bugün

summertime sadness, blue jeans , born to die, ride gibi bir çok güzel şarkının sahibi olan ve ülkemizde verdiği konserde de çok samimi bulunan tatlı şarkıcı.
çok tatlı, güzel de bi tarzı var ama bana sanki uyuşturucu komasına girip erken yaşta gidecek gibi geliyor. umarım öyle bi sonu olmaz. seni seviyoruz lana reyiz.
Insanlar tarafindan fazla abartildigini düşündüğüm kisidir.
twitter da ilgi çekmeye calısan arkadasların gözdesidir.
born to die dubstep remix ine hasta oldugum hatundur. cokta guzeldir. hipster bozmasi kezbanlar tarafindan ilgi cekmek icin kullanilor cogu zaman.*
asil bir havası olan şarkıcı.
dark paradise basta olmak uzere sarkilarina bayildigim, sayesinde baska alemlere daldigim amerikali sarkici.
şarkıcıdır.

adele , shakira bi de bunda acayip bir ses var . inanılmaz yeaa.
(bkz: üst dudak)
simdi estetikli mestetikli ama guzel zarif kadin.

Yalniz dayak yemis, uyusturcu almis gibi sarki soyluyor, ben boguluyorum dinlerken.
Sırf çok popüler diye dinlemediğim güzel bayan.
greaty gatsby gibi şükela bir filmde , young and beatiful gibi çogüsel tınıları barındıran şarkıya sahip zat-ı şahane .
şahane ve ilginç bir şarkıcı.
şarkı klipleri de bir o kadar etkileyeci.
canlı performanslarıyla kanıtlanmıştır ki o 'karakteristik' sesi, bildiğin stüdyo nimetidir. sesi yine güzel fakat herhangi bir yerde bu lana dediğin ses değil canlı performanslardaki.

edit: acaba dedim fazla mı haksızlık ettim. o yüzden açtım tekrar bi dinledim. az bile söylemişim. al paylaşıyorum aşağıda 5784393847239hjfhs938192 kere detone oluyor sayıların arasında harf bile var o kadar çok yani.

http://www.youtube.com/watch?v=dVyluf1a-oI

bir de stüdyo nimetini dinleyelim

http://www.youtube.com/watch?v=cE6wxDqdOV0

fark ortada.
esra erol'la olan benzerliği dikkat çeker. daha doğrusu esra erol lana del rey'e benzemeye çalışmaktadır.
bazi fotograflarinda o kadar cok esra erol a benziyor ki. youtube da bir sarkisini dinlerken gordugum fotograflarinda " iyi de esra erol ne alaka " demisligim var.ama normalda benzemez pek.
Kola aromalı dudak nemlendirici ile masturbasyon yaptığını düşündüğüm hoş sesli ve her yönü ile hoş kadın.
(bkz: cola)
(bkz: my pussy tastes like pepsi cola)
kanımı çekiyor bu kadın. 'dooont maake mee saaad dont makee mee cryyy ' dedikçe ölüyorum bu dünyadan gidiyorum zannediyorum. genel itibariyle bayık bayık şarkılar söylese de tarzı güzeldir. kokoya vurmadan, eroine düşmeden mümkünse otel odasında ölü bulunmadan böyle devam etsin hanım kızımız.
Rana olası isim...
ergenlerin yeni idolü. estetik harikası. Kontralto sesiyle içimizi bayan bayan.
millon dollar man sarkisina baya taktigim sarkici. takmayacak gibi de degil yani.

You're screwed up, you're brilliant, 
You look like a million dollar man, 
So why is my heart broke? 
yaptığı sanatın orjinalliği ve cennetten düşmüş hissi veren enfes güzelliğiyle büyüleyen dişi.
Abi çok iyi yaa.
doğuştan, kendinden instagramlı karı.
sesi, müziği müthiştir. tek kusuru ağzıdır o da olsun artık o kadar.