bugün

Şehla bakışları.
Ağdadır efenim.
Sadece Kızları değil erkekleri de güzelleştiren şey.
Gülümsemek.
düz adamım, seviyor olman deyip geçer giderim.
zeka ve estetik duygu sahibi olması.
Kafalarının tepesine iki topuz yapıyorlar ya işte o.
pembe giyinmek, pürüzsüz cilt, güzel sakin tatlı konuşmak, at kuyruğu, hafif taze parfüm, dozunda gülümseme.
güzel bir kıyafet, temiz bir diş, ruj, kişisel bakım, sıcak bir gülümseme, güzel ahlak, jest ve mimikleri, spor yapması, egolu olmaması, ses tonu.
Gülüşü ve bakışları başka bir şey yapmasına gerek yok.
kızları güzelleştiren şeyler ellerinde çivili beyzbol sopası olması, yırtık fileli çorap giymeleri, sakız çiğnemeleri, saçlarının bir yanı mavi bir yanı da pembe olması, palyaço makyajı...
zekaları ve merhamet duygularıdır. bu ikisine sahip olan her zaman en güzelidir.
küt saç. dayanılmaz.
Kızları güzelleştiren tek şey iyi bir karakter ve temiz bir kalp. Dış güzelliğe aldanmayın
Makyaj malzemeleri.
Ben olmaları, evet.
(bkz: rimel)
midi(diz altı) elbiseler tabiiki.
görsel
karakteri.
neşeli olayım derken ağırbaşlı oluşundan da taviz vermemesi.
Güzel olmaları.
Tatlı ve şirin olmaları.
Benim gözümde cirkin biri makyaj ile güzel olmuyor belki daha az çirkin olabilir benim için güzellere ise göz dışında makyaj kati suretle yakışmıyor, yaz aylarında az minili elbise sırt dekoltesi filan güzellik katar. Cıvıl cıvıl enerji de öyle ve başarı çünkü o karakterimize diğerlerinde olmayan şeyi katıyor.
Sevilmesi. Kızlar gerçekten sevildikçe güzelleşiyor, mutlu olmaları yetiyor sanırım.
isimleri ve oturduğu semtler.
Özgüven.