bugün

cemaatçi dizisi.
görsel
görsel
Efsande dizidir.
Leyla mecnunun kafasını anlamayan kendine mezar baksın.
Mecnunun Leylalardan harem kurduğu tüm nesillere aktarılması gereken dizidir.
görsel
tekrarları bi kanalda falan yayınlanmıyomu ya bunun.
Güzel dizidir.
görsel
Özledim. Samimiyetini özledim. 40 yıllık arkadaşımmış gibi gelen yüzlerini özledim. En çöktüğüm günümde bile yüzümü güldürmesine. Klişelere baş kaldırışını özledim.
başıma bir şey gelmeyecekse eğer arda karakteri çıktıktan sonra tırtlaştığını düşündüğüm dizi.

tamam alışılmadık derecede güzeldi. fakat arda bambaşkaydı be abi.
Şu an trt1 de 1 ci bölümü yayınlanan efsane dizi.

Çok özlemişim lan..
türk televizyon tarihinin en efsane dizisidir.
Beyaz tv de eski bölümleri yayınlanıyor. Ulan gezici diye tasfiye ettiler trt den. Beyaz tv de neden yayınlıyorlar ?

(bkz: beyaz tv)
Trt 1 durmuyor, adeta çağlıyor. Münafık dedektörü olarak bu saatte "leyla ile mecnun"u yayınlıyor ve sabah namazı kılmayanları fişliyor. Yok artık.*
Benim dedelerim hep ismail abiydi Trt.
görsel
Beyaz tv de başlamıştır.

izleyim de az stres atalım.
anlat mecnun .d
Mecnun'un kafada kurşun olan bölümler efsanedir.
keşke bitmeyeymiş. vakti zamanında hiç izlemediğim ama şimdi mecnunu olduğum dizidir. gerçi bu diziydiyse şimdikiler ne acep.
Leyla'yı hastanede uyandırdığı sahneyi defalarca izleyebilirim .
Hepimizde yer etmiş bir dizidir özlenmiştir. izleyip sevmeyen insan neredeyse yoktur.
Eski sevgili gibi arada açıp bir iki bölüm izleyip kapatıyorum.
adamı sakıza başlatır.
Sanılanın aksine 1.leyla diziden öldükten sonra dizinin kendini daha bulduğu, daha geliştiği bir gerçektir. Eğer 1.leyla erkenden gitmeseydi 103 bölüm sürecek bir senaryo olmaz, biz de o güzel bölümleri izlememiş olurduk, sürekli kendini tekrarlar dururdu en fazla. Ki leyla ile Mecnun'un özünde de zaten kavuşamamak yatar.
çok fena özledim.