bugün

evet kızlar, eyeliner çok seksi bi şey aynen devam edin. bi de dar paça kot altına babet giyiyorsunuz ya, işte ben ooff off diyorum.

(bkz: bazı kızlar çok güzel)
ıslak saç ve güzel vücut kıvrımları.
saç kadinin en büyük silahi bence.
saglikli, temiz saclariniz varsa onlari gösterin.
sımsıkı toplayıp hem saciniza hem de erkeklere yazik etmeyin.
ütülü, dümdüz uzun saç.

edit:maşalı la maşalı.

edit2:ya her ne boksa amk. düzleştirici. cahiliz bu konuda napalım.
Masumluk... (bkz: Burcu Özberk)
Doğal hali.

Makyaj kadar berbat bir şey yok.
el.
bence el, güzelliğin aynasıdır. bu nedenle narin elli kızların başrol olma ihtimalleri daha yüksektir.
güzel gülmek.daha doğrusu gülümsemek.
aşık bakmaları. hani gözleri parıldayarak hayran hayran bakmaları var ya. en çirkin kızı bile gözümde bambaşka bir noktaya çekiyor.
kesinlikle tırnak ve saç bakımı.
8 cl votka + ice tea şeftali + misket limonu ve tonik.
simsiyah ya da açık sarı uzun düz saçlar (ya da dalga)
mavi/yeşil gözler
hafif dolgun parlak dudaklar
orta bir boy
ortalama boyda memeler
hafif göbeği açık bi elbise
altına yapışan kot,tayt vs ya da dar mini bi etek (öbür minilerde frikik çok veriyolar)
güzel basensiz bi kalça
uzun baçak boyu
süt beyazı bi ten ..
Guzelligime hep guveniyorum ve en guclu silahim da koyu kumral dalgali ve belime inen saclarim bence. Kizlarda sac cok onemli sahsen. Bir de ter kokmamalari ve kotu nefes kokusu olmamali.
size gülümserken gözlerinin içinin parlaması. sanki herkese ayrı sizin için ayrı bir gülüşü olması gibi gelir. işte bu detay normalde güzel gelmeyen bir kadını dünyanın en güzel kadını gibi gösterir.
Göz ve gülümseme.
ince beldir.
boobs and ass
Benim için en önemlisi yüz güzelliğidir onada ekstra olarak gülümseme. Gözlerinin içi gülecek şekilde.. Sonra giyimi kaliteli olmalı. Yüzü çok güzel olup apaçi gibi giyinen kızlarımız da var onları tasvip etmiyorum. Sonra ayaklar tabii hemen hemen her erkek ayak fetişistidir aksini iddia eden memecidir.
kocaman bir meme, renkli bir göz ve sexy bir kalçadır.
beyaz ten, güzel bir burun, kırmızı/pembe ruj dur.

gerisini koyver gitsin.
koyu kırmızı ruj ve yüksek topuklular.
Kıvırcık saç uzun boy biraz da güzellik.
eyeliner..
kizlari guzel gosteren detaylara guzellik yazmış adam. ahahahha detayinizi sikeyim sizin. itici gosteren detay da itici olmalari bence.
en başta tesettür.