bugün

ogn lol masters 2014 kapsamında son dünya şampiyonu sk telekom, cj entus blaze ile oynuyor.

http://www.twitch.tv/ongamenet/

ilk maç yaklaşık hemen hemen 70 dakika sürdü, oyunun orta bölümünde üstünlüğü ele geçiren cj entus dakika 70'de baronu çaldırıp 3 kill verince, oyunu da verdi.
annie karakterinin eğlenceli olduğu oyun.

--spoiler--
şey kokuyorsun...Yanık.nihohooho
--spoiler--
" Hastasıyız Dede ! " dedirten bir oyun.
saçmalıktır iğrençliktir. boktan bi oyun. oynayanları ise tarif edeyim;
şişman , gözlüklü , yağlı uzun saç. siktiri boktan bebe eğlencesi.
dünyanın en çok oynana oyunu, bazen oyun başında sinir krizi geçirdiğin ama harika bir oyun. birde arkadaşlarınla oynuyorsan müthiş olur.
Asosyal eder adamı. Neyseki yurtta net iyi değil yoksa gençliğimi yer bu oyun.
Takım oyunları arasından en kaliteli oyundur.

Bir elmas olamadım.
baslamamis olanlar icin kesinlikle uzak durmasini tavsiye ettigim lanet oyun.
ben sahsen oynamiyorum.
ama kardesim oynuyor ve resmen asosyal oldu gencecik delikanli adeta hayatini heba ediyo.
ne disari cikiyor, ne elhliet kursuna gidiyor.
allah'iini seven bu oyundan uzak dursun arkadasi, kardesi ve yahut herhangi bir yakini varsa hic baslamasin. cünkü baslayinca caresi yok en son uyusturucu bagimlilarin tedavi gördügü yere yatircaz kardesimi.
rabbim kimsenin basina vermesin ya.

WOW daha betermis ayni lanetmis.
günde 4 oyun iyidir iyi.
türkiye sunucusunda küfürbaz ergenlerin ve benim şikayet etmekten yorulduğum, sonrasında bıraktığım oyun.
Tr serveri cidden berbat fakat cok iyi oynuyorsan yine de tek basina oyun tasiyabiliyosun. Oyun tarzim ormancii ve genellikle shaco oynuyom.
az sonra dp ve tt nin maçını izlemek için twich tv de yerimi ayırttığım oyundur. izlemesi oynamasından daha zevklı oldugunu düşünüyorum
challenger yani şampiyonluk liginde olduğum oyun. kısa zamanda gelir kaynaklarımdan birine dönüştürmeyi düşünüyorum ayrıca.

görsel
Liseli ergenlere bırakılmış oyundur.
sinirlendiren oyun.
bu oyunu yapanların allah belasını versin. bu oyunun bağımlılığı yüzünden eşimle ayrıldık, çocuğumu haftasonları bile göremiyorum, eski eşim izin vermediğinden değil şu amına kodumun oyun bağımlılığından. Böyle oyun mu yapılır ta amına koyayım flappy bird daha iyiydi.
9 yaşındaki kuzenimin oynadığını öğrenince direk hesabımı sildiğim oyun.
ranked için ilk 10 oyunun 7'sini kazanarak direk silver 1'de başladığım oyundur.
artık istediğin koridorda istediğin şampiyonla ilk ben dedim tarzı diyolaglara girmeden oynanabiliyor.
sırt ve omur ağrısı oyunudur.
https://fbcdn-sphotos-c-a...952329225_725043103_n.jpg
oyunu bildiğini iddia edenler ve öğrenmek isteyenler için, league of legends'ın nba'i konumunda olan güney kore'den;http://www.twitch.tv/ongamenet

ogn 2014 bahar sezonundan kt bullets - najin black sword ilk karşılaşma.
Dotaya benzemez tarzına benzer yrni bir oyun tarzı olan moba en büyük atası diablo sobra dota sonra league of legends sonra hon vs. Gider. League of legends en aktifidir . Canlı Yayınları turnuvaları her hafta her ilin bir internet cafesinde hediye dağıtımı gibi güzel şeyler vardır. 2 4 ay ilk sıkar bırakın oyunu sonra 5 7 ay videoları izleyip oyuna başlayın sonra gerisi gelir.
1 nisan şakası adı altında, sırf eğlence için fantastik bir mod getirmiş olan oyun. mod 1 hafta açık kalacak. bir kaç özelliğini yazmak gerekirse,

-mana kullanımı kalktı
- tüm skill, spell ve active item cooldownları yüzde 80 azaltıldı
- auto attack herolara double attack hızı verildi
-ryze ve kassadin oyundan silindi.

neyse, eğlenceli gözüktü girdim. nasıl bir ırkın evladıysak, bu eğlence modunda bile pozisyon kavgası, küfürler, tehditler havalarda uçuştu.
tr serveri troll dolu olan oyun.
öyle bir mod getirmişler ki,kırmızı kurdela falan aldım sayesinde. pc başından 12 saat kalkmamak çılgınca fakat bağımlı yaptı. age of empires'da imperial age'den başlamak gibi bi şey.
League of Legends(LoL) (Efsaneler Ligi), Riot Games tarafından geliştirilen ve yayımlanan Oyun 27 Ekim 2009 yılında piyasaya çıkmıştır.