bugün

g3 den pek de farkı yoktur.
g3 den pek de farkı yoktur.
Ön kamera gayet iyi bence ama pil ısınıyor doğrudur.
lg g4/2 diye formülize edilebilecek demode* olmuş telefon.
Benim gibi performans hastası bir adamı bile tam 2 sene idare edip ve hala daha devam ettirebiliyorsa bu telefon olmuştur. Gece video ve fotoğraf çekimleri pek kaliteli değil ancak onun dışında 10 numara telefon. Hiç gidip markası belirsiz 800 900 tl lik cin malı telefon almaya gerek yok. 1000 tl ye mis gibi G2 ler satılıyor. Abartmıyorum eskimeyi bırak 4-5 sene bile gider bu telefon. Yaptığımız şeyler hep aynı şeyler degil mi zaten? Whatsapp, facebook, instagram vs. Arayüz kasması donması görülmemiştir hatta iphone 6 dan arayüzü daha hızlı birebir hız testi yaptım. Şuana kadar en iyi grafikli oyunları denedim ve gram kasma yok ee bu telefon neden hala alınmasın ki? Zaten donanımlar şiştikçe şişiyor ancak oyunlar gelişmiyor. Hala performans testlerinde oynanılan oyunlar real racing 3, dead trigger filan. Boşuna 3000 tl gömmeye gerek yok telefona. Burada yabancı forumlarda "Performans Canavarı" denilen telefon var. Herkes hazır ol'da dursun. *
Lollipop'tan sonra şarj konusunda günden güne daha kötüleşen telefon. Daha çabuk emiyor şarjı. Ama performans konusunda bir sıkıntısı yok.
tas gibi telefon g serisinin atasidir. kullanmassamda saygi duyuyorum.
sony xperia z ile aynı kategoriye alabiliriz. ama ancak onun çırağı olabilir g2.
Yaklaşık 5- 6 aydır kullandığım harika telefondur. Lolipop güncellemesinden önce sadece ısınma problemi varken bu güncellemeden sonra bir de üstüne şarj sorunu baş göstermeye başladı. Lolipopdan önce full kullanımda 2 gün giden şarj şuan 1 gün gidiyor.
çıktığı dönemin en iyi telefonlarından biridir, f/p oranı olarak en iyi amiral gemisi telefonlardan biri olup şu an bile kibar ancak şık olmayan görünümü ile tercih edilir. orta üst sınıf bir telefon diyebileceğimiz telefonun tek sıkıntısı artırılabilir hafızaya sahip olmaması lg'nin geç güncelleme vermesi yada hiç vermemesidir. öyleki sony z3+ (z4) çıktığı halde z z1-z2-z3 modelleri güncelleme alırken lg bu noktada kullanıcılarını hep üzmektedir. performanslı olup ısınma problemi de yaşatmaktadır. şu anki fiyatı ile halen tercih edilebilinir. 1-1,5 yıl kullandım pişmanlığı sadece güncellemeler konusunda yaşadım.
ben kullandığım telefondur. biçok arkadaşımdada var. fıyatına göre harika bi telefondur tavsiye ederim. hız kamera çözünürlük estetik süper.
Geliştirici seçeneklerinden animasyon süresini kıstığınızda 2 kat hızlanarak sizi şaşırtabilecek telefon. Yapmanız gereken işlemler; ayarlar-genel-telefon hakkında-yazılım bilgileri-yapım numarası'nın üstüne 5-6 kere ard arda basın. Artık menüde yeni bir seçeneğiniz var. Tekrar ayarlar-genel-geliştirici seçenekleri seçeneğine gelin. Pencere animasyon ölçeği, geçiş animasyon ölçeği, animator süresi ölçeği seçeneklerini .5x e ayarlayın. Performansın tadını çıkarın.
sarjı çabuk bitmeye başlamış telefon telefonla alakalı diye düşünüyorum.
Süperötesi, eskimeyen bir telefon. 5.0.1 custom rom kurdum. At gibi çalışiyor. Banamisin demiyor be usta.
Güzeldir, iyidir performanslıdır ama cam gibidir. Düştüğü zaman mutlaka ya bir yeri eziliyor, ya bir yeri soyuluyor yada ekranı kırılıyor.
14 aydır kullanmakta olduğum fakat 2 gün önce bozularak beni ortada dıral dedenin düdüğü gibi bırakmış telefondur. olay aynen şöyle oldu; gece saat 2 gibi telefonu şarja bıraktım(her zaman yapmam bunu ayna toplasanız 3-4 gün belki). sabah 8 e alarmı kurdum ve uyudum. sabah kalktığımda saat 12 idi. telefon kapanmıştı. ön ve arka kamera camlarında içerden buhar yapmıştı.işte sözlük 2 gündür telefon öylece duruyo vaktimde yok servise vermeye. böyle bir şey başına gelen varsa veya telefonumun yaşıyım yaşamacağına dair bi fikri olan varsa yeşillendirsin.
Kulaklık takılı gibi gösterme problemini yaşayan kişilerden fikir almam gereken telefon. Kulaklık takılı gibi gösterme problemi yüzünden bodrum merkezdeki bütün telefoncuları gezdim. Kimi 100 tl diyor, kimi 60 tl, kimi diyor değişime gerek yok onun yazılımını atcaz düzelecek diyor, kimi ben orijinal g2 kulaklık girişiyle değiştirecegim ucuz fiyat diyenlerinkinde kulaklık bir çalışır bir çalışmaz diyor. Kafam çorba gibi oldu. Gümbette bir adam 60 tl ye komple değiştiririm dedi ancak başka adamda onun değiştirdiğinden hayır gelmez diyor. Esnafın oyuncağı olmamak için size soruyorum siz nasıl hallettiniz?
2 yılı aştı hala kullandığım ve değiştirmeye ihtiyaç duymadığım telefon.

hala yeni model diye çıkıp bu telefondan daha pahalıya satılıp bu telefonun verdiğini veremeyen modeller var.

yani f/p açısından en başarılı telefonlardan , hala alınabilir evet.

2.500-3.000 lira verip iphone 6 almayacaksanız başka bir telefonla değiştirmeye değmez derim.
Telefondan memnundum ama ta ki kulaklığı algılamayana kadar.
Kulaklıgı algılamıyor. Bilen varsa söylerse mutlu olurum.
Bağımlılık yaratan telefon, önermem. 2 senedir kullanıyorum ve çok sık telefon değiştiren biriyim. Bu telefonlardan sonra en son çıkan telefonları inceliyorum ancak yok arkadaş. Ekran kalitesi, hızı... Hiç biri bir G2 değil. Ben önermiyorum arkadaş sonra bırakamıyorsunuz.
G2 bilmemde g3 kullaniyorum hayranim bu telefona kamera mukemmel isletim sistemi bir harika zaten dolayisiyla hizinda etkili ekran kaliteside cok iyi. Tavsiye edilir
çok güzel bir telefon sarj ve donmama konusunda süper. kesinlikle verdiginiz paranın hakkını alırsınız fiyatı da çok uçuk değil.
32 modeline yaklasık 2 yıldır sahip oldugum telefon, genel olarak bir bahsedecek olursak;
Artılar:
+Gunumuz sartlarında yapmak ıstedıgınız herseyı yapabılıcegınız donanım olarak oldukca yeterlı bır telefondur.
+ Knock on ozellıgı ıle telefonu kapayıp acmak ıcın uzerıne 2 kere tıklamanız yeterli
+Çözünürlüğü oldukça iyidir
+3000mAh bataryası ıle aynı segmenttekı telefonlardan daha uzun sarj suresı, cunku genelde 2500 dur dıger telefonlar

Eksiler:
+Kamera, geceleyin ön ve arka kamera gerçekten kasabılıyor bazen ve cok net degıl zaten acıkcası, ama ntv haber ıcın
kameran olmıyacagım dıyorsanız genede oldukça yeterlıdır.
+Depolama, buda paranıza baglı olmakla beraber 16lık versıyonuna sahıpsenız belkı yer sıkıntısı olabılır lakin bende 32lık var hıcbır sıkıntı yok.
+g3,g4 cıktıgı ıcın resmı olarak guncelleme almayacak olması daha.
+bir iphone olmaması.

Yukarda bahsettıklerım telefonun genel olarak bende bıraktıgı ızlenımlerdır.10 uzerınden kac dersenız? 8 veririm. Lakin, bu ara bir çılgınlık yapıp telefona root attım ve android 6.0 u cyhanegon mod ıle resmi olmayacak sekılde yukledım, birçok bug olmasına ragmen telefonun sarj suresı ınanılmaz olcude arttı.Normalde Hızlı kullandımda aksam 5e dogru yuzde 40a ınen telefon sımılerde aynı kullanımda anca 60 a ınıyor.Kullanın, Kullandıttırın.
yeni aldığım telefon. hoş telefon. deseler ki bu telefon yeni çıktı 1500 tl, inanılacak telefon. lakin bakıyorsun 2013 de çıkmış. allahın işi işte.
7 aydir kullandığim telefon. Ekran, görüntü açisindan hiç sıkıntı yasamadim ancak isinma problemi olusmaya başladı. Batarya performansi da ilk aldiğim zamana bakarak biraz düşüş gösterdi. Bu sorunlara ragmen alistigim ve benimsedigim bir telefon oldu.