bugün

gizemli, garip bir karizması olan, ikizler kadını. Günümüz popçulardan, elektronik müzikten nefret ederim ama bu kadın çok farklı. Aurası, kalitesi, duruşu, bakışı. Çok güzel kadın. Kadın gibi kadın. Gods and monsters parçasına hayran olmuştum american horror story'de duyunca.

Parçada dediği gibi no one's gonna take my soul away, i'm living like jim morrison...
Summertime sadness şarkısı ile geçen yıl kulağını tirmayalan erenlerin divası.
çok dengesizce şarkı sözleri yazabilen güzel kadın şarkıcı.
summertime sadness şarkısı ile "hımm iyiymiş" dedirten born to die şarkısıyla vay be dedirten şarkıcıdır. yüzlerce defa dinleyip bıkmayacağınız şarkılardan.
ayrıca ne yalan söyleyeyim bu kadının çok ayrı bir güzelliği var bence. yüz ifadesi hem masum hem şehvetli. acayip seksi bir kadın yani.

"sektörden çok kişiyle yattım ama bir işe yaramadı." diyecek kadar da dürüst bir ablamız. *
(bkz: overrated)
Lana del rey'i bir sevemedim gitti. Ne tipini ne sesini. Hayır millet bu kadar severken ben sevmeyince suçluluk duymaya başladım. Tüm şarkılarını döndürdüm tek tek. zorlamaya gerek yok belki de. Kalın sesli hatunları çekici bulsam da lana'da bu iş olmamış.
Yine de şarkı sözleri bakımından taktir ettiğimi belirtmeliyim sonuçta bir "na na na come on" değildir kendisi.
Aşık olunası asil duruşlu kadife sesli tapılası hatun.
'blue jeans' performansı.. başka söze gerek yok.
https://www.youtube.com/watch?v=JRWox-i6aAk
bu aralar kafayı ciddi ciddi kendisine taktığım yabancı kadın şarkıcı. soğuk, seksi ve asil bir duruşu var insanı kendine hayran bırakan buz gibi bakışları ve sesi çok güzel. gerçekten güçlü bir sese sahip.
aşırı soğuk ve bir o kadarda seksidir kendileri. bir gün o chelsea hotele gideceğim olum.
ulan ne karılar var bee! o dudakları yerim yerim yerim
neeyy! vasat mı! olm töbe de çarpılacan
Yavşamayın benim o kadınıdır.
ameliyat güzelidir. inanmayın beyler silikon bebeklerden kendisi.
(bkz: sadcore)
Dinlemekten bıkmam..
ilk dinleyenin'ıyy bu ne ulan kilise marşı gibi.' Diye tepki verdiği fakat dinlemeye devam ettikçe aşık olduğu ve bir süre sonra başka bir kimseyi dinleyemediği "hatun".
Harija bir kadin idolum kraliçem uyuşturucu gibi sesi var.
Mükemmelliyetin örneğidir bence çok güzel.
High by the beach şarkısını dün kliplendirmiş (ki klip çok sade ve hoştu, uçusan parçalarla zarifliğini yansıtmış) şarkıcıdır.

Link için; https://m.youtube.com/watch?v=QnxpHIl5Ynw
yine ateş eden şarkıcı.

görsel
Kadife sesli mükemmel, farklı bir tarzı olan hatun.
ingilizcesindeki umursamaz tavrını yediğim.
27 yaşında intihar etmeyi pas geçmiş olan muhteşem sesli hatun. Klipleri izlendiginde hayranlık bıraktırır. izleyin, izlettirin efendim.
Olgunluğu, hareketleri, retro Tarzı ve her şeyiyle idolüm olan kadın. Ayrıca en iyi sadcore'u o yapar.
asil bir kadın. bazıları esra erol'a benzetmektedir.