
(bkz: yuh)
http://www.sonsayfa.com/news_detail.php?id=45725
sonuna yaklaştıkça tadı uzaklaşan bir program haline geldi, kaçırıyorum, üzülmüyorum ...
(bkz: okan bayulgen/@diaspora)
ayılar* judas priest'den de çalıyor*.
çoktandır izlemediğim, w.sitesi ise -ne zaman oldu bilmem- eskisine göre bir hoş* yapılmış birşey.
sabaha kadar süren bir program yaparak ikinci ceviz kabuğu olma yolunda emin adımlarla ilerleyen program. tarkan hayranlarını ve kız kurularını youtube dan izleyebilir (zaten gerisi teferruat, izlemeseniz de olur) ve sabahlara kadar kütük gibi tv karşısında oturmak zorunda kalmazsınız.
yaz sıcaklarında, konukları uzun süre stüdyoda bekleten program.
yaz sıcaklarında, konukları uzun süre stüdyoda bekleten program.
her cumartesi gecesini pazara televizyon karşısında bağlamamızı sağlayan program.