bugün

lost adlı güzide dizinin oyunudur. videosu da yayınlanmıştır.
cikmi$ olan oyundur.

http://lostgame.us.ubi.com/ sitesinden girip videolari vs.si izlenebilir.
oyun-arsivi com'dan indirilebilecek oyundur.
warezlerde dola$an oyun.

42 parti indirip ekran kartinizin pixel shader 3'u desteklemedigini ogrenince benim gibi dumur olabilirsiniz.*
lost a bonus olarak elliot gibi bir karakteri diziye katmış oyundur. gelecek lost bölümlerinde bu karakteri de görmek isteriz.

edit: oyun çok kısa 42 part için değmez.
çok başarısız bir oyun. film tadında olmuş sağa adım at video, sola adım at video. oyun kısımlarını toplasan 20 dakika etmez. bir de bütün sistemler gıcık sigorta şeylerine bağlanmış. hiç beğenmedim.*
1.5 gb ddr 400 ram, p4 3.0 ht ve x1650 pro yu beğenmemiş oyun. 800x600 de bile kasıyor oyun. bu nedenle sağlam makinenizin olması lazım. haa oynanmaya değer mi, plaja kadar kasma yaşamadan oynayabildiğim için bir kaç şey söyleyebilirim bu konuda. oyun diziyi izleyeni sarar gibi gözüküyor. adventure seviyorsanız sizi sıkmayacaktır. trade olayı da hoş olmuş. karakterler tıpatıp oyuna aktarılmış bu nedenle belli bir noktaya kadar kendinizi lost un içinde düşünebilirsiniz. fakat oynanılan karakter dizi ekibinden olmadığından dolayı bir süre sonra oyundan sıkılabilirsiniz.
bütün grafikleri sonuna kadar dayasamda swan ın tuvaletinde aynaya bakarken kendimi göremediğim, ayrıca mimik yoksunu kör bakışlı ağzını adam gibi oynatamayan karakterlerini düşündükçe soğuduğum oyun. fakat grafiklerden gelen eksi puanları saymassak lost izleyicileri için iyi bir tecrübe olmuş.

--spoiler--
oyunu bitirdikten sonraki son videoda olay sanki iyice stephen king in kara kule sine sardı sanki.
--spoiler--
Diziyi izleyenleri sarabilecek oyun, zira her ne kadar diziyle çok da alakalı olmasa da diziden replikler, sahneler taşıyor. oyunda devreleri bağlamaya ve kara dumana sinir olmuşumdur -ki hileydi carttı curttu bi şekilde bitti..
oynayabilmek güçlü bir işlemciye değil güçlü bir ekran kartına ihtiyaç duyan oyun(muş). torrent sitelerinde yazanlar bunlar. benim emektar x1650 pro, pixel shader 3.0 destekliyordu ancak, döneminin vasat kartlarından bir tanesiydi. nvidia 7600 gt ve p4 2.4 ile çok rahat oynayanlar varmış yüksek ayarlarda; bu da demek oluyor ki, ati tarafında da radeon hd 2000-3000 serisi ve üzeri bir kart rahatlıkla iş görecektir.

kendime not: bir yerlerden bul, bu sefer oyunu düzgün bir şekilde dene.

(#3608869)
oyunu anlamak için önce dizi hakkında bilgi sahibi olmanızı, en azından lost birinci sezonu izlemeniz gerekmektedir.
ilk başlarda hiç iyi şeyler düşünmediğim ama şöyle ilk 2 saatten sonra fena saran oyun.oyunda elliot diye bi adamı yönetiyoruz.bu güzel olmuş çünkü diğr türlü bissürü adam var arkadaş hangisiyle oynayacaksın ortalık karışırdı.kara dumandan kaçış,gemiye yetişme ve jack ile kate'i kurtardığımız sahnler çok güzeldi.

--spoiler--
asıl tuhaf olan ise geçmişi hatırladığımızda ölen kızın oyunun sonundaki videoda uçak düştüğünde yanımıza gelmese ben orayı çözmedim sırf bu meraktan çıkacak diğer oyunu alabilirim.
--spoiler--