bugün

çok zor zamanlar geçiriyor olması. *
sarı dişler.
başka bir kız bulmak.
toplum içinde saçma sapan konuşması, rezil duruma düştüğü halde bu duruma aldırış etmemesi. çok bilmişlik, yalan, aşırı kıskançlık, kibir.
nerede nasıl davranmasını veya konuşacağını bilmemesi.
başı açık olduğu halde baş örtülülere karışan modeli..

anlaşılmıştır ki bu kızlar büyük çoğunlukla kompleksli tipler oluyor.
dengesiz tavırları , ayyyyyyy diye başlayan cümle kurması , sevmediği kızlara orospu demesi ardından gidip dost muhabbeti yapması...
bir kız düşerse benim için biter.Çok garip kişiliğim var aq
başka bir erkeğin gözünde başlatan şeylerdir.
o yüzden kafaya takmaya değmez.
insan kendisi olabilsin yeter ki.,
ne yaparsanız yapın size bitecek biri bulunur.
yeter ki sizi seveni sevmesini bilin.
her kavgada erkeğin kişiliğine kadar varacak hakaretler etmesi.
güzelliğine aldanıp güzel kızlar aptaldır yanılmasıyla kıza yaklaşıp kızın zekiliği karşısında ezilen erkeğin gözünde o kız bitmiştir.*kızın gözünde ise hiç başlamamıştır.
osurması
küfür etmesi,
yemeği ağzını şapırtadarak yemesi,
kendini bi şey sanması.
gideri olmaması.*
kıl ve de tiki konuşması.türkçemizin içine etmesi yeterince rezil bir durumdur.
burnunu çekmesi.
(bkz: iğrenç)
ben senden önce bunları bunları yaptım, şununla bununla yattım gibi şeyleri ukala bir biçimde anlatabilmesi çok rahat bitirir. hani utanarak veya üzülerek anlatıyorsa bunları yapmış ama pişmansa durum farklıdır ancak bunun pişkinliğini yaparsa hiç bir erkek tarafından affedilmez. *
cak cuk sakız çiğnemesi
tükürmesi(hiç denk gelmedi inşallahta gelmez)
ve en tiksindiğim şey olan burun çekmesi.
sarı çarpık dişler sigaradan katran tutmuş .
sebepsiz ve yersiz tavirlar takinmasi en gicik yaratacak durumdur. bir partidesindir, yanindaki arkadasin alakasiz bir sey soyledi diye o sana tavir yapiyorsa o kiz gozunde basamak basamak duser asagilara. bir de bunu uzatirsa gece sonunda allahaismarladiklasilmasi farz olunur.
1) gereksiz kılları.
2) çok ve boş konuşmaları.
3) fazla kıskançlıkları.
4) uyumsuz giyinmeleri, bakımsız olmaları.
5) hayvan gibi gülmeleri.
6) nerede ne yapacaklarını bilmemeleri ve son olarak da erkeği başka erkeklerle kıskandırma çabaları.
(bkz: ter kokusu)
telefonu çalar, arayan sevgilisidir, kızın sesi incelir, oturuşu değişir...
sadece sevgilisinin yanında kibar olan, gerideki hiçbir erkeği erkek sıfatına sokmayan, onların yanında sümküren, saçı pis olan, geğiren kızdır.
para tutkusu.
(bkz: Adamına göre değişir)