bugün

lisede sürekli derslerle meşgul olan, tipten 30 yıl yiyebilecek kızların ilerleyen yıllarda çok güzel ve bakımlı biri olmasıdır.
yolda karşılaşınca tanıyamamak da bundan kaynaklıdır.
mutlaka kız evli olduğu sırada karşılaşılıp fark edilecek olandır. murphy asla haksız çıkmaz.
cımbız ve fondöteni geç keşfeden kızdır.
kaşları alınmıştır, makyajı keşfetmiştir. ağda ve plates te cabası...
(bkz: adamı kusturan amerikan filmi klişeleri)
lise yıllarında çelimsiz, zayıf, eteği diz altında bayan inek dedikleri kızın liseden sonra yıllar geçtikçe kendini bilen bakımlı, kıvrımlı fiziğiyle göze çarpan, etek boyunu değiştiren, yaşlandıkça şarap misali güzelleşen kızdır.
Doğanın evrim kanıtlarındandır. Farklı bir versiyonu ise lisedeki tipsiz erkeğin sonraki yıllarda taş olmasıdır.
(bkz: evolution)
Tipsiz değildir bakımsızdır sonraki yıllarda güzelliğini keşfetmiş ve kendine bakmaya başlayan kızdır.eğer gerçekten tipsizse makyajda cımbızda kurtarmaz.
kaporta modifiye olmuştur göt hala aynı göttür.
bize olur anca. lisede traş, üniversitede taş olurlar. adalet mi lan bu.
ilokulda tipsiz olan sonradan taş olabilir. lisede tipsiz olan kız liseden sonra taş olmaz. çünkü lise 18 yaşında bitiyor. 18 yaşından sonra kızlar büyümez, gelişmez, değişmez .
Bu benim. Lise fotoğraflarımı görenler estetik yaptırdığımı düşünüyor. Halbuki doğru saç rengi, biraz spor ve yüzün biraz oturması ile zamanla çok değişiyor insan. O dönemde tipimle dalga geçen va kim varsa yıllar sonra beni sosyal medyadan takip edip mesajlar atmaya başladılar, çoğunu tanımamazlıktan geliyorum. Eğlenceli bir olay.
kesin ekmek çiğnemiştir yoksa durduk yere niye taş olsun.
*
*
Keşke geleceğe yatırım yapsaydım dedirten evrimlerden biridir.
Geleceğe yatırım yapmak her zaman önemli ve her zaman kazandırır. Liseden kimseyle görüşmüyorum 9 yıl olmuş zaten kim öle kim kala.