bugün

"o" ne yapıyor acaba diye düşünmekten vazgeçip, "ben" ne yapıyorum diye düşünün.
Kıskançız, ama bari belli etmeyin.
afedersiniz ama o kupkuru götler nedir kızlar yahu! hiç mi ciğer yemiyorsunuz. net.
(bkz: kasmayın)
benim gibi olmayın kızlar.gerisi gelir zaten.
çok var aslında ben mükemmel değilim ama buradan görüp bizde alıyoruz tavsiyeleri yahu.

1- conakers ayakkabıyı sakın ama sakın giymeyin.
2- tek taşınızı çekip instagram' a koymayın. (valla kıskanmıyom)
3- facebook' da sevgilinizin soyadını almayın, ayrılınca 7 kocalı hürmüz gibi oluyorsunuz.
4- şu saçlarınız göte kadar uzun olsun diye kestirmemezlik yapmayın kırıklarını allah aşkına aldırın.
5- bana kanka demeyin nefret ediyorum.
6- kıvanç diye yırtınmayın vallahi yakışıklı değil ( yani bir j balvin değil )
7- babet giymeyin giydirmeyin ya da giyinde içine adam gibi çorap seçin.
8- 2. maddeye yediğiniz yemekleri de çekip koymayın itici geliyor demeyi ekliyorum.
9- vampir dizileri muhabbetleri azalarak bitsin artık.
10- bu oyun burada son bebişler, sevgileeeeer...

not: allah aşkına pembe sıçmadığımızı da biliyorlar, şu kokoreçten tiksiniyom ben yia nidalarını da bırakın.
Kimse icin fazla uzulmeyin, kimseninde sizi uzmesine izin vermeyin. "ağlama degmez hayat bu gozyaslarina".
Allah aşkına maşa yaptığınızda o saçlarınızı düğün maşası gibi yapmayın-yaptırmayın dalga istiyosanız geceden yapın yatın sabaha mis gibi su dalgası olsun. midem kalktı öyle kız görmekten.
hayatın normal akışı içinde gelişen olayları hep üstünüze alınıp durmayın. hiçkimseyi bulamazsa bokuyla kavga eder durumlara düşmeyin. herşeyi üstünüze alınıp sonra da bunun üstüne yazdığınız senaryoları ateşli ateşli tartışıp çevrenizdeki insanları germeyin. ben eğer hava yağmurlu diyorsam gerçekten hava yağmurlu olduğu için öyle diyorumdur. senin sidikli olduğunu falan ima etmedim, sakin ol.
göz gezdirildiğinde; ''ulan bunların ne sikten, kürekten dertleri varmış'' dememize sebebiyet veren tavsiyelerdir. biri de çıkıp dememiş ki; kitap okuyun, doğayı koruyun falan. neymiş tripmiş, saçlara maşaymış, tırnaklara bakımmış, kırmızı rujdan önce pudra sürülcekmiş, 1 liralık oje kullanılmazmış, eyeliner çekeceklermiş. dertlere bak lan.
Sevgililerinizi gerçekten seviyormusunuz kuzum yoksa boşta kalmamak için mi ya da o seni seviyor diye mi takılıyon. Peki böyle değil de bu güvensizlik de neyin nesi. Cep telefonu kontrolü facebook hesabına girip bi de online olma neyin nesi. Adamın mesalarından bile işkilleniyon ama yatağına giriyon ne ayaksınız çözemedim sizi ben.
erkekleri çok uğraştırmayın, hemen verin hemcinslerim. çirkin bile olsalar verin.**
birbiriniz kıskanmayı bırakın, bir birleşseniz vallahi isveçli bilim adamlarını geçiceksiniz, ama yok illaki yok benim popom daha güzel, benim sol meme onunkinden güzel, benim götüm daha küçük, benim konuşmam daha akıcı, ben daha zekiyim, bebeğim yapma etme, yapma dohanma, kukuların kardeşliği diye bi birlik kurun yeminle isveçli bilim adamları geçiceksiniz ama yok, illa benim kukum daha küçük, benim tırnaklarım daha bakımlı.
bacımlar ben bir konudan çok rahatsızım da rica ediyorum bu uyarımı dikkate alın.

şimdi hepimiz istediğimizle sevişmekte özgürüz değil mi?

eeeveeeet. dediğinizi duyar gibiyim.

her erkek yakışıklı değil tıpkı her kızın güzel olmadığı gibi değil mi?

eeeeveeet.

ten çekimi , etkileşim sonucu çirkin bir adamla sevişebilirsiniz. sevişin. çünkü sevişmenin tiple değil bedenin ruhla uyumuyla alakası var.

ama allah rızası için seviştikten sonra kendini sevişme uzmanı zannedip sürekli ''pozisyon, ideal boy oranı, meme, öpüşürken dikkat edilecek hususlar'' konularında atıp tutacak gerizekalılarla sevişip prim vermeyin.

hayır bir hata yapıp sevişiyorsunuz bari sırf tatmin olsun diye orgazm taklidi veya seviştikten sonra iyiydin yalanını söylemeyin.

sonra beyin sikiyorlar. teşekkürler kızlar. hadi iyi sevişmeler bol güreşmeler.
Yiyistigi erkeklerle seviştigini sanan Kezbanlari dinlemeyin.
tavsiyesi boşalma süresiyle paralel çakalları da dinlemeyin. ben sizin hemcinsinizim hiç kötü olmanızı ister miyim. nihahah.
Siz siz olun aşık oldugunuz kişiye yakın olayım derken kardeşim falan deyip kanka moduna geçmeyin. Yazik olur size.
baslık kızlardan kızlara tavsiyeler
ama
yazanların cogu erkek.
erkek orospularını hiç dinlemeyin. zira kızın orospusundan daha tehlikeli olurlar.

tarafınızı seçin kızlar.
Özgür, istediğini yapan, toplumu sallamayan asi kadın ayaklarına yatanlari hiç dinlemeyin.

"Ben kadınım istediğimle sevişirim taam mı bütün abazanlar erken boşaliyo biz süperiz hiç ölü gibi yatmiyoz zaten taam mı!"

Yavrum ya Kıyamam gel kucağıma gel. *
Mümkünse tayt giymeyin.
"istediğim erkekle sevişirim" diyip sonra adınız çıkınca namus bacak arasında değildir temalı konuşmalara girmeyin. Adınız çıkınca ağlaşmayın. Zinaya özgürlük demek yerine koruyun kendinizi helalinizle sevişin.
Saygılar...
sevgilim olsun bir kere versin ama bakire olsun hem pastam dursun hem karnım doysun diyen erkekleri de dinlemeyin.

bunu değerleri olan toplumuna saygısı olan bir kaarşiniz olarak söylüyorum ayrıca tavsiyelerim de özgürce yatan kızlarımıza onlara da saygım var da ben sadece seçici olun diyorum.

bakın beyin sikiyolar diyodum.

beyin zarının dikimi de yok kızlar.
birbirinizi asagilamayi bırakın artık, ulan sen kadın olarak hemcinsine laf atıp kadın dayanismasindan bahsedemezsin bunu öğren bir kere.
Kızların yerine erkek yazarların verdiği tavsiyeler. *