bugün

5.0.2ye gelen telefonum.

Simdi bisey danisacagim, görünüş dışında degisen birsey var mi bu güncelleme ile?
1 aylık lollipop deneyimimden sonraki izlenimlerim olumsuz yönde. Telefonda bi hantallık var sanki. Kit kat'tayken telefon yağ gibi akardı. Bi uygulamayı kullanırken ' ya ben bu uygulamaları yerim, kolay bunları çalıştırmak ' der gibiydi. Şimdi de takılmıyor ama bi hantallık var işte. Efektler falan kötü. Şarj konusu bi felaket. G2 bataryasıyla meşhur bir telefondu ama lollipop onu da bitirmiş sağolsun. Güzel olan tek özelliği bildirim çubuğunun uygulamaya göre renk değiştirmesi. ios'ta hep olan bi özellikti şimdi buraya da geldi ve çok şık oldu. Öteki türlü ekranda renk bütünlüğü olmuyordu. Lollipopun tek güzelliği bu olmuş benim için. Ama genel anlamda olumsuz.
Son olarak telefon sol üst köşesinden sarı sarı kesiyor beni.
Yardim!!

Whatsapp bildirim isigim beyaz. Telefona gelmis hicbirsey yok. Tus kiliti kapaniyor. Bu beyaz isik surekli bildirim veriyor. Aciyorum bakiyorum hicbirsey yok.

Bu cenabetlikler bitek benim mi basima geliyor? 2 yildir yengemkn telefonunda nokta hata yok.
Nerdeyse 1 yildir kullaniyorum tek sorunum cok cabuk isiniyor.
yaklaşık 8 aydır kullandığım hasta olduğum telefonum.

lakin 5.0.2 sürümü şarj konusunda tam bir facia. en büyük sıkıntısı bu oldu benim için.

bir de leandroid kullanabilmek için root atmak lazım telefona. root atmak istemiyorum şimdilik. beceremeyip elimde kalıcak diye korkuyorum.

bunun dışında sorusu olan varsa mesajla ulaşabilir beni. ışıklandırın.
şüphesiz sarjı en uzun giden telefon.

donma kilitlenme bir senedir rastlamadım.

sadece kamera ömrü yıl geçtikçe azalıyor.
Androidler arasında en hızlı arayüzlerden birisine sahip olan Lg G2 modeli ile büyük bir başarıya imza atmıştır G3 gibi hezimet bir telefonla piyasada ismini sürdürmeye çalışmış fakat G2 den elde ettiği başarıyı yakalayamamıştır Bundan dolayı G2 yi güncelleyerek G3 arayüzüne kavuşturmuştur G4 ile yoluna devam eden lg diye devam edicektim ama sıkıldım güzel telefon .
ilk çıktığından beri kullandığım ve sorun çıkarmayan bir telefon. fakat son zamanlarda oyunlarda ön dokunmatik tuşlar gitmiyor maalesef. bu sorunu yaşayıp çözümünü bulmuş birisi mesaj kutucuğunu yeşillendirirse çok makbule geçer.
ekranda sararmalar meydana gelen telefon.
2 seneye yakındır kullandığım. tık demeyen alet. en sevdiğim özelliği cart diye ful şarj olması. %10 civarı bi şeydi ve sanırım bi saatin altında fullendi. bu arada normal kullanımda bir günü geçiyor pili yemesi.
Mini 2 den sonra ilaç gibi gelen manyak.
her androidli gibi beklenen sonu yaşamış telefon. androidden bir süre sonra hız beklemeyin alacak olanlar yoksa nice aşklar yalan oluyor görüyorsunuz.
Israrla yeni android sürümüne güncellemediğim, 4.4.2 ile kullandığım şahane telefon.
Yazılanlara bakılırsa güncellememekte haklıyım.
Bu basliktaki yazılarımı tek tek eksileyen arkadasin vermek istedigi mesaji merak ediyorum.
Lollipoptan sonra şekilli şukullu olan telefondur. Güncellemeden sonra az biraz takılma yavaşlama ısınma olsa da hala canavar gibi çalışmaya devam etmektedir.
Güncellemesi hala bana gelmemiş telefon. Klavyede tuşlar basmıyor sanal tuşları da kendi kendine basıyor. Galiba bozdum can paremi.
2 ay sonra kamerasinda muazzam donukluk varen telefon.
lg g3 ve g4 çıkmasına rrağmen hala düşünülebilir.
liseli telefonu.genelde babasının eskisidir. yeniyse zaten kesin g2 minidir o. 2 sene sonra 4 senelik g3 alır. orda burda da lg iyi ya diye söylenir.
G4 u kullanmadim, bilgim yok.
G3 ve g2 kullandim, memnuniyetim g2deb yana, g3 sacma sapan sorunlu telefon.
%0 şarjla açık kalabilen telefondur. Şarjdayken şarj yemesini böyle telafi ediyor zannımca.

görsel
son surumunde pil sorunu olan telefonumdur. surumunu dusurmeyi de bilmiyorum 50 saati 7 saat ekran ile goren telefon 4 5 saat ekran ile 20 25 saatte kapaniyor artik. yari yariya dusus var. kamerasi da iyi degil.
çok severek kullanmıştım daha doğrusu kullanmaya çalıştım ne kadar özensem de 3 defa ekran değişti.Hatta sonuncu ekranı 8 ay kullanmadım ekran taktırmadım bildiğin trip atıp küsmüştüm şimdide bataryası şişmiş artık kapanıyor.Telefonun arkasına beddua yazdırmayı planlıyorum yani ben bir deneme tahtası mıyım inanın hiç fikrim yok.
iLK ÇIKAN VERSiyonlarını alırsanız,internette veya oyunda uzun süre kalınırsa ekranda sararma oluyor. AYrıca internetteyken pili çok çabuk tükeniyor ve telefon çok ısınıyor. Pilini değiştirememeniz de çabası.
Şuan elimde bulunan bir şaheser.