bugün

Lg g2 telefonumu cm12 ile kullanıyorum. Geliştirici sürümünü kullanmama rağmen 4 aydan beri bir kez hata vermedi. 650 mb ram kullanıyor bu lolipop gibi mükemmel arayüz için normal.

1 ghz işlemcili, 1 gb ramli, tamamen kısıtlanmış bir telefona 2 bin lira vermek istiyorsan karar senin.
kullanmaktan keyif aldığım aldığım telefondur. ekran çözünürlüğü ve kamerası başlı başına bu telefonu almak için bir sebep. çöp diyenlere inanmayın, onlar samsung veya htc kullanmaya devam etsinler.
genelde çatlayan telefondur.

şaka değil lan harbiden çatlıyor telefon. daha geçen çatladı garanti kapsamında yenisi gedi.

en büyük dezavantajı 4g sinin olmaması.

bu arada 3g de yok hacı bunda.
xperia z3 almadan önce karşılaştırdığım iyi ki almamışım dediğim telefonn modeli.
Kullandığım telefondur. Arada sinir bozucu olabiliyor ama iyi telefon.
Aşırı ısınandır. ibnenin biri sebep oldu gittik aldık efenim bir haftadır teknik serviste hala ses seda yok bir de üzerine kvk çilesi çek.

Edit: hakkını yemeyelim artı yönleri de var.

Kamerası on numara.
Hızı gayet güzel.

Isınmadan dolayı şarj dayanmıyor lakin.

işlemcisi ise adeta bir kalorifer peteği.
Yaklaşık olarak 8 aydır kullandığım kütük gibi bir telefon. ısınma durumu var biraz, bu da bataryasından kaynaklanıyormuş. Yani bir sorun değil. Bunun dışında süper bir telefon. G4 de çıktı, hastasıyız bu serinin.
g2-g3-g4 serisi kesinlikle alınabilir. samsung dan da iyidir.
ısıma sorunu yaşamadığım 2 aylık telefonum. telefonu nerdeyse kapattığım yok ve günde 3 kere şarja koyuyorum en az fakat ısındığını soyleyemem. bundan önceki note 3 neo cihazım bundan kat kat fazla ısınıyordu. arka kamerasını pek beğenmiyorum. onun dışında süper cihaz.
Alalı bir kaç gün oldu. Isınma sorunu oluyor dedikleri için tereddüt deydim lakin telefon hiç elimden düşmemesine rağmen ısınmıyor. Şarjı 12 saat falan dayanıyor bana bilmiyorum belkide yeni aldığım içindir. ıphone almam konusunda ailem baya ısrarcıydı ama iyiki bu telefonun almışım.
çok ısınması dışında gayet stabil ve şık bir cihaz bazı serilerinde ise kasada çatlama sorunu bulunmaktadır.
samsung s3 mini veya sony xperiadan sonra alınan telefon. onlardan az daha iyi ama sonuç itibari ile android. alan da kullanan da androiddir.

zaten 2000 tl'ye satıp 1 sene sonra 1500 tl'ye düştü. hesap edin kaliteyi.
Bir suru sorun cikaran g serisi telefonu. G2den gayet memnunum, g3 almwyin, g2de eskidi zaten.
Teknik servisten gelen sevgili telefonum. Kullandığım nesnelerle duygusal bağ kuruyorum ve malesef bu telefonu ilk aldığımda sorun çıkardığından dolayı hevesim kaçmıştı pek soğumuştum kendisinden. Ama servisten geldi çok güzel olmuş gerçekten.

Elimdeki model lte destekleyen bir model sadece basit bir upgrade yapılmış buna rağmen hem şarjı gayet düzelmiş hem de ısınması büyük ölçüde düzelmiş.
Bir de kendinden beklenmeyecek şekilde sağlam elimden düştü ta kanepenin altına yuvarlandı kılıfı mılıfı da yoktu üstelik bir çizik dahi oluşmadı üzerinde.

Sorun çıkarıp da heves kaçırması olmasa gayet güzel bir telefon.
Sahibi olduğum telefon. Daha doğrusu aldıktan sonra 4 ay kullanabildim. Arkadaşım madem 2000 liralık telefon yapıyorsunuz kamerayı quad hd diyorsunuz lenslerini düzgün seçin. insanları kandırmaktan başka bir şey yapmıyorlar. Anroidin çöpten oluşan mağazına dil uzatmıyorum bile.
uzun süre kullandıktan sonra artık iyice ısınma yapan, adaptörünün arızalandığı ama yine de vazgeçemediğim telefon modeli. f/p canavarı olmasa belki bunu da almazdım, ama fiyatına göre en alınası telefon.
Ekrana iki tık ile açılmasını beklerken, açılmadığında "E hadi la g*t dedirten telefondur.
g4 den sonra eskiyen modeldir. çaylak olduğum için 40 karakterden fazla kelime girmem gerekiyormuş.
aldığı her güncelleme sonrası ısınma ve şarj problemleri artan, kasası problemli lg telefonu.
Isınmasının sebebi işlemci değil sürü psikolojisidir. Bu ne lan kaçıncı ısı entry si bu !
1 seneden beri kullandığım telefon. Eski serilerde olduğu gibi çatlama problemi oldu garantisi olduğu için vericem ve yeni seri lg 3 alıcam. Bu kasa çatlağı dışında başka problemle karşılaşmadım. Telefonla sürekli oyun oynayıp elinden düşürmessen her telefon gibi ısınıyor. Bilgisayar değilki fanı olsun işlemcisinin sıcaklığını düşürsün kapalı kutu anasını satayım. ilk çıkış fiyatı biraz pahalıydı ama şimdi bence çok daha makul. Görüntüsü harika diyebilirim bir çok telefon kullandım bu telefon kadar görüntü kalitesi alamadım(iphone 6 dahil). Kameraya gelince her telefon olduğu gibi karanlıkta sıkıntı çıkarabiliyor ama bence iphone 6 ile kapışır hatta güzel ışıkta daha güzel görüntü kalitesi verir kamerası 2014 çıkışlı telefon olmasına rağmen. (Clash of clans oynuyorsanız herhangi bir telefonda açın ve bakın anlarsınız kaliteyi.) Ben telefonu aldığımda hızlı şarj kablosu çıktı telefonun şarj süresi 1.30 saati geçtiğini görmedim almak isteyen arkadaşlar için soruları cevaplayabilirim.
Şarjla yıldızı barışmayan, sıcaklık konusunda ise ekvatorn arabistan iklimini seven telefon modeli.
1300 liraya düşmüş akıllı telefon. baya iş görür kamerası on numara. şöyle şekil olsun fiyatı da idareli olsun istiyosanız gerçi türkiye şartlarında pahalı sayılır neyse alınabilecek bir telefon.
alalı bi hafta olmuş olan telefondur.

çabuk ısınıyor falan ama hoş telefon, ben sevdim.
herşey çok güzel gidiyordu, lg piyasaya dokunmatik tuş kilidi fikriyle harika bir dönüş yapmıştı derken o geldi evin küçük yaramaz çocuğu gibi herşeye sızlanıp ağladı. ekranı kaldıramadı bu rahatsızlıklarını ateşi de yükselmeye başladı artık lg ailesinin adı kirlenmişti o yüzden yeni çocukları lg4ü piyasaya alelacele yetiştirdiler zira 3 numara daha stabil çalışsa bir yıl daha kafa rahat çalışacaklardı.