bugün

baştan çıkarttığınızla başa çıkmayı öğrenin. anlayışlı olmakla aptal olmak arasındaki ince çizgide durun . kendinizi ağırdan satıcaksınız diye seni deliler gibi özledim demekten çekinmeyin veya özlemediyseniz o özledim dediğinde '' bende mırırı' demeyin. hızlı yaşarsanız hızlı biter , dozunu ayarlayın işte sevgili hemcinslerim .
bir adamdan hoşlanıyorsanız kankaya bağlamayın olayı. sonradan pişman olabilirsiniz.
Erkek gibi maç izleyip, erkek gibi küfür edip twitter ve facebook gibi sitelere "nasıl koydookk ama!" yazmayın. yeni bir sevgiliniz olduğunda yine aynı sitelerde ilan etmek icin görgüsûzlük yapmayın. Uyuşturu, her önüne gelenle takılmak, popüler olana oynamak ve yalakalık etmek he bir de taklit etmek popüler olmanızı sağlamıyor. Boşveriniz olduğunuz gibi kalınız aksi takdirde çok gülüyoruz, gülmek istemiyoruz.

Edit: kelime yanlışı
hoşlandığınızda gidip sakın ama sakın direk söylemeyin. hem karşınızdaki çocuğun oturma organının yerçekimiyle cebelleşmesine neden oluyorsunuz, hem de 'yollu' gözüyle bakabiliyor size. 'yedek sevgili' konumuna girmeniz da cabası.
ataerkil sistemin hakimiyetine girmeyin.
(bkz: bütün kızlar toplandık) durumudur. dikkatle okuyun finalde biz baylara, hakaretle sonuçlanan film senaryosu.
konusurken sevimlilik uğruna aptal saptal sesler çıkarıp, ağzınızı yüzünüzü şekilden şekle sokmayın. Sevimlilik bir kenara çok itici oluyorsunsunuz.
tuzak tavsiyeleridir.

kızların hayat amacının başka kızlarla rekabet etmek olduğu bilindiğine göre bu tavsiyelere uymak son derece mantıksızdır.

"burçin bence dekolteli şeyler giyme, göğüslerin çok dikkat çekiyor. zaten ölçüsü 90 ve baya dik duruyorlar. tamam mı canım?"

yiyen?
arada bir fakirlere verin sevaptır.
Her erkek seksi giyinen kızlara saygı duyar. Kendinize saygi duydurun. Mesela kot pantolon üstüne tanga giyerek hakettiginiz saygıya kavusun.
platonik aşka hayır cümlesini ilke edinin mesela.
Sizden daha güzel ve iyisi her zaman vardır. Kıskançlığa son verin.
dikkat çekeyim diye yüksek sesle kahkaha atmanıza uyuz oluyorum.
al işte tavsiyelerin en güzeli oldu bu; anırmayın şöyle, ayıp denen bişey var yahu!
tebessüm etmek de gülmektir, neyin mesajını vermeye çalışıyorsunuz anlamıyorum ki...

ayrıca ağzınızı gere gere konuşmayın bigün yırtıcam birinizin ağzını!
biraz gururunuz olsun. çok aşık olsanız da gidip yalvarmayın. onun gözünde daha da küçülürsünüz.

kaçan her zaman kovalanmaz. karşınızdakinden cidden hoşlanıyorsanız peşinizden koşturmakla uğraşmayın sonra üzülürsünüz.
yağlı saçlarla dolaşmayın.
ojelerinizin bi kısmı silinmiş olmasın.
fazla yağlıysanız dar giyinmeyin.
ağzınız açık yemek yemeyin, şapırdatmayın.
sokakta sakız çiğnemeyin.
topuklularla yürümeyi beceremiyosanız giymeyin.
dişlerinizi lütfen fırçalayın.
her gün duş alın,
terli terli deodoraant, parfüm kullanmayın.
kol kıllarınıza ben de uyuz oluyorum.
7 cücelerin utangacı gibi kızartmayın yanklarınızı alıkla.
makyaja abanmayın.
o kadar da mini giymenize gerek yok, gözükmeyen her zaman daha çok ilgi çeker.
onun bunun sevgilisine de sırnaşmayın.

edit: pis kızlar eksiliyor. *
regl döneminde beyaz pantolon giymeyin feci oluyor.
yanınızda mutlaka bir şal taşıyın ne olur ne olmaz diyerekten.
ilk kezmi olacak? korkma 2 dk sürüyormuş, sonra geçiyor acısı gibi.
sevgilisi olan erkeklere yılışmayın, unutmayın ki siz ne kadar şeytansanız karşınızdaki de o kadar şeytan. intikam meksika yemeği gibidir, soğuk yenir dostlar.
ter kokmayın allah aşkına
erkeklere binbir türlü laf söylerken
bir kadına söyleyecek laf bulamıyoruz
su sabun kullan en olmadı
kendi hemcinsinden utanılma sebebi olma
yapma... !!!!
çantanızda ped bulundurun.
mutlaka anne olun. dünyanın en güzel gözlerinin size bakması ve gülmesi kadar güzel bir duygu yoktur. *
regl olmak gayet doğal bir olay. tamam ağrısı felaket olabilir ama olan sevgililerinize oluyor. yazık çektirmeyin onlara. işin güzel tarafından bakın bir de. sağlıklıyım her şey yolunda gibi.
kesinlikle dinlenmemesi gereken tavsiyelerdir çünkü kadının başka bir kadından daha büyük düşmanı yoktur *
değmeyecek bir erkek için kendinizden ödün vermeyin.
ay ayol kızlar mutlaka anal seks yapın çok zevkli oluyor sakın karşı çıkmayın partneriniz daha teklif etmeden siz edin ay ayol.