bugün

geçmiş talihsiz diye gelecekten kaçmak yapılabilecek en büyük aptallıktır. hayat, yaşadığın güne kadar yediğin kazıkların toplamı değil miydi? e kazıklar yiye yiye doğruyu bulacağız. onun içindir ki koşa koşa gideriz geleceğe.
zaten her boku en iyi siz bilirsiniz. bu bir cevap değil kamu spotu idi. saygılar.
Başta ciddi düşündüğümüz kızı 1-2 sağlam arkadaşımız hariç herkesten gizleriz o bizim özelimizdir çünkü, ilişki temele oturduktan sonra aileye bahsedilir.
Karşı tarafı da iyice tanımak, beklentilerinden haberdar olmak vs gerekir aileyle tanıştırıp arkadaş ortamına tamamen sokmak için.
ilişki rayında gidiyorsa ve erkek sizi ailesiyle tanıştırmamışsa ciddi düşünmüyordur.

Geçmiş talihsizse gelecekten kaçmaya gerek yok herkes ikinci şansı hak eder

Bu soruyu kadınların da bildiği bir zihniyetle cevaplıyorum, herkes ulaşılmaz gördüğünü ister. Erkekte bu daha azdır çünkü erkeklik gururu kadının ondan üst olmasını kaldıramaz, genelde dengine gider.
Üstünlük diye bir şey yok zaten, toplumsal statü seviyesi var, bu soru da böyle cevaplanabilir kanımca.

Kadın olsam kendime güvenirdim
Farklı zamanda tanışılan iki kişi olabilir, birini seversiniz olmaz ama başkasını daha çok seversiniz. Bu cümleler aynı zaman diliminde söylenmişse zaten bırakın o hıyardan adam olmaz.
aldatmak şerefsizliktir aldatan şerefsizdir. onun için sevdiğimizi aldatmıyoruz. aldatan insanların açıklamalarını kendilerince makul olsa bile hiçbir surette kabul etmiyoruz.

tabi ki şehvetli arzulu kadın hem mutlu olmak adına hem de mutlu etmek adına tercih edilecek kadındır lakin tecrübe burada yanlış anlaşılmamalı üzerinden bütün mahalle geçmiş olmamalıdır.
karmaşık düşünmeyin, erkekler basittir. siz buna odun da diyebilirsiniz. evrimleşme sürecinde erkekler daha gerilerde, homo erektus seviyesinde. özeleştiridir.
Her erkek yatakta şehvetli hatun ister ama bazıları hem tecrübesiz hem şehvetli olsun diyor öylesini daha görebilmiş değiliz.
neden sürekli erkekliğinizi kanıtlama çabasındasınız?
Tecrübeli diyemem çünkü her erkek sevdiğinin masumluğuna inanmak ister.

Bekaretin önemli olmadığını düşünen biri olarak söylüyorum, ilk olmak hoşuma gider ama hatunu sevip sahiplendikten sonra tecrübeli tecrübesiz umursamam.

Edit: aldatma kısmını es geçmişim, öyle bi kelime olamaz seven adamın lügatında.
Seveni geçtim hadi, adam olanın lügatında da olamaz.
bir susun evet.
erkekliğimiz kanıtlamak gibi bir çabamız asla olmadı. sizin gücünüz yetmedi de otobüsün camını açtık diye suçlu mu olduk canım?
Erkekliğimizi kanıtlamaya çalışmıyoruz, fiziksel olarak sizden daha güçlüyüz ve size yardımcı olmaya çalışıyoruz.
neden sözlükte yerin dibine soktuğunuz kızların dışarıda yalakası oluyorsunuz?
edit: kendine bilen beylerimiz gülüp geçsin.
kimsenin yalakası olmuyoruz özgüvenimiz kafi miktarda var kızlar. eğer gerçekten yerin dibini hakkediyorsa o kız sözlük içi veya dışı fark etmiyor gerekeni her yerde yapıyoruz.
( sazan avı) .
otobüs camı açmaktan tut, "bunları sadece erkekler yapabilir" yanılgısına gerçekten inanlar olduğunu görmek baya komik oldu. kadının yapamayacağı şey yoktur, sadece erkeği kontrolü altına almak için küçük yalanlar söyler. bu kadar basit.
sorularınızı bekliyorum kızlar..

objektif cevaplarımla tanınıyorum
Harbiden her konuda rahat mısınız ya? Keşke erkek olsaydım dediğime değiyomu yani?
Tavuk mu yumurtadan çıkar yumurta mi tavuktan?
bu seferki olta değil arkadaşlar yanlış anlaşılmasın.

görsel
çünkü 7 saniyede bir seks düşünüyormuşuz.
sorun kızlar cevaplayayım.
(bkz: reno9ugurla huzura doğru)
soruya cevaptır.

aklımız cinsellikte değil çükümüzün ucunda. elimizde olmayan nedenler diyelim*
harbiden bi erkek olarak merak ettiğim sorulardır.
(bkz: Sözlükteki kızları nasıl ortaya çıkarırım) bu başlık altında sorulan sorulardır.
Bir iki üç beş yedi tane olunca ne oluyor? Hadi çok iyi olsun güya değeri olduğunu iddia ettiğiniz kızları kırmaya da değiyor mu? O kadar mı iyi yani?