bugün

tünele giriyoruz şu an.
Üstüme bir şey alıp hemen çıkıyorum.
gitmek söz konusu bile değilken, ağlayarak; " beni bırakma, sen gidersen hayatıma kolay kolay kimse giremez". ama gel gör ki bunun üzerinden bir ay bile geçmeden daha iyi bir erkek ona yazınca, vıın. hayatımıza sıçmanıza rağmen komiksiniz, kezbanlar.
-kuzenimle oturuyozz
-hmm hangi kuzeninle?
-oytunla.
-yartın mı?
-oytuunn kuzenim. ama kardeşim gibi
-hmm ii tamam.
kuzenleri hiç bitmez bu kızların.
benim biraz işlerim var canım çok yoğunum bugün msjlarına cevap veremeyebilirim.merak etme sen beni.
meali:ya açıkcası senden pek hoşlanmadım.seni kırmadan böle yavaş yavaş soğutcam kendimi inşallah.
güzel olduğu halde çirkinim, zayıf olduğu halde şişmanım diyerek, karşı taraftan "yok yaa güzelsin" "zayıfsın yaa" gibi övgüler duyarak egosunu tatmin etme çabası göstermesi kadar itici bir şey yoktur bence.
ben en çok seni sevdim.
genelleme yapmayacağım zira hepsini tanımam mümkün değil *

-Telefonumun şarjı bitmek üzere ( iş üzerindedir, aldatıyordur ve buluşmaya gidiyordur )
-Bugün kızkıza birşeyler yapalım dedik ( yine aynı şey )
-Çok uykum var erken yatacağım. ( yine aynı şey)
-Ailecek ziyarete gidiyoruz. ( maalesef yine aynı şey )

hep aldatıldım lan ben. vay *mına koyyim.
arkadaşıma ders çalışmaya gidiyorum.
başım ağrıyor.
ben çiçek sevmem.
Ayrılık bahaneleri.
''Annem ismail kim diye sordu ve cevap veremedim!''
Bu ne Allah aşkına ya.
birkaç doğrularını çıkarırsak geriye kalan tüm sözleri. en sık söyledikleri yalanları "bir ömür seni seveceğim"dir. kızlar hiç terketmeyecekmiş gibi severler hiç sevmemiş gibi terkederler.
yok canım evrivaki olmadı. *
sen beni ne sanıyosun be !

bunu diyen kızlar sizden ayrılınca ona buna sakso çekip kucak dansı yapar.
sizle çıktığı süreç içinde namus timsalidirler ne öptürür ne kendine dokundurtur elini zor tutarsınız onuda tutmak istemezsiniz zaten terden vıcık vıcıktır ıyhh.
(bkz: sen çok iyi birisin)
telefonumun şarjı bitmişti mesajını yeni gördüm.
Sevgilisiyle konusurken bi anda Berk arar.
-askım babam arıyo
-peki
-alo berk naber bu aksam napıyosun?
esnek, ama valla bak. (ilk birlesim sonrası).
kızlar yalan konusunda erkekler kadar profesyonel değillerdir. erkeklerin ki daha inandırıcıdır.
net gitti.
hayır kızmadım
iyiyim ben
seni sevmiyorum.
(bkz: aşkhım ben yatıyorum)
ben sana hiç yalan söylemedim.
5dk ya çıkıyorum evden.