bugün

bu yazarın kıybeti bilinmeli. einstein bu einstein.
neye yada nasıl bir direğe dayanarak bu teşhisi koydu bilemiyorum ama son ırkçı ilan ettiklerindenim, bölücülere yada kafirlere hı evet sizde haklısınız diyemediğimizden olabilir heralde, bünyesinde barındırdığı kabullenmişliği, yalaklığı herkesten beklememelidir, bu ırkçılık konusunu ben kürdüm benim pipim şöyledir benim tarihim şukadarlıktır diye ortada salınanlar la konuş istersen bide diyerek, önerdiğimdir.
(bkz: #11921650) işte budur yazarı.
soruşturmacı meraklı yazar.

(eminim ki bana neden diye soracaktır)
şirin baba. adam king.
master'ını princeton üniversitesi'nde, grafik tasarım bölümünde, uygulamalı paint tasarımları üzerine yaptığını öğrendiğim muhteşem yazar. bence püskürtme kabı eline çok yakışıyor.
şiddetle kaderdaş olmamayı umut ettiğim yazar... umarım olmaz.
metallica yı matallica diye yazan yazar kişisi.
mezhebi geniş yazar.
yardım sever ve kaliteli yazar. teşekkürler.
iyi,hümanist ve güzel insan.
severim ben bu adamı. karmasına hissettirmeden artı yönde 5-10 puanlık etki yapmışımdır.
itüsözlük'teki atk ise, yakından tanıdığım yazardır.

o da beni iyi tanır kürt mantolu gerilla yazar kişisi olduğum zamanlardan. *
inbox geçmişimiz, inci sözlük atağımız, sosyalist akımımız vardır bu yazarla. sevdiğimiz bir arkadaş ve yoldaştır.
benim hakkımda atıp tutan boş bir yazar olduğumu iddia eden rus özentisi komünist. girdiğim entry büyük ihtimal bir yerine batmış yazarımsı.
beni ateizme davet eden yazar. *
(#13092499) ilginç bir küfür anlayışı var arkadaşımızın.
kesinlikle başbakan olmasını istemediğim yazar...
bu başlığa entry girene nick altı artı oy kampanyasına katılıp artı oy ve nick altı entrysini almış uuser. pavyondan arkadaşım.
püskevit fabrikası sahibi küçük burjuva. hepimiz otantik burjuvayız hepimiz demıgratız aslında.
amerikan uşağı olup da haberi olmayan yazar.
komünist avukatı yazarımsı.
hayatımda dinlediğim onlarca komünistten daha mantıklı konuşan ve liberal olan şahsımı neredeyse komünist düşüncelerin mantıklı olduğunu düşündürecek kadar inandırıcı olan yazardır.

kendisine de dediğim gibi günümüzde ben komünistim deyip de komünizmi bu kadar iyi bilen parmakla sayılacak kişiler arasındadır kanımca.

daha pek çok siyaset sohbetleri yapmak dileğiyle.
fikirdaşım, gördüm ki yoldaşım olan yazar.
sözlükte savunduğu düşüncelerin sonuna kadar arkasında duran ve bu özelliği sebebiyle dikkatimi çekmeyi başarmış yazar. bunu yaparken diğer yazarları da gülümsetmeyi eksit etmiyor sağolsun * ayrıca bu yazarı tüm yakın çevreme tavsiye ettim, artık onlar da kendisinin bütün entrylerini keyifle takip edebiliyor . *