bugün

Beraber yan yana gelmemeliyiz. Zira ikinci bir bigbanng a gerek yok.
biraz alkolle libidosu daha da yükselecek ve sizin libidonuzun yükselmesini de ustalıkla başaracak olan kadındır.
Tüm kadınların libidosu yüksektir arkadaşlar zaten yüksek değilse bir insanın libidosu bir sıkıntı vardır. Sekste kadınlar erkeklere göre daha da seçici diye olayı onların libidosu genelde düşük diye algılamamak gerekir.
Evde kalmış kadındır. Evet.
Sözlükte olmayandır. Evet.
her erkeğin başına gelmelidir ki yaşamın renklerini fark edebilsin.
(bkz: nevşin mengü) görüntüsüne sahip tanıdığım tüm kadınlar ön sıraları zorluyordu.
Yaşam kalitenizi ve sevincinizi ikiye katlayan kadındır. Kıymetlerini bilmek gerek.
bulundu mu kaçırılmaması, el üstünde tutulması, kaybetmemek için ödünler verilmesi gereken kadındır.
Sevişecem derken Yatakta dayak manyağı olabilirsiniz. Dikkat.
Sizden istediğini almadan sizi salmayacak kadındır.
aynı zamanda sinir katsayısı yüksek olan kadındır. böylelerine karşı temkinli ve dikkatli olmak gerekir.
"Aşkım saçım" diyen kadına göre evlâdır.
hepsini aynı kefeye koyabilirim bu konuda. Kimisi birtakım sebeplerden kendini geri çekse de bu içlerindeki sevişme arzusunun derecesini değiştirmez.
Eş anlamlısı azgındır. Sokak dilinde azgın karıdır. Doymak bilmez içindeki boşluğu doldurmaya fani varlıklar yetmez. Bu yüzdendir ki fani insanları kullanırken manevi söylevleri de nutuk atar.
Libidosu yüksek erkekle karşılaşınca al sana nükleer silah.
minik pipili, erken boşalan türk erkeklerinin mundar ettiği kadındır.
Gözlemlediğim, tecrübe ettiğim kadarıyla, eğer ilaç/uyuşturucu etkisinde değilse, her kadının libidosu yüksektir.(adet gününden önceki 2-3 günü kastetmiyorum) Teninden önce beyninde bulutlarla buluşturuluyorsa o kadın, onu bu hale getiren erkeği cennetin yedinci katına çıkarır.
Türk kadınının %5 lik kısmına tekabül eder.
(bkz: bu benim)

bu benim demiyorum yani bu benim.
Libidosu yüksek kadın hiç görmedim.
şüphesiz gördüğü penisle yol geçen hanına dönen kadındır.
Vajinal bolgesinde kan akisi gizli olan kadindir.
el üstünde tutulması gereken kadındır.
başımda var bir tane. pandemi başladığından beri de iyice abarttı. tek başıma yetişemiyorum.
kara kara düşünüyorum, tam kapanma başlayınca ne yapacağım ben bunla.