bugün

Mango' da bok olsa gidip alacak kız tipidir; başka giyemez o .
nereden alındığı hediyenin manevi değerini değiştirmez diye düşünmekten yoksun olan sevgilidir. sonuçta düşünülmüş efendim beğenmediysen kabalık olmasın diye 1-2 gün giy sonra kaldır dolabında dursun.
O elbise kadar değeri olmayan düşüncesiz sevgilidir. Hiç düşünüyor mudur bu adam beni düşünmüş, bu elbisenin içinde beni hayal etmiş, güzel bulmuş diye? O değil sanki kend adama altın kol saati hediye aldı da tek taş pırlanta bekliyor. Bak sinirlendim şimdi...
görgüsüzdür.
hediye yerine babayı alır.
hediyeyi oradan geri almazsa kendini kapı önünde bulacak olan sevgilidir. sen kimsin de lütfu beğenmiyosun lan!

sinirlendim şimdi amk...
Hediyenin markalısının ya da pahalısının olmayacağını onun manevi bir değer taşıdığını bilmeyen sevgilidir.
Vur kıçına tekmeyi gitsin .
üstü başı yırtılıp hayat dersi verilmesi gereken kisidir.
öldürseler girmeyeceğim mağazadan gelen hediyedir. ama ne olursa olsun hediye çöpe atılmaz.
Kizin tarafindan bakiyorum: diyelim olaylar soyle gelisti; sen gittin lcw ye girdin. 20 liraya ne alsam ne alsam dedin, gorevliye sordun, oda sana alternatif sundu, sen tuttun sirf paran ona yetiyor diye kizin on milyar olsa giymeyecegi bir sey aldin, oda bunu cope atti. Atmasin mi? Atsin, tanimadiysan hala cope atmak az kalir, yaksin kullerini ruzgara savursun. Kim ne derse desin bi kiza parayi onemsiz kilmak elbet mumkundur.
Çöp kovasının götüne sokulması gereken kadındır.
(bkz: Mesele lcw değil sen hala anlamadın mı)

(bkz: bayan sevgili)
zaten atmasa bir iki giymede tüylenecektir.
Atmaz canım toz bezi yapar.
manevi değerleri önemsemeyen marka meraklısı sürekli hava atma çabasında bulunan kızdır. evet var böyle psikopatlar. hediye lan o sana markalı bir şey almak zorunda değil ki.
Biri size hediye aliyorsa sizi gerçekten seviyor ve önemsiyordur. Cins ayirt etmeden bir insanin bir hediyeyi çöpe atmasi olabilmesi söz konusu bir eylem değildir. Böyle bir sey yapiyorsa da ki o zaten insan değildir.
ağır kaltaktır.
terk edilmesi gereken sevgilidir.
kafasını asfalta sürterim.
kendisinin de çöpe sokulmasıyla son bulacaktır.
Hediye ile birlikte çöpe atılacak kişidir .
takiysa hata yapmiş sevgilidir, zira bazi şubeler de cok hoş bileklik ve kolyeler gordum, oldukca ucuz degil yani ve de kaliteliydi oyle dandik de degil.

bi bak, oyle at kizim, hem iyi toz bezi oluyo onlardan.
Terbiyesiz.