bugün

erkek tarafı kapatmadan telefonu kapatmıyorsa,
erkek tarafı buluşmayı sonlandırmadan gitmiyorsa, hatta mızmızlanıyorsa,
erkek tarafı iyi geceler demeden mesajlaşmayı kesmiyorsa,
erkek tarafını görünce yüzüne bir gülümseme yerleşiyorsa,
konu tıkandığı anda yeni konu açabilmek için çaba gösteriyor, peki, tamam gibi mesajlara bile bir cevap veriyorsa,

o kız sizi görmeli, size kazak örmeli beyler. kaçırmayın.
http://vthumb.ak.fbcdn.ne...41572151_42929_1173_b.jpg

http://images.video-izles...26858009_12181_1393_b.jpg
kıyamam, yirim, canım yhaaa gibi apsürt ve gereksiz kelimeler.
Bakmak. Gormek icin elinden geleni yapmak. Gozlerinin icine bir baksaniz sizden hoslandigini anlarsiniz zaten.
O kişiye farklı, sert davranır.
sürekli mesaj atıyorsa ve mesaj muhabbeti günlük hayattansa kesin hoşlanıyordur. hiçbir hatun gündelik muhabbetlerle boşa zaman harcamaz çünkü.
Günün istediğin saatinde iletişim kurabiliyorsan, mesajlarına anında dönülüyorsa, kendisi kolaylıkla yapacağı Şeyleri bahane edip yanınıza geliyor ve iş bitince gitmek bilmiyorsa o kız sana hasta hacı.
arkasına geçip hafifçe sürttüğünüzde huysuzlanmıyorsa bilinki o kız size bitiyordur....
normaldeki trip sayısını , birden on katına hatta daha fazlasına çıkartması.
(bkz: #21970788) katılmaya devam ediyorum. aramayın artık ya! bıktık bilader.
size gülümsemesi, arda bir size dokunması. Bu belirtileri daha başarılı bir şekilde fark etmek için bir edebiyat adamı olmak gerekir. Ben bir kitapsever ve entelektüel edebiyat adamı olarak kızların bu tür hoş tepkileri ile sık sık karşılaşıyorum.
eğer kızın kaşar olmadığına eminseniz
- her karşılaştığınız zaman 32 diş sırıtıyorsa
- normalde çok sessizken sizi gördüğünde sürekli konuştuğunu farkediyorsanız
- size bakarken yakalıyorsanız ve sizin gözlerinize bakıp kalıyorsa ardından fazla sürmeden kaçırıyosa
-size arkadaşça olsa da dokunmaya çalışıyorsa
- sizin olduğunuz her yerde o da bulunuyorsa
- abartılı hareketlerde bulunuyorsa
hoşlanıyordur. ilk adımı beklemeyin boşuna gidin konuşun.
Kadin degilim, buradaki entrylerin alayinin kadinlar tarafindan girildigini varsaymiyorum tabii ki... baştan ayiktiriyim da sonra hoslandigini sanmissin falan demeyin... once kendinize bakin ulan!

Neyse. Ilk is gunuydu gectigimiz persembe... boktandi, malum. Salak salak calisanlari izlemekle, ortamda donen mevzulari anlamaya calismakla gecti. Aga sen modellemeci adamsin nalaka planlama sorumlusu falan... kafami sikeyim! Basladik iste deyip ayni zamanda sacma sapan gulumsuyorum insanlara. Insanlar dedigim de hepsi hatun. Ofiste 5 kisi var, 4'u kiz. 1 de ben iste... ve benim ilk is gunum... ulan askerdeki ilk gunum daha guzeldi be!

Asil mevzuya geleyim artik cok uzattim farkindayim;

Simdi kizlardan biri bana yardimci olmakla gorevlendirdi kendisini. Guzel. Hanimefendi, isinde profesiyonel, caliskan, becerikli bir hanim. Sirketin de en eskilerinden... e uretim muduru zaten... neyse o tamam. Diger 2sini gec evli onlar... ve mevzu esas kiza geldi. Su entryi girmeme sebep olan kiza yani...

Ilk is gunum olmasina ragmen o gun kimse bana mesafeli davranmadi. Bu haric. Bi tek bu esas kiz sizli bizli konustu benimle... normal karsiladim dogal olarak. Yani bundan hoslanma belirtisi cikartacak kadar essek degiliz... dun, yani ikinci is gunu... her sey rutin, ofise girdim bilgisayarimi actim, yavas yavas gelmeye basladilar. Gunaydin biraz da muhabbet fasli falan derken geldi bizimki...

Ama ne gelmek! Of diyorum... dun ku paspal kiz gitmis, gonul yazar'in gencligi gelmis. Makyaj desen o bicim, kiyafet yikilmis... fena! Ama ben yine siklemedim! Banane aga koca sirket, ayrica ne biliyim belki oglende manitasiyla yemek yicek falan diye dusundum. Banane yani...

Sonra, bizim mudur takildi buna "vaaay bihter ziyagil kupeleri takilmis, saclar, makyaj... hayirdir kizim ne ayak?" Gibilerinden... eneee bu arada farkettim de bizim mudur agir kezban amina koyim. Kezbanligin yasi, statusu yokmus lan! Neyse takilmalar falan gulduk eglendik bitti. Yemek sirasinda bu esas kiz karsima oturdu. Yine umursamadim, niye umursayim aga hala mutabik degilim kiz konusunda! Su icer misin diye sordu, yok dedim, ketcap mayonez falan uzatti sevmedigimi soyledim, tuzu istedi uzattim falan... siradan yemek fasli...

Amaaaaaaaa bugun! Esas mevzu! Kizin hoslanma belirtisi bu galiba... kiz sacini boyatmis lan! Bildigin sacini boyatmis... hay sikeyim ya olum bu kiz bildigin sevgilisinden ayrilmis lan?! Bunalimda olum kiz! Hay amina koyim ya... yazarken dusundum ya demek o yuzden taşlar oturduysa kafamda...

Tuh ya o kadar da yazdik belirti cikmadi iyi mi...

Neyse artik eger bi belirti olursa editlerim bunu ben.

Tanim: kizlarin hoslanma belirtileridir. Olum bi dakka lan! Kedi mi lan bunlar? Belirtmek falan hayirdir olum seviyolarsa gelip konussunlar!

Neyse mudur de guzel kadin ha... yasli ama iyi yani... gideri var.

Evlileri erken eledim sanirim.

Bye.
normal bir işle meşgulken bile gülümsemeleri.
bildiğiniz üzere bunlarında tipleri vardır. bu yüzden her tip aynı davranışı gösterecek değil. kolay kolay aldanmayınız, kendinizi üzmeyiniz.
Salaklaşmaya başlarlar net. (bkz: yazar burda kendinden bahsediyor)
sizinle konuşurken saçlarını işaret parmağında kıvrım kıvrım kıvırması.

Genellikle 24 yaş altında görülür.
selam veriyor sırıtıyor falan ya bir göz kırpın kalp krizi geçirecek gibi oluyorsa hoşlanıyor. yoksa söyleyene de inanmayın.
her kızda farklı şekilde ortaya çıkan belirtilerdir . kimisinde yüzüne dahi bakamama kimisinde gözünü alamama öğrenmek için açık açık konuşulması gereken durumdur.
horon teperek!

ne bileyim lan! nası belli eder?
sürekli ona gülümsüyorsa ve bakıyorsa hoşlandığını anlayabilirsiniz.
küçük başarılarını tebrik ederek...
takla atarak belli edebilir.

hayır asıl mesele ilgisini belli etti karşılık bulamadı ya gay derler, çekingen derler derler de derler. arkadaş sapık dolu masada şişe çevirmece oynamadı diye çocuğa kız gay gibisin sen demiş. bana dese kafa atardım.
Sevismek istiyorum derse hemen belli olur. Lakin siz baska bir sey soruyorsunuz sanirim. Yoksa cevabi icinde olan bir soru icin başlik açmazsiniz herhalde. Acmazsiniz di mi?
aslında çoğumuz bilmiyoruz bunu.