bugün

ciddi ciddi bu başlığa cevap vermeye gelen sığırlar var. adam sizle taşak geçiyor bu beyni samsun e250 işlemcisinden fazla çalışmayan adamlar ciddiye alıp laf döküyor.

(bkz: hayat çok garip)
Fetiş sevdalısı troll.
Açılan başlıklara uygun entryler giren yazardır kendisi. Troll olan başlıkları ve entryleri trollüyor gördüğüm kadarıyla.
Götü kıllıdır.
kardeşim aklıma bir fikir geldi. sen zaten beynini kullanmıyorsun git bence komple aldır oraya kutu kola, çikolata falan koymak için küçük bir bölme yaptır.

randevu almana gerek yok, bizim mahalledeki veteriner hayrıma yaparım hem razamanda seveba geçmiş oluruz dedi.

beyin hücreleri grev halayı çeken yazar *
Okurken bülent ersoy gibi bayıldığım nick .
En sevdiğim yazarlardan.6 gündür etmediğimiz sohbet kalmadı.
ayağını, kendi ayağımdan daha çok gördüğüm yazar. içinde ayak bacak geçen her görselde yer alır.
O fake fotolari nerden buldugunu merak ettigim yazar.

bunun disinda gereksizdir.
iyi bir trolldür, lakin benim kadar kaliteli olmadığını herkes bilir.
(bkz: bu yazarı 1 saat içinde 6 dan fazla eksi oylama)
Muhtemelen 9 yasında daha fııl ehlıyetı yok.
Beyın olmadıgı ıcın, hak ehlıyetını gerı almıslar.
donuz ver geç.
nickini daha hiç okumadım zamına koyim.

okunacak gibi değil.
hoşgelmiştir.
lunpen lunpen lup lunpen luper.

Nickini böyle okuyun daha iyi.
Bluevelve'nin ibne versiyonu. Aga bunlar sözlükte nasıl tutunuyor anlamıyorum. Bundaki aklı kuşa taksalar kahırdan ölür lan.
Sözlükte kendisi hakkında linç kampanyası başlatacagım sözlükten derhal gitmelidir entry girdigini gördügüm her dakika sinir krizine giriyorum.
http://galeri.uludagsozlu...C4%9Fraflar%C4%B1-771936/

fotoğrafıyla harun abiliğini ispat etmiştir. o arabanın sağ ön tarafında rus alfabesiyle yazılar vardır. muhtemelen vk'dan birilerinin fotoğraflarını alıp sürekli olarak paylaşan biridir.
http://i.hizliresim.com/7k44zr.png hamile yazardır.
ne olduğunu çözemediğim yazar.

üzerine eğilmek lazım, nedir ne değildir diye öğrenmek babısında.
bildirim kısmımın ağızının orta yerine sıçan yazar , afferin arda devam et böyle.
Ayaklarinin kanguren sonucu kesilmesi durumunda ne yapacagini merak ettigim yazar.
alper vakası daha mı patlıyor acep çoktandır don görmemiştik.

not : gandalf of grey'se gridir donu , gandalf of white'sa beyazdır.
bana 400 mesaj atın , bu iş sukunetle çözülsün!

kavga yok gençler lütfen.
bizi idare ile ters düşürmeyin *

bir yazar çok yazar .