bugün

Yiyorsa yuzunu çeksin atsin amk. (bkz: swh)
Yüzünü göstermediyse sıkıntı var.

(bkz: siktir et memeye bak amk)
Fotoğrafları inandırıcı olmayan yazar. Eğer inandırıcı olmak istiyorsa alsin bir eline gazete bir eline defter gazetede gunun tarihi olsun deftere de kırmızı kalemle uludağ sözlük yazsın.
geçen futbol yorumu yapıyordu. harun abidir.
Rujla aynaya tarihi ve nickini yazıp kendi fotosunu çekip atsın eheheh.
fotoğrafları gerçek ya da sahte nasıl olursa olsun kötü olduğunu düşünmediğim yazar. şuan moralim öyle bozuk ki kimsenin kimseyi kırmasını istemiyorum sayın sözlük yazarlarımız.
işsizliğimin sınırlarını ölçtüren yazar.

iki fotoğrafını atmışlar göğüs estetiği yaptırmış diyerek, baktım fotoğraflara biri spordayken çekilmiş biri evde. spor sütyeni giymiş ise o göğüsler estetik değildir bro.
sonra baktım herkes harun abi vs demiş, acaba diye düşünüp bütüün fotoğraflarını tek tek inceledim. 3 farklı parke ve 2 farklı yatak kenarı tespit ettim. 2 farklı da bacak gördüm fakat o fotoğrafın nereden çekildiğine göre de değişmiş olabilir.

fake ise de değilse de tanımıyorum. o kadar baktım bari bir işe yarasın diye yazıyorum.
hayatı yalan olan yazardır itibar etmeyiniz.
kürdistan hayaliyle yaşayan bir yazar.

yalan yok kendileri şu bölgeyi haketti ama http://galeri8.uludagsozl...ellemesi-geldi_772239.jpg
Ayakları güzel hatun. istırırım yalarım her şeyi yaparım.
uludagsozlukteki sağlam trollerden.
sözlük yazarları tarafından oldukça yakışan bir sıfatla ödüllendirilmiş yazar.sıfatsızlığına sıfat katmış.yakışmış üzerine.
lan kıza yaranmak için adam büyüteçle kitaplığı incelemiş. o kadar mı kötü durumdasınız lan.
kendisi için daha hala ''ayaklarının fotoğrafını çekmekle yetiniyor, ayaklarını güzelleştirmek için gösterdiği çabayı bla bla'' tarzı şeyler denilen harun abi. hanımlar, beyler, bakın. bu yazar erkek. kız değil yani, erkek. koyduğu fotolar feyk. hatta sayfanın linki de burada paylaşıldı. o yüzden o fotolar kendisininmiş gibi yorum yazmayı bırakın artık. anlaşılmayan bir şey var mı? çıkabilirsiniz.
Tanımam etmem yazarmış sol frame'de gördum. Hiç işim olmaz.

(bkz: Saçı mı var)
Abazanlıktan kim olduğunu önemsemeden yalakalık yapanlara gelsin.
(bkz: Erkek merkek gayarım ben buna)
Görüyorum ki hala yürüyenler oluyor adama, yürürken tikkat edin arkada kalmasın göte kayar diyeyim ben siZe...
entry'lerinin % 80'inde orospu çocukluğundan bahseden yazar. oç'lere bu ilgisi nereden geliyor çözemedim. freud'e sormak gerekebilir.

ister kadın olsun, ister erkek olsun, önce insan olsun. ulu orta milletin annesine sövmesi kendi annesinden eksik terbiye alan bir kırro veya kezban olduğu konusunda ipucu veriyor bize...
onu bunu bilmem ben entrylerini beğeniyorum abi.

edit: He yavrum He kadın sanıyorum da o yüzden ciddi ciddi entry giriyorum. yazdıklarından bana ne düşünceleri ilgilendirmiyor beni hem meme fotoğraflarına bayılıyorum. yarın göbekli kıllı fotoğrafları gelince kalbimi satıp intihar edeceğim.
internetin iyi kullanılınca kaç erkeği kul köle edebileceğini gösteren adam gibi adam , internet mahir.

adı cengiz ya da zülfü felandır.
IQ'su ayakkabı numarasından küçük yazar .
Afedersiniz. *
paylaştığı fotoğrafların başka bir hesaptan alındığı önceden ifşa edilmiş olan yazar.
beyler hepinizi benim nick altıma bekliyorum. kısır var çay var. burda bi sik yok.
#27950844 hdp nin bir pkk partisi oldugunu ve pkknin da bir ırk olmadigini bilmeyecek kadar cahil bir yazardir. sahte ayak fotograflari ile dikkat cekme cabasindadir ayrica.