bugün

luis royo'nun çalışmalarında yer alan insanüstü varlık.
adriana lima'nın 90'lardaki versiyonudur. çarpık dişlidir, candır.
allahın dağında askerdeyken ve tabiki internetde yokken bölük astsubayının bilgisayarında yaklaşık 350-400 kadar arşivlik resimlerini gördüğüm insanüstü hatun.

tabiki o resimleri gördükten sonra askerliğimin nasıl geçtiğini anlatmak dahi istemiyorum.
latişya kasta diye okunur.
fransa'yı iyi tanıttığı için heykeli dikilen, victoria's secret firmasının eski yüzlerinden, moda dünyasının gelmiş geçmiş en güzel mankenlerinden olan, lise yıllarımın hayali aşkı. evlendi ve çoluk çocuğa karıştı...
(bkz: rue des plaisirs)
peri güzelliğine sahiptir. ilk defa bir kadını bu denli kıskanmışımdır. audrey tautou dan sonra demeliyiz. ilk önce ona hayran olmuştum.
baby did a bad, bad thing isimli chris isaak parçasının klibinde rol almış fransız manken.
(bkz: mevlam ona güzelluk esirgemedi verdi)
görsel
10 yıl önce onu yaşlı ve şişman bir halde görebileceğimiz kimsenin aklına gelmezdi heralde

görsel
(#6317841) entry si malum olmuş durumdur.

http://kelebekgaleri.hurr...rid=2368&hid=22491796
eşimi aldatmayı düşünebileceğim iki kadından biri.

diğeri;

görsel

that's all folks tabii, o ayrı.
hala taş kere taş anasını satayım...

http://celebscom.com/2013...ance-2013-december-issue/
yıllardır çok beğenirim kendisini bir kerede olsa canlı görmek nasip olur inşallah. bkz. mucizelere inanmak
Mükemmel güzellikte hoş bir bayan. Seviyoruz kendisini.
Makyaj olmadan dunyanin en sexy kadinlari arasindadir.
dünyanın en şuh kadınlarından biridir.
Çok güzel bir bayan bayanlar gözlerine erkekler memelerine hasta.
ünlü parfüm markası Nina Ricci'nin son reklam filminde boy göstermiş seksi şey. gerçi yıllar sonra ekranda görünce biraz yaşlanmış, olgunlaşmış ama taş gibi olmuş taş demekten alamadım kendimi. ergenliğimin başrol oyuncusuydu keza.
fransa`nın en güzel kadınları arasında yer alan kumral saçlı, mavi gözlü model. bana sıfır beden modellerden daha çekici geliyor 36 beden olan bu kadın.
az gunahini almadim sahsen allah razi olsun.
FRANSIZ afetlerden.
latince deyim sanılan isim.
Sahi bu memelere noldu yahu?

Bir zamanlar fırtına estirirdi.