bugün

Penisi ameliyat eldiveni ile okşayan kızla aynıdır.
Pelinsu ya da ecedir.
Lahmacunu çatalla yiyen olabilir mi ya maydanozu sar, biberini dök, limon sık, sar ve ye. Bu saatte lahmacun nerden aklına geldi?? Canım çekti vicdansız.
Afedersiniz müsvettedir.
kaşık varken neden çatal tercih ettiğini anlamadığım kız.
Çorbayıda çatalla içer.
kadıköydeki lahmacuncularda bolca bulunur.

eminim o kızlar evde olsa mağara adamı gibi yer.
kızları bilmemde elimden gelse nohut pilavı bile elle yerim hanzomuyum hayır çatal sevmıyorum.

edit: çorbayıda kaseden höpürdeterek içerim nolmuş.
Lahmacunu kibarlığıyla ağlatan kızdır.
Lahmacun çatalla yenemez yenmemeli yapmayın bunu.
Lahmacunun içine adana kebabı acılı ezmeyi ve soğan salatasini katık eden kızın yanında esamesi bile okunmayacak kızdır .
Ooo zengin semtin,elit kızı.
intihar etmesi gereken kızdır.
kendini kibar sanan bir kızdır.
herkez onla dalga geçebilir.
toplu ortamdaysa yenilebilir, tekse zaten kimse yemez.
lahmacunu yanlış yiyen kişidir. zira ince bir hamuru çatalla yemek kültürsüzlüğün belirtisi olarak tanımlayabiliriz.
bunlar gözlemeyi de çatal bıçakla yer.
(bkz: yemek adabı)
Elini batırmak istemeyen narin ve kibar kızdır.

Pizzayı da çatalla yer.
saçmalayan kızdır. yahut maldır. başka bir seçenekte (bkz: vurduruyordur)
Samimiyetsiz kızdır.
Uzumu falan da catalla yiyordur.
pirzolayı da çatal ve bıçak kullanarak yiyen kızdır.
Kıbar olmak ıcın yapan ama komık olan kızdır.Efendım herseyım bır adabı vardır lahmacun dedıgın ıcıne maydonozu elınle yerleestırdıkten sonra durum seklınde yapılarak afıyetle yenır.Catalla bıcakla ondan ne tat alınır kı..
Lahmacuna kufretmis sayılan kizdir abi lahmacun yerken ne kadar kibar olabilirsin ki??
lokantalarda bıçakla yemek yemeye kalkan kızdır.

Edit:ben olabilirim
nasıl yaptığını anlamadığımdır.

eğer bıçak kullanmıyor ise lahmacunu kesmek için çatalın kenarını kullanacaktır. yani çokta kibar olamamıştır.
kafasına vurulması gereken kızdır. ulan lahmacun yiyorsun lahmacun. içli köfte değil bu. salatayı çatal yardımı ile alacaksın ve lahmacunun üzerine koyacaksın, sonra limonu elinle güzelce gezdirerek sıkacaksın ve elinle rulo haline getirip afiyetle yiyeceksin bunu...