bugün

Liseli veledlerin oynadığı sikim gibi bir oyun.
Mal oyunu.
iki yerleştirme maçına girdim ikisinde de afk vardı. Adamlar oyuna girdi beşinci onuncu dakikada çıktı. Bu nasıl şans mk. Oynamyorum dereceli mereceli. Gold bitirdim bu gidişle bronz falan atacak.hayır iki oyunda da çok iyi oynadım üstelik.
Vakit geçirmek için birebir oyun.
Oyundaki bilerek besleyen, sebepsiz yere annenize küfür eden küçük çocukları ciddiye almam diyorsanız zevkli oyundur.
Onun dışında Oyunu ciddiye alıp bir yerlere gelmek isteyen kişilere tavsiyem bol bol normal oyun atıp el alışkanlığı edinip dereceli oyunlara girmesidir. Yoksa sinir krizleri geçirip bilgisayarınıza ve kendinize zarar verebilirsiniz. iyi eğlenceler.
Artık ciddi ciddi oynanılamayan oyun. Yıldık çünkü. 4 kişi giriyoruz trolün amına koyup tüm suçu 5. Adama yıkıyoruz. Bunu inanarak yapmak lazım yoksa zevkli olmuyor. Adamın oyunumuzu siktiğine inandığımız için bir ton küfür ediyoruz. Tüm bunlar olurken sürekli kahkaha atıyoruz. Başla türlü çekilmiyor amına soktuğum oyunu. 800k yasuolar falan çıldırtıyor.
kolsuzlar,
800k yasuo var mid sal tasiyim,
oc jungle gank gel.

diyenlerin oyunudur. yaklasik 5 yildir oynadigim oyunu 2 ay once birakmis bulunmaktayim.

800k janna var sal tasiyim.

edit: anancilari unuttum listeye ekleyelim lutfen.
Aşırı derece bağımlılık yapabilen, insan psikolojisini bozan oyun.
Normalde öfkemi ve sinirimi kimseye belli etmem, ama bu hariç.

Masa klavye kırasım geliyor yahu delirtilmek için ağır terapi.
7 win 3 lose ile silver 2 ye attı amk oyunu. Üstelik kda çok iyiydi çoğu maçta. Amınakoyim ben böyle oyunun.
dota çakması oyundur dogru lakin dotayı anlayacağım vakti ders le ayırsam prof olurum. ulan oyunda bir bok anlaşılmıyo itemlere bakıyorum özelliklerine falan hangisini alayım diye okunmuyo bile okadar ufak yazılarki ve bunun gibi saçma gereksiz fazlalik detaylarla doludur dota. lol sadedir. dotanin traslanmis halidir.daha yakisiklidir.
Dota çakması diyenlere sikimle güldüğüm oyun, bin tane farklı mekanik, bin tane farklı konbinasyon, bin tane farklı takım şekli var.
Ayrıca lol'ün team fightlarının verdiği zevk başka oyun, geç dotayı, vermiyor.
Kanser.
bıraktım mutluyum.
Lol kolay diye oynuyorum demiyor da yok tfleri zevkli yok mekaniği iyi değil.
görsel

Her kesime ulaşmış sevilesi oyun.
Bıraktığım oyun.

Bu yeni sezonda plat serisine çıkıp ilk 2 maçı güç bela taşıyarak kazandıktan sonra, diğer 3 maçı takımıma gelen veledlerden dolayı kaybettiğim için oyuna küstüm ve bırakma kararı aldım.

3 sezondur plat serisine çıkıp o son maçı kaybetmek bıktım. Oynamadığım rol yapmadığım pick kalmadı ama taşınmıyor amk oyunu.
oynamayı bilmeyen beceriksizlerin ''çocuk oyunu yaaa'' dediği oyundur, altın kümeden yukarı çıkamamış ki takım oyunu olduğunu görsün.
Ergen oyunu. illa moba oynayacaksanız hon oynayın.
Bol bol ergen kitleye sahip oyundur. Bunu oynayan kesim özellikle youtubede oyu videosu yapan bir kaç şahısı da takip ederler. Bana göre gereksiz boş bir oyundur.
kafam taşak gibiyken oynadığım ve trollediğim oyundur eğleniyorsun yahu. özellikle anivia ile duvar adamları sürekli onların dibinde bırak *.
oyun kadar community'sinden de nefret ettiğim "şey".
iki gündür girmiyorum, sebebi de uyku düzenimi düzeltmekle ilgili bir karar almamdan.

Ondan önce akşam 9 sabah 8 arası insanlık dışı bir zaman geçirmeme sebep olur.
jungle burda, mid bakın.
mid geldi her türlü iş yaparım.
Bir zamanlar smurfumun bile plat 1 olduğu, zar zor bağımlığımı atlattığım boktan oyundur.