bugün

sikilirken sakız ciğnemeleri. *
Kibirli olmasi yeter zannimca. Zira fazlasiyla deger verilmemeyi haketmistir.
dogum gününde anesin bile permatik aldığı kız tek kaşlı kız ve foklaması.
whatsapp dan face den twitterdan hiç çıkmamalarıdır heralde.
Kendilerini dünyadaki tek kadın sanan tavırları beni her zaman deli eder.
hocam özellikle bazı kızlar facebook'da fotoğraflarını paylaşıyorlar bende zaman zaman görüyorum inanın kızın koltuk altları terlemiş ve bu ter fotoğrafa yansımış ve bu resmi oraya koymuş yani gelde tiksinme bu kızdan.
topuklu ayakkabı giyip yürüyememeleri.
Yere düşmeleri. Evet. Sakın benim yanımda yere düşmesinler, uzaklaşıp kaçarım.
sanırım yüz vermemeleri en iyi cevaptır ahahahaha.
koltuk altı, hindi ibiği gibi kulak memesi, topan başparmak (görsel )
kalın giyinmek.
kokması mınna koyim bir kız kokarmı ya.
çok ayrıntı düşünüp ottan bok çıkarmalarıdır. uçan sinekten kıskanmalarını saymıyorum bile.
(bkz: kıçının kokması)
kesinlikle saçma gelebilir fakat lise dönemindeyim kızla aynı sınıftayız 1 kez geldi yanıma oturdu kokuyordu bildiğin kıçı her neyse o anlık dedim. başka bir gün yine geldi oturdu yine kokuyordu. tamam ulan bu seferde sorun değil dedim. 3-4 ve 5 derken hep kokuyordu. kızın bende ki o imajı 0 oldu arkadaş. aşırı soğudum öyle böyle değil. kısaca başka sebeplerden bitirmiştim.
birde şu var. benimi buluyorlar bilmiyorum. çıktığım çoğu kızın ağzı kokuyordu. gerçi onlardan hiç soğumadım. insan sevince sorun etmiyor. ama göt kokuyorsa sikerim öyle olayı.
'' bilmiyorum '' sözü. sadece teklif olarak düşünmeyin ilişkiye başladıktan sonra da böyle. net değiller.
ter kokması.
kıllı olması. tek kelimeyle iğrençtir.
Sanal alemde 7/24 takılmaları. Benim eski hatun bir yandan facebooktandan yazışırdı bir yandan whatsappde millete laf yetiştirirdi bu arada da benimle konuşurdu. Bana odaklan derdim. Sendeyim zaten der iki şirinlik yapardı. Bizim konuşma telgraf cevabı bekliyormuşa dönerdi. Ayrılmamızın en büyük sebeplerinden biriydi.
bir sürü saçma sapan tavırları, özel hayatlarını ifşa etmeye bayılmaları. maalesef.

bugün otobüste yanıma bir kız oturdu, oturur oturmaz telefonla konuşmaya başladı. abartmıyorum, benim ineceğim durağa kadar özel hayatını yüksek bir sesle kesintisiz anlattı, ben inerken o halen konuşuyordu. "buluştuk işte, konak'ta gezdik, başka da bişey yapmadık... yok kız valla bişey yapmadık. bişey yapmadık. bol bol konuştuk, en çok ben konuştum. anlattım geçmişimi, geleceğimi. sevecekse böyle sevsin, ne yapayım. ben buyum. her şeyimi anlattım, her şeyi bilsin." diye başlayan ve "akışına bırakçan kızım, bak bana, acele ediyor muyum? kaç kişi çıktı karşıma, kimler kimler istedi beni. ne zenginler istedi ama ben istemedim, napayım..." diye devam eden bir telefon konuşmasıyla tüm otobüse duyurdu kendini. kaçıp kurtulamadım da zira otobüs doluydu.

hemcinslerim neden böyle şeyler yapıyorlar anlamıyorum. bak hemcinsim diyorum, anlamıyorum diyorum.

belki de anormal olan benimdir.
bazılarının egosu çok şişmiş be! kendilerini çok bi şey sanıyorlar.
çok kıskanıyor olmaları.
bazen saçmalıyor olmaları. herkesin özel hayatını merak edip didikleyip sonra başkalarına anlatmaları. bir de anlattığı yetmezmiş gibi sakın başkasına söyleme çünkü bana kimseye anlatma dedi demeleri. be salak sen niye bana anlatıyorsun tövbe tövbe.
Kız olmaları.
cinsel tercihi değiştirme durumu.
yoksa kızlardan neden soğur bir erkek
orospu olmaları.

valla dayanamıyorum. ilk gördüğü erkeğe yazan tipler var ya dayanamıyorum tersliyorum. bir şekilde küçük düşürmeye çalışıyorum. olmuyor yani başka türlü.