bugün

soyadını asla doğru okuyamadığım fenerbahçeli efsane.
türk futbolunun tartışmasız gelmiş geçmiş en iyi forvetidir.
efsanedir, türk futbolu yürümeye lefterle başlamıştır.
metin oktay galatasaray için neyse, lefter de fenerbahçe için odur. futbolun içindeki insan duruşunu muhafaza ederek, futbola parlak renkler katmaktır.
Fenerbahçe tarihinin efsane futbolcusudur. Fenerbahçe de resmiyette 423 gol atsada kendi 1000den fazla attığını söylemektedir...
Türk futbolunun ordinaryusu, Fenerbahçe'nin sembol isimlerindendir. Kim bilir belki de türk futbolunun yetiştirdiği en iyi oyuncudur, izleyemedik, dinlediklerimizle kanaatine vardık. bu yüzden her fenerbahçe taraftarının içindeki bir "keşke"dir lefter.

-neden fenerbahçe'ye transfer oldunuz?
-ben başka takım bilmezdim.

yüreğinden öpüyorum Lefter...
fenerbahçe'nin simgesidir.

onunu gibisi ne geçmişte olmuştur, nede gelecekte olacaktır.
futbol oynasa şu an mersin idmanyurdu'na giderdir.
kemal kılıçdaroğlu na göre kalecidir.
(bkz: bizanslıdır sorun yok takılın)
rum kökenli ve fb tarihinin en önemli oyuncularından biridir. trabzon'a rum diyenlerin 1 kez daha düşünmesi gerekir.
topal osman tarafından kovalananlarca Rum kavramıyla fenerbahçe'ye laf atmak için kullanılan, neredeyse yüze yakın maçta Türkiye milli takım formasını giymiş, Yunanistan'a gol atmış fenerbahçe'li efsane futbolcudur.

Hacı topal osman kovalasın sizi ne diyim.
tekerleme gibi bir ismi var. çok güzel lan. her sabah uyandığımda söylüyorum.
saçma sapan mevzulara karıştırılmaması gereken kişi.

rum değilim, fenerbahçeli de değilim, fanatik galatasaraylıyım. ancak, kulüplerin simge halini almış isimleri vardır o isimlere saygı duyulur. lefter'de saygı duyulacak bir isimdir.
bir galatasaray taraftarı olarak doğum gününü kutladığım fenerbahçe efsanesi.

efsaneler her zaman saygının en iyisini hakeder.
ellerinden öptüğümüz yaşayan efsane.
Bugün doğum günü olan Fenerbahçe'mizin efsanesi,nice sağlıklı yıllar temennim bir yerlerde nefes alması bile ödüldür..
yoğun bakımda olduğu haberleri gelen fenerbahçe efsanesidir.

bir galatasaraylı olarak tez zamanda sağlığına kavuşmasını diliyorum. allah acil şifalar versin...
efsanedir.

büyük ada'ya gidip elini öpmüşlüğüm vardır. acil şifalar.
hastahanede olduğu haberleri sosyal sitelerde dolanıyor.

allah acil şifalar versin üstad...
Efsane fenerbahçeli futbolcu.
sağlam bir kaynaktan aldığım habere göre hastaneden çıkmış fenere transfer olmuştur. malum türk kontenjanı hesabı.
zatürre teşisi ile yoğun bakımda tedavi gören fenerbahçe'nin efsane futbolcusu. bir galatasaray'lı olarak ebedi dostumuzun efsanesine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. umarım ki bir an önce sağlığına kavuşur.
hemen iyieşmesini dilediğimiz büyük futbolcudur. takım veya renk farketmez insandır.
acil şifalar dilediğim efsane. geçmiş olsun ordinaryus...
büyük oyuncu, büyük insan. onu her zaman alex de souza'ya ziyareti esnasında "öptürdüğü eli" ile hatırlayacağım.