bugün

nesli tükenmekte olan seyirci kitlesine sahip tam bizim kafadan bir dizi.
yabancı diziden başka bir dizi izlemeyen beni, postmodern küfürleriyle, inceleriyle, güldürücü mizansenleriyle kendine bağlayan, trt'nin internet üzerinden 1.bölümünden izlemeye basladığım şu an 80. bölüme geçtiğim dizi. Bunu izlemeyip ygs 'ye çalışmış olsam bill boardlarda afişimi görebilirdiniz.
hali saha maçı bitimiyle eve koşa koşa gelip terli terli izlemeye değer kireçburnu çakallarinin dizisidir.
ferhat ile sirin.
an itibariyle arkadaşlarla toplanıp izlemeyi beklediğim dizi. sonuçta arkadaşlar iyidir.
91. bölüme "kaç kadeh kırıldı" ile giren, saygıyı eksik etmeyen harika dizi.

edit: çalan şarkının "hasret rüzgarları" olduğu konusunda uyarıda bulunan adamin devam ettiye teşekkür ederim. o hezeyanda karıştırmış olabilirim, tekrar tekrar kontrol ettiğini belirttiği için dönüp bakmıyorum bile, sağolsun.
geyikli tayt giyen kızlara ismail abinin genlerinin selamı var.
Geyikli tayt a ağır göndermeyle başlamış dizimiz.
An itibariyla kokoş emel ve geyikli tayt ile yariyor.
erdal bakkal karakterinin sinema tarihinin en spesifik karakterlerinden biri olması beni diziye bağlıyor.
4s kuralımızı bir güzel anlatan dizidir.
sarı atlar taksi durağı'nın akasya durağı'na döndüğü dizi. Bagajdan bir ben çıkmadım.
Son birkaç bölümdür akasya durağı'na kombo yapmaktadır.
Akasya duragina fena giydirmistir.
91.bölümün başında müslüm gürses parçasıyla giriş yapmış bizi bizden almış dizidir. türkiye standartlarının fersah fersah üzerinde olan mükemmel dizidir.
+Bi anının tadını çıkar, bi carpediem biraz ya! -Ne diyem ?
Uzaylı zekiye'nin hoş geldiği dizi. Özlemiştik kendisini!
dolly operatörü espirisi ile sadece set çalışanlarının anlayabileceği muhteşem espiriye imza atmıştır. *
uzaylı zekiyenın geri dönmüş olduğu dizidir.
sezon finaline 12 bölüm kalmış dizi.
--spoiler--
o ego ne öyle ya ağırlık yapmıyor mu o?
--spoiler--
uzaylı zekiyede geldi birde telat abi gelse ya la.
erdal bakkal ve ismail abi karakterleri sayesinde yürüyen dizi. yoksa 20 bölüm öncesinden bitmişti.
hakketen "bana mısın demedi" ne demek diye düşündürmüştür.
Gizemli makinenin erdal bakkal'ı dövdüğü dizi. Çok pis dövdü adamı!