bugün

kızlar uyanmadıysa entellektüel takılmaya devam edeceğiz.
uyuyor musunuz kızlar? ona göre şeapcam. evet.
Çoklu evrenler teorisi deneysel değildir. Teorik olarak, sicim teorisinden ve onbir boyut olduğunu iddia eden diğer teorilerden, -enflasyon teorisinden de-çıkan bir sonuç ancak deneysel olarak doğrulamaya henüz ulaşamadık. Large Hadron Collider'da atomaltı parçacıkları çarpıştırarak, başka boyutların varlığını kanıtlamaya falan çalıştılar ama yeni atomaltı parçacıkları eklendi. Neyse yine de bilim-kurgu severlerin ilgisini çekiyor bu konular çünkü henüz gerçeklik payı yok diyorlar.

Not: Erkek değilim, ama bu kadın olduğumu da düşündürtmesin. Doğumda atanan cinsiyet üzerine inşa olan toplumsal cinsiyet kodlarını reddediyor ve deleuzecü anlamda göçebe yaşıyorum.
zaten biyoloji de bir tür metodoloji.
deneysel olmayan hiç bir teori bence bilim değildir. tabii ki çoklu evren şuandaki şartlarla gözlenip ölçülemiyorsa bunun deneysel olmadığı anlamına gelmez, henüz. ama değişen şartlar ve gelişen teknolojiyle belki bir gün yanlışlayıp veya doğrulayabiliriz.
şşşş uyandılar lan gündüz moduna geçin anlamasınlar..

görsel
Ayni universite zamanlarindaki gibi, 3 erkege 2 erkek dusuyor.
Çok beyhude bu laflar yahu

Bu arada geçenki sergide yoktunuz..?
froyd diye biliyorum. Fuko da olabilir.

not: hatirladim. fyord dogru cevap.
soyle aksam aksam kafa acacak bir soru sorun da kendimizi bulalim bari.

bir tane ben sorayim:
25 tane at var. Elimizde 1 tane pist var. Ayni anda max 5 tane at yaristirabiliyoruz. Bu 25 at icerisinden en hizli 5 ati kac yaris sonra bulabiliriz?
T: gün içinde kadın yazarlar olduğunda ayrı, olmadığında ayrı takılan yazarların entelektüelleşme yuvasıdır.

Bu sözlüğün tamamen deindividuation yuvası olduğunu düşünmekteyim baylar. Sözlüğü saçma olduğu halde bırakmayanlar, içinden geldiği gibi trollük yapanlar, dışarıda kuzu olup burada aslan olanlar, dışarıda aslan olup burada kuzu olanlarla doluyuz.

Çünkü hepimiz aslında bir maskeli balonun içindeyiz.
haklisin. at yazarken 2 harf olmasina ragmen bende bile bir hareketlenme oldu. elitizmimize vurdugum bu darbeden dolayi ozur diliyorum herkesten. Hatta herkezden.
"Bay" sözcüğünü Türkçe açısından, etimolojik olarak yanlış buluyorum, yerine artık "bey" sözcüğünü mü kullansak...

Ne dersiniz beyler?
bey kelimesini siyasi kimlik taşıdığını düşündüğüm için beğenmiyorum. Bolu Beyi , Malatya Beyliği gibi. Elit beyler ayağı hep bunlar.

O değil de, Eretna beyliği diye bir şey vardı lan, çok mistik dururdu haritada.
guys gibi bir kelimenin bizde olmamasinin acisini cekiyoruz.
http://www.youtube.com/watch?v=PwuycMvDZKs
Siyasi, dini, eğitim dallarında entelektüel olduğum doğrudur fakat; ahlaki açıdan hala köylüyüm.
Koylu ahlaki seviyede cok alcakta mi demek istediniz efendim.
düşünen beden midir yoksa beyin mi?
tesla reyiz olumsuzdur. edisoncu ibneler gudursun. evet.
Hanımlar güzel de, beyler ya da baylar aynı tadı vermiyor şimdi yapmayın. Türkçenin kesinlikle "guys" , "pal" gibi kelimelere ihtiyaci var. Insanlar birbirine müdür falan diyor.
(bkz: entelektüelleştiremediklerimizdenmisiniz)
görsel
cebindedir.

edit: aşk kalpte midir beyinde midir diye sorulmuştu.
oh be sonunda dedirten durumdur.

geçen Saint Petersburg Ballet Theatre grubunun bale gösterisindeydim. efsane kuğu gölü oynadılar yeminle...
Daha erken, saat 3 gibi yapalim temiz olsun.
Uyumadim.

Entrilerin basindan ayrilmayin kizlar.