bugün

Bu adamı ben sürekli en parlak kumaştan takım elbiseler giymiş olduğu hallerinde hatırlıyorum.

Takım elbise veya ceket seçimlerini sorgulamalı. Alüminyum folyodan hallice gri takım veya ceket tercih ediyor sürekli.
Sesi olmayan ses sanatçısı.
annesi hayatını kaybetmiş.

https://www.dha.com.tr/gu...hayatini-kaybetti-2106916
(bkz: yâr gelecek)
bir bunu biliyorum, bir tek bu güzel.
oynadığı bıçak reklamında hayvanın derisini yüzen, kolunu satırla kesen tip.
Ölmeden önce konserine gideceklerin listesinde hakkı buluttan sonraki isim.
Değişik bir tip. Küstümle geldi küstümle gidiyor. Şimdi de kaçak tv kanallarında bal, ilaç reklamında falan oynuyor. Milleti kandırıyor.
Hay senin sesine ne edeyim emi denilecek adamdır.

Laz baba diye bir bıçak reklamında oynuyor, dünyanın en iyi pıçağı olsa şu adam yüzünden almam amk.
bu aralar laz baba sürmene bıçağı gibi sikimsonik reklamlarla cep doldurmaya çalışan pkk sempatizanı kürt.
her şeyden önce kürt olduğu için şişirilen vasat bir türkücü.
görsel
Adamın dibidir. Hakkı Bulutla söylediği intizarım var şarkısında döktürmüştür.
https://youtu.be/m9AgxWokmhc
Beddua alacak kadar ne yaptığını bilmediğim adam.

Dinlemeyin bitsin yani nedir?
ismine takılıp kalmayın zira o ismin hiç bir özelliğini taşımıyor..
allah kitap yemin edip reklam peşinde koşan her kanalda olan ( yeşilçam kanallarını sıraladım arka arkaya ) artık bıktıran şahıs.. arada dinlesem aklıma iyi anılar geliyordu. artık bir tek anası ile anıyorum.. songül karlı da bunun cabası .. şimdi izzet altınmeşe de katıldı bunlara.. ya yakışmıyor yakışmıyor bırakın da iyi analım.
2016'da motorlu testere reklamında oynayarak ormancıların gönlünde taht kurduğu mecburen "ünlü sanatçı latif doğan" diyeceğimiz bir türkücümüzdür. Saçını ve bıyığını 11 yıldır bir türlü bitmeyen "küstüm show" programı için boyatmaktan bıkmayacak gibi duruyor latif abimiz. Bir on yıl daha flash tv'yi tekelinde bulunduracak galiba!
ceketleriyle kasıp kavuran..
sanatçı ünvanını haketmeyen ne olduğu belirsiz şarkıcı parçası.
adanaspor'u destekleyen sanatçı.
edit : destekleyen futbolcu yazmışım lan, kafa uçmuş.
Ayselim, küstüm, eşarbını yan bağlamadan sonra ünlü olan benimde sevdiğim sevgili türkücü.
29 nisan 1967'de, flash tv'ye demirbaş olarak doğmuş sanatçıdır.
adini her duydugumda aklima kendisine yapilan helikopterli saka gelen sarkici.
an itibariyle berdan mardiniye müzik dersi vermektedir.

ona sorarsan öyle.

evet flash tv.
bir küstüm şarkısıyla 3 çocuk okuttu bu adam.
sanatçıyım diye ortada dolanan bir garib adam.
küse küse gına getiren sözde sanatçı.