bugün

kendinizi çok zeki, çok iyi yalan söyleyen biri gibi görmekten vazgeçin zira kızlar arası muhabbetlerde acayip rezil oluyorsunuz.
dikkate alınması gereken tavsiyelerdir.
orospu çocuğu olun, biz şerefsiz erkekleri daha çok seviyoruz. *
sevdiğiniz kız sizi reddedince kuyruk gibi peşinde dolaşmayın.şahsen ben habire peşimde dolanan bir erkeğe karşı birşeyler hissetme potansiyelim bile olsa kaçıyorum.sevdiğiniz kız sevginizi bilsin ama sizin sevginizi kaybetme korkusu yaşatın ona.en önemlisi;
onurlu olun...
ister minibüste, ister otobüste, ister bankta her nerde olursa olsun bacaklarınızı iki yana ayırarak oturmayın. hayvanlığın alemi yok.

bi kızın gözünün içine baka baka aletinizi avuçlamayın, kaşımayın, yan kaydı düzelteyim demeyin. kibar olun. efendi olun.

temiz olun bi de. cidden. iğrenç bir ter kokusuyla sapsarı dişlerle dolaşan elemanlar var aranızda. bunun parayla pulla ilgisi yok. kişisel temizlik ihtiyacınızı karşılayabilecek kadar paranız yoksa zaten evden dışarı çıkmayın anacım.
bir; mekandaki tüm kadınları sevişmeye ikna edecek yeterliliğe sahipmişçesine, 'ben elitim yeaa' der gibi gözlerinizi devire devire bakmayın.

iki; kadınları aşifte ve namuslu şeklinde kategorize etmeden önce, 'kafatasımın içinde beyin mi, yoksa 2 kilo yağlı kıyma mı taşıyorum?' diye oturun bir düşünün.

üç; herkes annesini sever, lakin kazık kadar olmuşsan bebek gibi konuşmayı bırakmalısın.

dört; herkes sevişir ama niyeti bu kadar belli etmemelisin. kibar yaklaşırsan hedefe ulaşman hem daha kolay olur hem de mart kedilerinden farkın olur.

beş; orda burda kaç kızla, hangi pozisyonda düzüştüğün etrafındaki kimseyi ilgilendirmiyor, artık kimse bunları yemiyor. seni sabırla dinliyorsa sebebi, akşam içerken üzerinden geyik yapmaktır. dikkatli ol!
Kendinizi fasulye gibi nimetten sanmayın.Sadece biz sanmanıza izin veriyoruz.
"evet" diyorsak evettir, "belki" diyorsak bu evet değil "belki"dir, "hayır" kesinlikle "hayır"dır çok zorlamayın.
kız kısmısı yemek yaparken en azından bazen mutfakta kızın yanında durun ki sizin köleliğinizi yapıyormuş gibi hissetmesin.
asla ve asla kadın taklidi yapmayın!
korkak olmayın,verilecek her soruya cevabınız olsun,güzel ve yaratıcı espriler yapın,kültürlü olun ve her konu için yapacağınız yorumunuz olsun.........
evet diyosak belkidir. belki diyosak hayırdır. hayır diyosak evettir. bu kadar basit. çok zorlamayın.
başka kızlara bakmıyorum benim için sadece sen önemlisin deyip mini şortla gezen kızlara bakmayın
(bkz: abazalık)
sözünüzde durmayı bilin ve rica ederim çok konuşmayın. erkeğe ağır ve kibar olmak yakışır.
kafanız ne şekil olursa olsun, saçınızı uzatmayın.
biriktirmeyin.

evet, tüm erkekler size ait değil elinizi altında sürekli erkek biriktirmeyin, gün gelir lazım olur mantığıyla...
merdiven altı imalatcısı gibi birikim yapmayın, biz kac kişiyiz biliyoruz, gizlenmiyor.
Yüksek bel pantolon giymeyin. lütfen.
lütfen yanınızda sevgiliniz varken etraftaki kızlarla flört etmeyin. sadece bakısma bile olsa çok can yakıyor.
hiçbir şey değiştirmeyeceğini düşündüğüm tavsiyeler bütünüdür, yine bildiklerini yaparlar.
kız olmama rağmen onlara başka bir tavsiyede, kız arkadaşınıza şişeceğim diye erkek arkadaşınız sanki bir bokmuş gibi davranmayın. *
erkek triplerinin rollerinden daha çok yakışır bir er kişiye, aşık rolü..hele de içselleştirilerek sahneleniyorsa..
karşınızdakine biraz değer verin ayrıca biraz sadakat beyler lütfen!
sadece adam gibi adam olun lan. *
şu sıralar çoklukla duyduğumuz kız tavsiyesi " (bkz: ayık olun)"
yakışıklı olacam diye kasmayin kendinizi adam olmaya bakın .