bugün

ağız derilerimde-diş derilerimde-boğaz derilerimde verdiğim resimdeki yaralar sivilceler benler çıkıyor
geçmiyorda konuşurken yemek yerken zorluk çekiyorum bağışıklık sistemim sürekli zayıflıyor nefes almakta zorluk çekiyorum diş hekimine ve cildiyeye gittim hap verdiler ilaç yazdılar hepsini kullandım bitirdim âmâ en ufak bir faydasını göremedim
geçmiyorda ne yapmam gerekiyor bu hastalıktan kurtulmak için daha önceden bu hastalığa yakalanan kurtulan veya çözüm önerileri olanlar yardımcı olurlarsa şimdiden teşekkür ederim

görsel
görsel
birçok kişide vardır bu hastalık dikkat etmediğinizden veya araştırmadığınızdan dolayı farkında değilsinizdir.
liken planustur adı. bunlar liken değil, liken bildiğiniz beyaz kepek gibi, ağız içine yapışık durumdadır. bunlar oral afta benzemektedir. sürekli çıkıyorsa behçet hastalığı sorgulanmaktadır. daha net bir foto beklemekteyim.
yaygın aftlar. behçet hastalığını sorgulayın, liken budur.

görsel

edit: şimdi baktım, sizinkine benzer türevleride var, yine liken i kaldıramazsınız kabuğunu, aftı kaldırabilirsiniz.
görsel
çok sinir bozucu bir rahatsızlıktır.

alakasız gibi görünse de, sabahları bel ağrısı oluyor mu?
görsel
görsel
görsel
görsel
google görsellere behçet hastalığı yazdım bu görüntülerin hepsinden bende var hocam o zaman büyük ihtimal behçet hastasıyım
ücretsiz tanı koyulur.
Behçet hastalığı göze üveit ataklarıyla seyredebilen bir rahatsızlıktır. Göz hekimine görünmekte fayda var ve hlab27 testini yaptırtmakta gecikilmemelidir.
hla b27 otoimmun hastalıklarda yükselip, yaptırmanız çokta gerekli olmayan bir testtir. hastalığınız bariz. kolsişin tablet alıp kullanmaya başlayın, yavaş yavaş iyileştiğini göreceksiniz.

kolsişin tablet kullanırken üveit geçirmezsiniz. tedavinizi düzgün alın.