bugün

can kadındır kendisi.
Cins isimi ve özel ismi ayiramayan gerzeklerle uğraşmak zorunda olmayan yazar, cins isime takı getirip ayiranlar var birde, iste onlar tam dayaklik, ha biri de çıkıp dememis, olum mal misin? ' Sözlük teki tiriviri' ne lan? Diye.
Cahil cesaretlerine hayariniz. Muhatap olmayız, bu yazıyı da siler, atarız.
'Çünkü essen zikinden' yazdığı için tecavüze uğramasını beis gören, ne olduğunu betimleyemeyecegim seyler tarafından eleştirilebilen yazar.
dünya nelerle ve kimlerle dolu, varın Siz düşünün.
okuma oranı düşük ve algı organları kıçtan menşeili olanlara, tecavüze uğradığını nerede beyan ettiğini soran yazar.

lütfen kıçınızı kaynak olarak kullanmayınız, sonra zor durumda kalırsınız.

edit: eh böyle tırıs tırıs silersiniz tabi yazdıklarınızı.

öncelikle şunu yapacaksınız;
(bkz: muhteşem yazarı eleştirmeden önce cv göndermek)

edit 2: bright nickli yazarın okumadan salladağı tespite binaen yazılmıştır, kendisi silmemi istemiştir, özür dilemeden mümkün olmayacağını bildirmişimdir.

ibret için kalması gereken yazıdır.

kaldı ki,tecavüze uğramış yüzlerce insanı kötülemek ve aşağılamaya çalışmaktan gayrı daha ahlaksızcası ne olabilir ki?

dikkat ediniz, bu dünyada, mutlak suretle bir kadın yakınınız vardır.
yarın kime ne olur bilinmez.

kirece yatırın ruhunuzu, böcekler sarmış zihninizi.
memeleri olan süper yazar. hoş gelmiş.
memeleri olduğunu söylüyorlar yukarıdan. hoşgelmiş.
memeleri hoş gelmiş.
ufff bayılırım böyle tiplere. en sevvdiğim kadın tipi, asi.. erkeği sikine takmayan, postayı koyan.. off tanışalım mı?

he bi de şöyle bişeyi varmış ) ) ).
bu hatunun göbeğinden zeytin yerim, ayran hüpürdetirim.
istediğini elde etmiş yazar!
(bkz: burnu akan sumuklu bocek/#17718600)

son entry'sinde "ibibiğini koparmak" gibi bir tabir kullanmış kendisi. halbusi feci galeyana gelmiştim ben, gelip buraları ince ayar verilmiş naçiz cümlelerle bezeyecektim ki, maalesef olmadı.

ibibiğini koparmak ne lan?! allah'ını seven gelip bana açıklasın. her kuşu siktik, şimdi de ibibik mi kaldı yani? nedir olayınız sizin, itülü cengaverler?
erkeklerin değişmeyen zihniyetlerine karşılık, feminizmden scum politikasına yol almış olabilir, bu da size koyabilir.
çok şey istemiyor bu yazar yahu, zeka seviyesi biraz olsun yüksek insanlar tarafından eleştirilsin, sürüden farkı olsun eleştirenlerin.
diğerleri biliyor zaten ne yapacaklarını...
naşşş!
birilerinin kelimelerini ters çevirip kendilerine yönlendiren bir kaç iyi yazardan biridir. gördüklerinden hoşlanmayanlar, kendilerini bilmeyenlerdir diyebiliriz. çünkü karşınızda bir ayna var, yansıyan sizsiniz beyler.
hakettiği şeyi iyi bilen yazardır.
kendini savunabildiği için, kadınları savunabildiği için, erkeklerin düşünüşündeki problemleri parmağıyla işaret edebildiği için sakallı ve şişko olduğu sanılmıştır.

kapasitesi defalarca becerilmiş erkeklerin eleştirdiği kadın yazardır.
(bkz: duffy duck) serbest çağrışım. * hoşgelmiş yazar.
ahahahhahahahahah

gerçekten bir geri zekalı tarafından eleştirildiğini anlamış olan yazar.

öncelikle bebettom body worlds nedir onu öğren.
demek ki her beden bağışı kampanyası yapan nefret söylemine dahil ediliyor.

offff yazıık yazıkk.
doğruları söylediği için totoşların saldırısına uğramış yazar.

bu bile haklı olduğunun göstergesidir.

--spoiler--
hakettiği şeyi iyi bilen yazardır.
--spoiler--

ver ulan hadi hak ettiği seyi yetiyormu ordan oraya dümbük.

küfür etmeyelim kampanyasına da kalmıştım oysa ki.

mutluyum lan.
bir erkek olarak üslubunun, hanımefendiliğinin ve cesaretinin önünde saygıyla eğildiğim yazar.
sözlüğün nadide yazarlarından, akıllı olun kalemiyle aklınızı alır.
hoş gelmiştir! Yeni yazar.
yazar gibi yazar. hem cesur, hem dobra, hem iyi yazar. çapulculara aldırmasın lütfen.
eşimi ameliyat masasında kaybettim. ölene dek de onu seveceğim. hamdolsun kimseye hele hele burda yazarlara asılacak kadar aşağılık değilim.

bazıları varki eleştiriyorum ayağına bayan yazara yavşıyor, dikkatini çekmeye çalışıyor.

böylelerine acırım.

lady luck yazar gibi yazardır. iyi şeyler duyuyorsa hak ettiğinden.

aciz erkek müsveddeleri, abazanlıktan ölen hemcinslerim bu yazarın tırnağı olamaz.

seviyesiz, üslupsuz, çirkin sözlere aldırış etme değerli yazar.

bunların kumaşı bu kadar. ucuz napacaksın.
erkekler hakkında genellemeler yapan ve erkekler hakkında sadist düşüncelere varan düşünceleri olan bir yazar. amma velakin kalemi iyi olan bir yazar. ve kendini tam anlamıyla ifade edebilen bir yazar.