bugün

Kör olmasına rağmen ormanda en sık tercih edilen league of legends şampiyonudur kendisi.
Oyundan bikmama ragmen sirf onun icin giriyorum. Son maclarimin hepsi o. Sikiym metasini metada geri kalmasini. Her turlu oynarim hic fark etmez. Son iki sezondur onun disinda bi tek xin zhao oynuyorum. Hic bi champ kör kesis kadar keyif vermiyor bana.
early yani oyunun erken zamanında reksai ile çok güçlü olan ordan oraya zıplayacağınız oynaması eğlenceli şampiyondur hatta insec dediğimiz olayıda yapabiliyorsan eglencenin dibine vuruyorsundur.
her türkçe rap parçanın altında olan gerçek adı ayhan olan tarafsız bir rap dinleyicidir.
oraya buraya ward atıp insec yapan, ekhoo diye bağırıp duran allah'ın kekosu bir lol şampiyonu.
+bak abi bak insec geliyo
(sonuç: 3 ward 0 insec) vel cam tu bronz.
(bkz: bebeğim)
Ekkouğ.
turnuvadaki profesyonel bir oyuncunun yaptığı, oyunun kendi adıyla anılan bir hareketi vardır; insec. bu hareket lee sin oyuncuları için standart hale gelmiş, yapıldığı zaman karizmaya +5 puan ekleyen bir eylem haline gelmiştir.
Insec" yapmasiyla bilinir. Late game de duser early de kill aldiniz/ aldirdiniz sonrasi anca inseclere bakar. Q yu takip etmesi zevkli oluyo.
oyuna yeni başlayanlar içi birebir denen bu şampiyonu, o kadar jungle şampiyon oynadığım halde beceremem. kesinlikle ve kesinlikle riskli bir seçimdir ama zevkli bir seçimdir.
Görme engelli bir lol şampiyonudur. Engeller şampiyon olmaya engel değildir.
Playzlerin yegane herosu, üstüne tanımam.

Karakterle oynarken fark ettim ki siz de artık gerçek bir kör gibi davranıyorsunuz, görmediğiniz yerlere q falan.
bu heroyu oynamak piyano çalmak gibi.

notaları veriyorum ; q-q-4-w-r-f-e
R yi rastgele adami otelemek icin atmiyosaniz bildiginiz hero ama r yi adama atip q la bile takip edemeden 10 canla kaciyosa welkim tu bronzers.
hastayım şuna ya. solda gördüm heyecanlandım.

lee sin görmek isteyen eklesin beyler. otp lee bu kardeşiniz.
r nerf kötü oldu.
dün akıbetli yasuo'ya u attım, sadece akıbeti gitti, tabii şok oldum.
Lol deki nami değer kör adamın fiziksel kisiligi ile dalga gecmeyin.
(bkz: ekauv)
vurdu mu vuran hero.

https://www.youtube.com/watch?v=Iy5XXapDzrI&t=2s
tekmükçü.