bugün

(bkz: lorenzo delamberte)
bakireler diyarı filmini çok sevmiş olması muhtemel yazar.
(bkz: #8094706)
zırlayan bebelere itina ile emzik verebilen yazar.
ne hikmetse hakkımda yazmış olduğu 3 parağraf hakaret nickaltımda dururken kendisi hakkında yazdığım ve sürekli süsleyip süsleyip canlandırdığım normal yazı silinen yazar. ya bu moderatorler kör, ya da bununla iyi anlaşıyor.

körse eğer;

(bkz: acıbadem göz hastanesi)
"faşizm!" diye ağlayıp yahudilere laf eden bir garip yazar. ya sözünün eri ol benim gibi, ya da sus, birşey biliyor sansınlar değil mi?
faşizme karşı olduğu işçin israil'e laf eden yazar. yahudilerle değil israil ile problemli yazar.
"yahudiler osmanlıya kazık atmıştır" veya "filistinliler osmanlıya kazık atmıştır" demenin basbaya antisemiizm olduğunu söylemek istediğim yazar. yanlış anlaşılmasın, benim antisemitizmle falan bir husumetim yok açıkçası* ama kendiyle çelişmeyecek adam dediğin.
hiç bir zaman yahudiler topyekün osmanlıya kazık atmıştır dememiş yazardır. Bakan körlere başlığın altındaki entryi okumasını tavsiye etmekte ve makatından tespit uyduranlara gülmektedir.
italyan peynir markası gibi geliyor kulağıma.
(bkz: jorge lorenzo)
(bkz: lorenzo nun yağı)
(bkz: akp seçmeninin tarih bilmemesi/#8746050)

gerçekleri bazılarının gözlerine sokmaktadır.
dünkü ergen trollerin özelden sıkışınca çıkmasını bekleyip nick altına saldırdıkları yazar. Ayrıca yaşınıda gençleştirmişler sağ olsunlar.

Biri ispat istemişti değil mi?

(bkz: #8852133)

`http://img837.imageshack.us/f/bluentry2.png/`
(#8879939) entrysi ile beni açıkça yalancılıkla itham etmiş yazar. Kendisi çek cumhuriyeti'ni de bir balkan ülkesi zannediyor.

inandığı dinde, insanlara iftira atmanın günah kabul edildiğini varsayarak kendisine bir önerim olacak: öncelikle danimarka'da yaşayan bir arkadaşından kopenhag'daki belediye binasının* belediye nikahları için kullanıldığını öğrensin, ardından aynı arkadaşına, avrupa'daki genç neslin ne kadarının kilise'de evlendğini sorsun. ardından da şu yazdığı saçma sapan ithamları üzerine yeniden düşünsün.
yeri geldiğinde ayarlarını çekinmeden verdiğine şahit olduğum yazar. eline sağlık.
kendi yağında kavrulan yazar

(bkz: lorenzonun yağı) *
seviyorum kendisini. o beni sevmese de. hümanist bir insanım sonuçta. hoşgörülü bir insanım. kendisi de öyle imiş. dininden olsa gerek. ama biraz agresif mi ne?
inandığı değerleri başkalarına hakaret ederek savunmayı çok seviyor.
birilerine hak ettiği cevabı verdiğini gördüğümde sevmeye başladığım bir yazar.
güzel yazar. güzel yazıyor. fikirleri temelli mantıklı analizler yapıyor.

bozmasın aynen devam etsin derim.

hatta blog açsın orada da yazsın derim.
italya gördüğüm tüm lorenzo ismindeki kişiler 3 kağıtçı çıkmıştır. uzak durulması gereken kişiler. muhabbetleri güzeldir, orası ayrı.
italyan erkek ismi. kız versiyonu; lorenza.
kendisi iğrenç bir espri yapmış bu yazarın. ben de ona eşlik edip loren zoo demek istiyorum. *
loren zaaa da olabilir. neyse, tamam.
bu ay itibari ile askerden gelmiş olan, başta siyasi ve ordu olmak üzere çoğu fikrlerinde değişime uğramış olan yazar.
(bkz: #7233884) işte budur üstat